Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,741 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 257 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #45 - Extreme

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,587 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 17:18, 17-07-17:

Παιδιά θα διαβάσω τους κανόνες και θα προσπαθήσω να εκφράσω αν έχω κάποιες απορίες. Το παιχνίδι φαίνεται αρκετά πιο περίπλοκο απ ότι το ξέρω. Γενικά φέτος ξεκίνησα να παίζω και έχω παίξει καμιά 10ρια φορές. Πιστεύω θα περάσουμε καλά
4
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 17:20, 17-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Μα πόσο τζέντλεμαν...
Αλλά ξουτ απ εδώ, η κοπέλα έχει ήδη Μαφία από πέρσι να την προστατεύει, δε χρειάζεται εσένα.
Αν νομίζετε ότι θα με ξεφορτωθείτε τόσο εύκολα κύριοι είστε γελασμένοι
1

Saltimpagkos

Νεοφερμένος

Ο Saltimpagkos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O Saltimpagkos έγραψε: στις 17:47, 17-07-17:

Καλησπερα σας. Ειμαι καινουριο μελος και θα ηθελα να συμμετασχω και γω στο παλερμο.
1

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 20:41, 17-07-17:

Αγαπημένοι μου

Νομίζατε πώς θα γλιτώνατε απο εμένα? μετα από πολλη ενθάρρυνση και παρακάλια -ναι παρακάλια - από τον Δημήτρη μας, αποφάσισα να δηλώσω και εγώ συμμετοχή. Ως τώρα με εμπόδιζαν υποχρεώσεις από τον στρατό και εξακολουθούν να με εμποδίζουν απιστευτα τον συγκεκριμένο μηνα αλλά θα προσπαθήσω με ολη μου την καρδια να παίξω αυτό το παιχνίδι που υπεραγαπω!

Ενημερώνω λοιπόν από εδω ότι διαβιωνω στο ποσειδι για στρατιωτική εκπαίδευση η οποία και θα διαρκέσει μέχρι και 29 Ιουλίου . Ειδικά την πρώτη Δευτέρα και Τρίτη πιθανότατα δεν θα μπορέσω να μπω καθόλου. Η πρώτη μου ψήφος θα πεταχτει στην αρχή του παιχνιδιού την Κυριακή και λογικά Τρίτη θα κάνω απουσία. Οπως καταλαβαίνετε την πρώτη εβδομάδα δεν θα εχω χρόνο για τα περιβόητα σεντόνια μου τον λεπτομερή σχολιασμό μου κλπ και παρακαλώ για κατανόηση σας, μην με πετάξετε έξω χωρίς να έχω παίξει καθόλου Ξερω πώς λειτουργεί το παιχνιδι ως παλιά παίκτρια και οτι όλο αυτό θα είναι εναντίον μου παρόλο που σας το λεω από τώρα αλλα πραγματικά θελω να παίξω και πραγματικά δεν εχω χρόνο Ούτε καλα Καλά να πάω τουαλέτα εδω μακάρι να έχουμε ενα όμορφο παιχνίδι και επιτέλους να μπω με την μαφια για αλλαγή

Φιλιά πολλά σε όλους, ελπίζω να σας δω στο παιχνίδι
9

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:45, 17-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Αγαπημένοι μου

Νομίζατε πώς θα γλιτώνατε απο εμένα? μετα από πολλη ενθάρρυνση και παρακάλια -ναι παρακάλια - από τον Δημήτρη μας, αποφάσισα να δηλώσω και εγώ συμμετοχή. Ως τώρα με εμπόδιζαν υποχρεώσεις από τον στρατό και εξακολουθούν να με εμποδίζουν απιστευτα τον συγκεκριμένο μηνα αλλά θα προσπαθήσω με ολη μου την καρδια να παίξω αυτό το παιχνίδι που υπεραγαπω!

Ενημερώνω λοιπόν από εδω ότι διαβιωνω στο ποσειδι για στρατιωτική εκπαίδευση η οποία και θα διαρκέσει μέχρι και 29 Ιουλίου . Ειδικά την πρώτη Δευτέρα και Τρίτη πιθανότατα δεν θα μπορέσω να μπω καθόλου. Η πρώτη μου ψήφος θα πεταχτει στην αρχή του παιχνιδιού την Κυριακή και λογικά Τρίτη θα κάνω απουσία. Οπως καταλαβαίνετε την πρώτη εβδομάδα δεν θα εχω χρόνο για τα περιβόητα σεντόνια μου τον λεπτομερή σχολιασμό μου κλπ και παρακαλώ για κατανόηση σας, μην με πετάξετε έξω χωρίς να έχω παίξει καθόλου Ξερω πώς λειτουργεί το παιχνιδι ως παλιά παίκτρια και οτι όλο αυτό θα είναι εναντίον μου παρόλο που σας το λεω από τώρα αλλα πραγματικά θελω να παίξω και πραγματικά δεν εχω χρόνο Ούτε καλα Καλά να πάω τουαλέτα εδω μακάρι να έχουμε ενα όμορφο παιχνίδι και επιτέλους να μπω με την μαφια για αλλαγή

Φιλιά πολλά σε όλους, ελπίζω να σας δω στο παιχνίδι

Άντε ρε Μελανία!!

Μαφία ε; Welcome to the dark side.
1

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 20:54, 17-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Άντε ρε Μελανία!!

Μαφία ε; Welcome to the dark side.
Ακριβέ μου τα χρόνια πέρασαν η μικρή Μελανία μεγάλωσε, το αιωνια γλυκό και καλό κοριτσάκι του Παλέρμο ηρθε η ωρα να αλλάξει
2

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 20:58, 17-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Ακριβέ μου τα χρόνια πέρασαν η μικρή Μελανία μεγάλωσε, το αιωνια γλυκό και καλό κοριτσάκι του Παλέρμο ηρθε η ωρα να αλλάξει
Μπράβο. Και πάλι μπράβο, γιατί εδώ πέρα έχουν αρχίσει να πηγαίνουν ανάποδα τα πράγματα. Να λέει ότι δεν θέλει ο κόσμος να μπει μαφία!!
Άντε να σε δούμε κι απ' αυτή την πλευρά...
1

Ikarionas

Νεοφερμένος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Ikarionas έγραψε: στις 21:08, 17-07-17:

Μπράβο. Και πάλι μπράβο, γιατί εδώ πέρα έχουν αρχίσει να πηγαίνουν ανάποδα τα πράγματα. Να λέει ότι δεν θέλει ο κόσμος να μπει μαφία!!
Άντε να σε δούμε κι απ' αυτή την πλευρά...
Αν κληρωθώ για μαφία πάντως, προτίθεμαι να ανταλλάξω τον ρόλο μου με της Μελανίας. Εγώ υπηρετώ τις δυνάμεις του καλού πάντα.
1

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 21:44, 17-07-17:

Τα έγγραφα που το αποδεικνύουν μην ξεχάσεις, Τασούλη

Καλώς τον
Ε βασικα το ενα ναι το εχω, το θελετε; το αλλο το περιμενω ακομα
4

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 21:46, 17-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Ε βασικα το ενα ναι το εχω, το θελετε; το αλλο το περιμενω ακομα
Όλα μαζί ρε, μην πληρωνεις δυο φορές τα παράβολα
1

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,837 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 11:28, 18-07-17:

Τα έγγραφα που το αποδεικνύουν μην ξεχάσεις, Τασούλη

Καλώς τον
Άργησα αλλά τώρα κατάλαβα ότι μου την είπες ατιμουλικο!!!

1

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 12:09, 18-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Άργησα αλλά τώρα κατάλαβα ότι μου την είπες ατιμουλικο!!!

Βασικά τον Τάσο πείραζα που τα είχε παίξει πέρσι, αλλά σε πήρε κι εσένα ξώφαλτσα . Με αγάπη πάντα .
1

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 12:12, 18-07-17:

Αυτό που όλοι αγαπάτε τη Σύλβια μπροστά στα μάτια μου... Θα μπω Μαφία και θα σας δολοφονήσω έναν-έναν...
1

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 12:18, 18-07-17:

Αυτό που όλοι αγαπάτε τη Σύλβια μπροστά στα μάτια μου... Θα μπω Μαφία και θα σας δολοφονήσω έναν-έναν...
Εγώ σας αγαπάω όλους, Δημήτρη μου, δεν κάνω διακρίσεις
1

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 13:22, 18-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Παιδιά θα διαβάσω τους κανόνες και θα προσπαθήσω να εκφράσω αν έχω κάποιες απορίες. Το παιχνίδι φαίνεται αρκετά πιο περίπλοκο απ ότι το ξέρω. Γενικά φέτος ξεκίνησα να παίζω και έχω παίξει καμιά 10ρια φορές. Πιστεύω θα περάσουμε καλά
Θα σου πρότεινα, πέραν των κανόνων να ρίξεις και μια ματιά στο Παλέρμο #42

Έχουν μείνει λίγες θέσεις, βλέπω. Δε ξέρω τι θα κάνετε και πως θα το καταφέρετε αλλα η μία γράφει το όνομα του Libertus πάνω.
Σήμερα φεύγω, οποτε ειναι στο χέρι σας να τον πείσετε, εγώ απέτυχα παταγωδώς
Αν γυρίσω και δεν είναι μέσα θα σας θεωρησω υπεύθυνους
1

Fast (Θεόδωρος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Fast έγραψε: στις 13:29, 18-07-17:

Βαλτε και μενα αν προλαβαινω
3

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,837 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 13:38, 18-07-17:

Καλά λέει ο άντρας μου, για να κρατάμε λίγες αποστάσεις ασφαλείας!!!
1

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 14:31, 18-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Fast
Βαλτε και μενα αν προλαβαινω
Ζήσαμε να το δούμε κι αυτό.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,770 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 20:00, 18-07-17:

Πρώτη νύχτα έξω η μελανία.
2

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 19:19, 19-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από DumeNuke
Πρώτη νύχτα έξω η μελανία.

Αμα θες να τραβήξεις την προσοχή μου μπορείς και με άλλους τρόπους

Αλλά στο παιχνίδι θα μείνω

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια