Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,204 μηνύματα σε 78,931 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 536 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Palermo #42 - The Wire Edition

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 00:16, 27-07-15:

Αφού δε μιλάτε εσείς, θα μιλήσω εγώ.
Το θέμα τόσο παγερά αδιάφορους σας άφησε; Κανείς δεν το ξέρει;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

PieMaker (Φιλοποιμην)

Δραστήριο Μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε: στις 00:18, 27-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Αφού δε μιλάτε εσείς, θα μιλήσω εγώ.
Το θέμα τόσο παγερά αδιάφορους σας άφησε; Κανείς δεν το ξέρει;
Τη σειρά την ξέρω και έχω ακούσει τα καλύτερα. Δεν την έχω δει όμως. Φοβάμαι ότι θα μου πέσει βαριά...
Θα προτιμούσα κάτι σε White Collar

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 00:19, 27-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από PieMaker
Τη σειρά την ξέρω και έχω ακούσει τα καλύτερα. Δεν την έχω δει όμως. Φοβάμαι ότι θα μου πέσει βαριά...
Κι εγώ μόνο τα καλύτερα έχω να πω, κορυφαία αστυνομική το The Wire, αξίζει όσο λίγες.

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 00:21, 27-07-15:

Φίλοι μου!

Είχα βγει και μόλις γύρισα σπίτι... Για να δούμε οπότε τι παίζει Από εμένα μια ακόμα ευχή, να έχουμε ένα όμορφο παιχνίδι και να περάσουμε όλοι καλά Mε όσους λοιπόν έχουμε ξαναπαίξει και στο παρελθόν, θα ξέρετε πόσο ενεργός παίκτης είμαι, οπότε για άλλη μια φορά θα μπω δυναμικά και όπου βρούμε .

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
εμεις θα παμε (στην αλλη ζωη).. εσυ μαλλον θα μας μεινεις πισω (για προφανεις λογους φυσικα)
Ο αγαπημένος μας Τασούλης, άμα ενθουσιάζεται με τον ρόλο φαίνεται από μακριά...
Χαχαχαχα, περιμένω με αγωνία τις κινήσεις σου .

Ανοίξαμε και σας περιμένουμε

Τι ωραία, καιρό είχαμε να σφαχτούμε!! Κι επειδή βαριέμαι αφάνταστα τα καλωσορίσματα, λέω να ρίξω από τώρα την ψήφο μου, μπας και αρχίσει να ρολάρει το παιχνίδι από νωρίς. Είναι γνωστό σε όλους τους "παλέμαχους" πως ο tsarachaf, αν και εξαιρετικός παίχτης, είναι πάντα (καλά, σχεδόν πάντα) μαφιόζος. Οπότε, με συνοπτικές διαδικασίες, ψόφος εεε... συγνώμη ψήφος στον tsarachaf
Ο αγαπητός και μη εξαιρετέος φρικ Πετάει μια άκυρη ψήφο, πράγμα που δεν είναι απαραίτητα κακό αλλά ούτε και απαραίτητα αθώο. Δεν σε έχω και για τυχαίο παίκτη φρικ μου...

Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Καλό παιχνίδι να έχουμε παιδιά.
Χάρη Από ΣΕ πίσω στο παιχνίδι .

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Γεια σαςςςς ^^^

Βλέπω ήδη έχουν αρχίσει σφαγές εγω πρώτη φορά παίζω εδώ . Συνήθως παίζω live .
Δεν έχω σχηματίσει άποψη ακόμη. Ολα ρανδομιες μου φαίνονται . Όταν γυρίσω από δουλεια θα τα επεξεργαστω περισσότερο .
Έμιλυ Είναι πολύ νωρίς ακόμα για να βγάλεις και συμπεράσματα, γιατί βιαζόμαστε;

Δύο χαρακτήρες γνωρίζουν κάτι στα σίγουρα αυτή τη στιγμή και θα ήταν τουλάχιστον απρόσεκτοι και ριψοκίνδυνοι (για να μην πω ανόητοι), αν αποκάλυπταν από τώρα την ταυτότητά τους. Οι μαφιόζοι είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο...
γι'αυτό και θα πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί με αυτούς τους παίκτες, οι οποίοι και ασφαλώς δεν θα καρφωθούν από τώρα.

Αρχική Δημοσίευση από i_lie_us
Τέτοια αγωνία ούτε την πρώτη φορά που θα έκανα sex
Έφαγα κάνα 2ωρο για να διαβάσω το προηγούμενο παλέρμο που παίχτηκε (το οποίο απ' όσο κατάλαβα δεν ήταν και υπόδειγμα παιχνιδιού).
Ελπίζω το γεγονός ότι είναι η πρώτη μου φορά να μην με κάνει να παίξω τραγικά και να με θάβετε

Ας κερδίσουν οι καλύτεροι
Σώπα Ηλία μου
Δεν διάβασες σωστό παλέρμο, συγγνώμη που στο λέω αλλά έκανες μια καλή αρχή. Όσον αφορά την πρωτιά, πόσες φορές έχουν κρυφτεί άτομα πίσω από αυτήν την καραμέλα...

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin
Τι γίνεται βρε παιδιά; Νωρίς άρχισαν οι σφαγές.

Άντε καλό μας παιχνίδι και να το ευχαριστηθούμε!
Κλέο, τις καλησπέρες μου Πού βλέπετε όλοι σφαγές τέλος πάντων;

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Καλησπέρα..Ελπίζω να έχουμε ένα ευχάριστο παιχνίδι Δε μπορώ να σχηματίσω ακόμα άποψη για τίποτα και για κανέναν και δε θα σταθώ στις ψήφους χωρίς λόγο καθώς είναι ο πρώτος γύρος!! Μέχρι αύριο θα έχω ψηφίσει και να με συγχωρέσετε που δε θα πολυμπαινω διοτι με χει φάει η δουλεια
Προς το παρόν όντως δεν είναι δυνατόν να έχεις σχηματίσει κάποια άποψη, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι ο πρώτος γύρος είναι και απαραίτητα χαμένος. Πρόσεξε το αυτό.

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
καλα ντε δε χρειαζεται να σχηματισεις αποψη ακομα.. εκτος κι αν βεβαια θες να αποποιηθεις καποιες ευθυνες (ως καλος μαφιοζος) για να ψηφισεις εναν ακυρο στην ψηφοφορια.....
Μίλα μας Τάσο μου, και εσύ στην "τύχη" ψήφισες...

Συναίσθημα;! Not my thing
Όρεξη για γκρίνια από την ομάδα μου δεν θέλω όταν τελειώσει όλο αυτό, και να νιώθω εγώ ότι έκανα το καθήκον μου σωστά..

Επικρατεί όντως ησυχία όμως, δεν ξέρω αν αυτό είναι φυσιολογικό ή όχι.. Μάλλον θα πάρει από αύριο φωτιά το θέμα
Βιάζεσαι για τον χαμούλη εσύ;

Χωρίς λοιπόν να έχω κι εγώ σχηματίσει καμία ακόμη άποψη, σχολίασα τα πιο σημαντικά για μένα ποστ για να ξεκινήσει σιγά σιγά η συζήτηση. Ας προσέξουμε καλά και αυτούς που δεν μίλησαν, γιατί οι μαφιόζοι θα χρειαστούν την νύχτα για να οργανωθούν, χωρίς αυτό να σημαίνει πως κάποιος από αυτούς που μίλησαν δεν ανήκει στην μαφία.

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 01:47, 27-07-15:

Πολύ ήσυχοι είστε σήμερα και δε μου αρέσει καθόλου αυτό...

Επίκληση στο συναίσθημα;; Αφήστε με να κάνω λάθη, έτσι κι αλλιώς έχω στο μανίκι μου τη δικαιολογία του άπειρου παίχτη;; Χμμμ

Σπυράκο είσαι σίγουρα εσύ;; Μήπως σε έχουν απαγάγει εξωγήινοι και γράφουν εκείνοι εκ μέρους σου;; Ύποπτο, πολύ ύποπτο...
Εδω εγω δε θυμαμαι πως επαιζα διαδικτυακα πριν 2 χρονια θυμαστε εσεις

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 02:44, 27-07-15:

Η ΣΕ καληνυχτίζει! Αύριο πάλι...

Ψηφοφορία για Δευτέρα 27/7
  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Eileen
  4. Emilouko
  5. i_lie_us
  6. JKaradakov
  7. johnietraf
  8. kleop
  9. Libertus
  10. Nefeli Graf
  11. PieMaker --> tsarachaf
  12. Sommerfeld
  13. thomas l.
  14. tsarachaf
  15. ultraviolence
  16. ~Melania~
  17. Σπυρακος (^^)
  18. Τάσος97 --> JKaradakov

Ψήφοι
1 JKaradakov
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,147 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 02:46, 27-07-15:

Το ότι κάθομαι 2.30 και διαβάζω ρανδομιες (στο κινητό) ενώ αυριο δουλεύω πρωί ειναι περίτρανη απόδειξη, δε θα γινω ποτε ενήλικας!

Dimijim, sorry, δεν έχω δει καθόλου τη σειρά, αλλα μια πρόχειρη αναζητηση στο διαδίκτυο την κανει να φαινεται very promissing!
Παραθέσεις δε μπορω να κανω, οποτε τα σεντόνια από αυριο!
Καλή νύχτα, παίδες, θα τα πουμε το πρωί!

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 09:13, 27-07-15:

Καλημερα στο ομορφο Παλερμο!Τι γινεται παιδια;

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,147 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 11:01, 27-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Καλησπέρα Ελπίζω να έχουμε ένα ευχάριστο παιχνίδι Δε μπορώ να σχηματίσω ακόμα άποψη για τίποτα και για κανέναν και δε θα σταθώ στις ψήφους χωρίς λόγο καθώς είναι ο πρώτος γύρος!! Μέχρι αύριο θα έχω ψηφίσει και να με συγχωρέσετε που δε θα πολυμπαινω διοτι με χει φάει η δουλεια
omg, ο Σπυράκος μεγάλωσε! Πόσα χρόνια λείπω από το στέκι; Εσένα σε είχα αφήσει Λύκειο όταν σταμάτησα να μπαίνω...
Καλό το White Collar, ντιπς στον Mozzie, που είναι ένας γλύκας!
Γεια σας, Φρικ!

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~

Χωρίς λοιπόν να έχω κι εγώ σχηματίσει καμία ακόμη άποψη, σχολίασα τα πιο σημαντικά για μένα ποστ για να ξεκινήσει σιγά σιγά η συζήτηση. Ας προσέξουμε καλά και αυτούς που δεν μίλησαν, γιατί οι μαφιόζοι θα χρειαστούν την νύχτα για να οργανωθούν, χωρίς αυτό να σημαίνει πως κάποιος από αυτούς που μίλησαν δεν ανήκει στην μαφία.
Melania, ωραία παρατήρηση, και εγώ αυτό σκεφτόμουν!
Σε έχουν παινέψει σαν παίκτρια άτομα που εμπιστεύομαι, οπότε I'll be keeping an eye on you, missy!

Λοιπόν, χωρίς πολλά-πολλά, η δική μου ψήφος θα πάει σε παίκτη που δεν έχει μιλήσει μέχρι τώρα, μόνο και μόνο μήπως ευαισθητοποιηθούν και ξεκινήσει λίγο το παιχνίδι! blue_butterfly, έχεις την ψήφο μου!

Τα λέμε πιο μετά!

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,764 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 11:07, 27-07-15:

Καλημέρα σε όλους τους κατοίκους της όμορφης πόλης του Παλέρμου και από την υπόλοιπη μισή ΣΕ.
Καλό παιχνίδι να έχουμε και καλή διασκέδαση σε όλους!
1

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,764 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 11:11, 27-07-15:

Ψηφοφορία για Δευτέρα 27/7
  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Eileen --> blue_butterfly
  4. Emilouko
  5. i_lie_us
  6. JKaradakov
  7. johnietraf
  8. kleop
  9. Libertus
  10. Nefeli Graf
  11. PieMaker --> tsarachaf
  12. Sommerfeld
  13. thomas l.
  14. tsarachaf
  15. ultraviolence
  16. ~Melania~
  17. Σπυρακος (^^)
  18. Τάσος97 --> JKaradakov

Ψήφοι
1 JKaradakov
1 tsarachaf
1
blue_butterfly

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 11:13, 27-07-15:

Τον ξεπαρθένεψα κι αυτόν. Αποστολή ολοκληρώθηκε!
Καλημέρα παλέρμο!

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 11:51, 27-07-15:

Καλημέρα και απο μένα .

( btw κ γω το χω στη watchlist το the wire.Εδώ και ένα χρόνο αλλά τι να πρωτοδω πια)
1

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 12:00, 27-07-15:

Καλημέραααα

2

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 12:03, 27-07-15:

καλημέρες

από ότι βλέπω το γράψανε όλοι το παλέρμο κ πήγαν θάλασσα
3

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

O DumeNuke έγραψε: στις 12:03, 27-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Καλημέραααα

Έλα, όλοι στις δουλειές σας, δεν υπάρχει τίποτα να δείτε εδώ...
Ε ΕΣΥ, ΚΟΥΦΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣ? Στη δουλειά σου είπα, δεν θα το ξαναπώ...

Όλα καλά, η τάξη απεκαταστάθη, το παιχνίδι μπορεί να συνεχίστει.
3

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 12:13, 27-07-15:

Καλημερααα!! let the game begin!

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 12:21, 27-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Αυτά τα παμε απ χθες! Άντε ξεκινάτε να παίζετε ρε!!!

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 12:31, 27-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
Nα τος και ultra.
Βλέπω έχετε βάλει όλοι πιασάρικα αβατάρια.

Μέχρι στιγμής έχουμε τον Τάσο να κατηγορεί Ιορδάνη ,τον Pie_Maker τον tsarachaf,καθαρά random νομίζω ή για άσχετους λόγους.
Αυτό που σκέφτηκε η Μelania και η Eileen σχετικά με αυτούς που δεν έχουν μιλήσει (εξ ου κ η ψήφος στη Ριρίκα) στέκει, αλλά από την άλλη κάποιοι θα μπορούσαν να σπεύσουν να γράψουν στο θέμα ακριβώς για να μη δημιουργήσουν αυτή την εντύπωση.

Τέτοια αγωνία ούτε την πρώτη φορά που θα έκανα sex
Έφαγα κάνα 2ωρο για να διαβάσω το προηγούμενο παλέρμο που παίχτηκε (το οποίο απ' όσο κατάλαβα δεν ήταν και υπόδειγμα παιχνιδιού).
Ελπίζω το γεγονός ότι είναι η πρώτη μου φορά να μην με κάνει να παίξω τραγικά και να με θάβετε

Ας κερδίσουν οι καλύτεροι
Γιατί τέτοια αγωνία εσύ;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Emilouko : 27-07-15 στις 12:36.

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 12:36, 27-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Nα τος και ultra.
Βλέπω έχετε βάλει όλοι πιασάρικα αβατάρια.

Μέχρι στιγμής έχουμε τον Τάσο να κατηγορεί Ιορδάνη ,τον Pie_Maker τον tsarachaf,καθαρά random νομίζω ή για άσχετους λόγους.
Αυτό που σκέφτηκε η Μelania και η Eileen σχετικά με αυτούς που δεν έχουν μιλήσει (εξ ου κ η ψήφος στη Ριρίκα) στέκει αλλά από την άλλη κάποιοι θα μπορούσαν να σπεύσουν να γράψουν στο θέμα ακριβώς για να μη δημιουργήσουν αυτή την εντύπωση.
Δεν πιστεύω ότι αυτές οι κατηγορίες έχουν κάποια βάση, θα ήταν όντως ανόητο να αποκαλυφθούν ήδη οι ρόλοι που ξέρουν κάτι. Αυτό είπα κι εγώ αλλά θα σου πω το σκεπτικό. Οι μαφιόζοι πρέπει να οργανωθούν, πρέπει να μιλήσουν με τον αρχηγό, να αποφασίσουν την τακτική που θα ακολουθήσουν, ποιος θα είναι ο ήσυχος, αυτός που πάντα θα λείπει, αυτός που θα πάει με τα νερά των άλλων κλπ. Συνήθως δεν ρισκάρουν να μιλήσουν πριν πάρουν ''εντολή''. Αλλά φυσικά υπάρχουν και αυτοί που θα μίλησαν εντελώς αθώα...

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος