Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,541 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 365 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #43 - Extreme

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 18:37, 28-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Giamou
Καλησπερα σας παιδια, θελω να συμμετεχω και εγω στο παλερμο.Επισης, το εμιλουκο δεν ειναι καλη παικτρια.
Εγώ φταίω που δε σε μουγκώνω και σ' αφήνω να μιλάς τελευταίος.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 18:38, 28-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
Μετά απο 2 Παλέρμο παταγώδους αποτυχίας και μιας χρονιάς μέτριας παρουσίας, επιστρέφω και πάλι.
HE IS BACK
2

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,822 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 19:05, 28-06-16:

Μετά απο 2 Παλέρμο παταγώδους αποτυχίας και μιας χρονιάς μέτριας παρουσίας, επιστρέφω και πάλι.
Ο Θεός να μας φυλάει...

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 20:12, 28-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ο Θεός να μας φυλάει...
Τα ορθογραφικά θα είναι πολλά και η βλακείες μπόλικες!!!
1

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,822 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 21:10, 28-06-16:

Τα ορθογραφικά θα είναι πολλά και η βλακείες μπόλικες!!!
2

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:04, 28-06-16:

Απειλές ακόμη δεν αρχίσαμε;

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 00:11, 29-06-16:

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι κανόνες του παιχνιδιού έχουν ΑΝΑΝΕΩΘΕΙ. Παρακαλώ να τους διαβάσετε ΞΑΝΑ για να αποφύγουμε τυχόν παρεξηγήσεις.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimijim : 29-06-16 στις 00:22. Αιτία: Μορφοποίηση
6

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 10:14, 29-06-16:

Και φυσικά να ευχαριστήσουμε τα παιδιά που εργάστηκαν για τις αλλαγές στους κανόνες (στάνταρ ο Δημήτρης σάς έχει πρήξει πολύ ).
2

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 17:25, 29-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι κανόνες του παιχνιδιού έχουν ΑΝΑΝΕΩΘΕΙ. Παρακαλώ να τους διαβάσετε ΞΑΝΑ για να αποφύγουμε τυχόν παρεξηγήσεις.
Δηλαδή να υποθέσω ότι οι περισσότεροι διάβασαν τους κανόνες και κανείς δεν έχει να πει κάτι;;

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Και φυσικά να ευχαριστήσουμε τα παιδιά που εργάστηκαν για τις αλλαγές στους κανόνες (στάνταρ ο Δημήτρης σάς έχει πρήξει πολύ ).
Ντάξει καλούλης ήταν, δεν μαλώσαμε καν
2

Tzoum (Νικος)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O Tzoum . έγραψε: στις 17:40, 29-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Γεια σου Νίκο. Είμαι η Έμιλυ. Ξέχασες να πεις ότι είμαι η καλύτερη αλλά θα σε δεχθούμε.
εμιλυ εισαι ηλιθια

Himela

Συντονίστρια

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 09:44, 30-06-16:

Παρακαλείσθε για ακόμα μια φορά να διαβάσετε ΟΛΟΙ τους κανόνες, ακόμα κι αυτοί που έχουν ξαναπαίξει, γιατί έχουν γίνει κάποιες αλλαγές. Θα είμαστε πολύ αυστηροί σε περίπτωση που γίνει κάποιο λάθος και μας πει κάποιος "α δεν το ήξερα". Αν πιστεύετε οτι έχετε απορίες ευχαρίστως να σας τις λύσουμε. Ευχαριστούμε.
5

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 20:26, 30-06-16:

Διάβασα τους κανόνες.
Να ενημερώσω ότι τη Δευτέρα θα γυρίσω από Ποσείδι οπότε ίσως την πρώτη μέρα να μην έχω τεράστια συμμετοχή καθώς θα μπαίνω από κινητό.

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,599 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 20:29, 30-06-16:

Εγώ τους έχω διαβάσει κάμποσες φορές, αλλά μια και παίζω πρώτη φορά δεν κατάλαβα και πολλά...

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 20:35, 30-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Διάβασα τους κανόνες.
Να ενημερώσω ότι τη Δευτέρα θα γυρίσω από Ποσείδι οπότε ίσως την πρώτη μέρα να μην έχω τεράστια συμμετοχή καθώς θα μπαίνω από κινητό.
Υπάρχει κανείς ρε παιδιά απ αυτό το θρεντ που δε θα είναι στο Ποσείδι αυτό το ΣΚ;

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Εγώ τους έχω διαβάσει κάμποσες φορές, αλλά μια και παίζω πρώτη φορά δεν κατάλαβα και πολλά...
Αν έχεις κάποια συγκεκριμένη απορία μπορείς να τη γράψεις στο αντίστοιχο θέμα που έχουμε ανοιχτό.
Αν γενικότερα είσαι χαμένη, λογικό για την πρώτη φορά, θα το δεις live πώς τρέχει το παιχνίδι.
1

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,599 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 21:01, 30-06-16:

Αν έχεις κάποια συγκεκριμένη απορία μπορείς να τη γράψεις στο αντίστοιχο θέμα που έχουμε ανοιχτό.
Αν γενικότερα είσαι χαμένη, λογικό για την πρώτη φορά, θα το δεις live πώς τρέχει το παιχνίδι.
Συγκεκριμένη απορία δεν θα το έλεγα. Είμαι γενικώτερα χαμένη...
Θα ξαναδιαβάσω και παλιότερα παιχνίδια μπας και μπω στο κλίμα.
1

spy-ak

Τιμώμενο Μέλος

H spy-ak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 4,376 μηνύματα.

H spy-ak έγραψε: στις 21:16, 30-06-16:

Υπάρχει κανείς ρε παιδιά απ αυτό το θρεντ που δε θα είναι στο Ποσείδι αυτό το ΣΚ;
Γιατί παίζετε με τον πόνο μου;
Έχω εξεταστική μέχρι τις 12/7

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 21:46, 30-06-16:

πότε αρχίζουμε? -η άκυρη -

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 22:38, 30-06-16:

Αρχική Δημοσίευση από aegloswen
πότε αρχίζουμε? -η άκυρη -

Το παιχνίδι αρχίζει τη Δευτέρα 4 Ιουλίου.
Οι συμμετοχές θα είναι ανοιχτές μέχρι την Κυριακή 3 Ιουλίου κι ώρα 13:00.
1

Ikarionas

Νεοφερμένος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Ikarionas έγραψε: στις 06:53, 01-07-16:

Συμμετέχω
2

iris17

Νεοφερμένος

H iris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H iris17 έγραψε: στις 12:13, 01-07-16:

Hey, θέλω να συμμετάσχω κι εγώ.
2

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια