Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,959 μέλη και 2,477,994 μηνύματα σε 78,920 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 490 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε: στις 20:44, 26-07-08:

Ένα 2ροφο Internet Cafe.
Κάτω (ισόγειο) θα είναι για Serf και για Downloading και επάνω (1ος όροφος) για On-line Games.
Με underground ατμόσφαιρα και κομμάτια Metal να παίζουν.

1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

commie

Δραστήριο Μέλος

H commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 370 μηνύματα.

H commie έγραψε: στις 02:45, 31-07-08:

θέλω πολύ ένα κατάστημα που να έχει μόνο ότι έχει σχέση με παιδιά, ρούχα , παιχνίδια και να έχει μέσα και παιδότοπο μέχρι να ψωνίσουν οι γονείς τα παιδιά να παίζουν.
Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε: στις 22:16, 27-11-08:

θα θελα ένα μαγαζί που να έχει τα πάντα μέσα, ρούχα, παπούτσια , διακοσμητικά ,παιχνίδια, θα ταν ένα μικρό μαγαζάκι θαυμάτων..
Παράθεση

Λυσανδρος

Νεοφερμένος

Ο Λυσανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

O Λυσανδρος έγραψε: στις 20:36, 30-11-08:

καφετερια μαμωτο................
για να μη ξεμενω ποτε απο καφε και ζαχαρη!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

WildCherry

Νεοφερμένος

H WildCherry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H WildCherry έγραψε: στις 11:53, 01-12-08:

Ένα διώροφο μαγαζί! Στον κάτω όροφο βιβλιοπωλείο "μεταχειρισμένων"βιβλίων! Τα λατρεύω αυτά τα μαγαζάκια γιατί μπορείς να βρεις βιβλία που δεν κυκλοφορούν πια και σε πολύ χαμηλή τιμή και επάνω καφέ-στέκι, όπου κανείς θα μπορεί να παίξει με την παρέα του επιτραπέζια παιχνίδια και γενικά να κάνει πλάκα και χαβαλέ, με lounge διακόσμηση και απαλή μουσική....παρεοφοιτητοκατάσταση και τα σαββατοκύριακα να γίνονται live ροκ και έντεχνης μουσικής.......
Παράθεση

AMELIA

Νεοφερμένος

H AMELIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H AMELIA έγραψε: στις 12:12, 01-12-08:

Εγώ θα έφτιαχνα βιβλιοπωλείο με ξύλινο παταράκι και βιβλιοθήκες με σκάλες....
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 12:30, 01-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από AMELIA
Εγώ θα έφτιαχνα βιβλιοπωλείο με ξύλινο παταράκι και βιβλιοθήκες με σκάλες....
ax...το ονοιρο μου...
... θα ήθελα ένα βιβλιοπωλείο μόνο με παιδικά βιβλία. Να οργανώσω και βραδιές που ένας ηθοποιός θα διάβαζε παραμύθια…
Παράθεση

AMELIA

Νεοφερμένος

H AMELIA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H AMELIA έγραψε: στις 18:07, 02-12-08:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
ax...το ονοιρο μου...
... θα ήθελα ένα βιβλιοπωλείο μόνο με παιδικά βιβλία. Να οργανώσω και βραδιές που ένας ηθοποιός θα διάβαζε παραμύθια…

Μακάρι να καταφέρεις να το υλοποιήσεις, θα είναι πάρα πολύ ωραίος και ζεστός χώρος και θα έχει και επιτυχία.
Παράθεση

Kolokythi

Νεοφερμένος

H Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H Kolokythi έγραψε: στις 23:06, 16-02-09:

χαχαχα...μόλις είδα τον τίτλο του θέματος σκέφτηκα αμέσως ένα μικρό βιβλιοπωλείο, και νόμισα πως θα είναι πολύ πρωτότυπη η απάντηση μου είμαστε πολλοί τελικά οι βιβλιπωλειοφάνς!
Ας πω την δεύτερη εναλλακτική:
Θα ήθελα να έχω ένα πολύ πολύ μικρό μαγαζάκι, (6-7 τραπεζάκια) ζεστό και παρεϊστικο με μόνιμους πελάτες που γνωριζόμαστε όλοι μεταξύ μας, το πρωί μέχρι το απόγευμα με καφεδάκι και το βράδυ με κρασάκι και ουζάκι. Με πολλές και διαφορετικές μουσικές από όλον τον κόσμο πολλές ποικιλίες καφέ και πολλά βότανα για διάφορα ροφήματα..
Τι ωραία
5
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 10:16, 17-02-09:

Τι είδους μαγαζί θα σας άρεσε να έχετε;

"Προστασίας"...
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 10:56, 17-02-09:

Ενα μαγαζάκι με καλλητεχνικά.
Διάφορα φτιαγμένα με τα δικά μου χέρια.
Από κοσμήματα μέχρι πίνακες ζωγραφικής και ότι μπορεις να φανταστείς.
Είμαι πολύ καλή σε αυτά τα λατρευω όλα. Γενικά ότι μπορώ να κατασκευάσω και μπορώ πολλά πράγματα.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 13:31, 26-03-09:

Κατι σαν κι αυτο
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 14:02, 26-03-09:

εχεις πάει ? ειναι καλό? το φαι τι λέει?

και ποσο πάει το μαλλί?
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:34, 26-03-09:

Μία κάβα.

Για ξέπλυμα χρημάτων από άλλες βρωμοδουλειές.
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 14:38, 26-03-09:

Κάβα
Λολ, θα γίνω ο καλύτερος πελάτης.

Κατι σαν κι αυτο

εχεις πάει ? ειναι καλό?
Πόσο πάει το μαλλί;

Δουλεύει και ως κομμωτήριο παράλληλα;
2
Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,169 μηνύματα.

H zanin έγραψε: στις 14:46, 26-03-09:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Λολ, θα γίνω ο καλύτερος πελάτης.

Δουλεύει και ως κομμωτήριο παράλληλα;
ναι ρε δεν το ήξερες?
την ώρα που δοκιμάζεις το κρασι έρχεται και ο σεφ- κομμωτρια και σου κάνει και ένα ίσιωμα μέχρι να αποφασίσεις τι θα παρεις
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

O Rempeskes έγραψε: στις 14:52, 26-03-09:

την ώρα που δοκιμάζεις το κρασι έρχεται και ο σεφ- κομμωτρια και σου κάνει και ένα ίσιωμα μέχρι να αποφασίσεις τι θα παρεις

"Θα πάρω μια περμανάντ"
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 23:32, 26-03-09:

μαγαζι με γοβες εννοειται! και πανακριβες οχι οτι κ οτι!!!
οτι πληρωνεις παιρνεις αξαλου!!
Παράθεση

WhiteDrum (Κατίγκω)

Περιβόητο Μέλος

H Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,190 μηνύματα.

H WhiteDrum έγραψε: στις 00:18, 27-03-09:

Καφε-μπαρ- μουσική σκηνή και κάθε εβδομάδα να παίζει μουσική και ένας θαμώνας (ή όποιος θέλει) κινούμενος σε rock-metal χώρους πάντα, διοργανώνοντας τις ανάλογες βραδιές.
Εναλλακτικά, ένα κατάστημα ρούχων κατά παραγγελία (ό,τι ακριβώς θέλει κάποιος. Από το σχέδιο ως το χρώμα και τη διακόσμηση).
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 01:50, 27-03-09:

ενα μαγαζι με παπουτσια , ρουχα , τσαντες και εσσωρουχα τωρα που το σκεφτομαι πολυκαταστημα το κανα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια