Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,710 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 508 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Palermo #42 - The Wire Edition

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 19:20, 26-07-15:

Ότι είμαι ο Χιτλερ; Ναι!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 19:21, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από johnietraf
τασο εμενα με φοβιζει το αβαταρ σου παντως να ξερεις
σαν μαφιοζος μοιαζεις
όχι οτι το δικο σου παει πισω

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 19:23, 26-07-15:

έμενα του Τάσου με θυμίζει έναν μπατίρη που το έχει ρίξει στο ποτό

johnietraf (γιαννης)

Περιβόητο Μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε: στις 19:24, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από ultraviolence
όχι οτι το δικο σου παει πισω
αλ πατσινο και τα αντερα γραβατες

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 19:24, 26-07-15:

Και μια άλλη υπενθύμιση: συνετά με το spam!
1

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 19:27, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από johnietraf
τασο εμενα με φοβιζει το αβαταρ σου παντως να ξερεις
σαν μαφιοζος μοιαζεις
καμμια σχεση ομως
Αρχική Δημοσίευση από thomas l.
έμενα του Τάσου με θυμίζει έναν μπατίρη που το έχει ρίξει στο ποτό
χαιρομαι, αυτος ηταν ο σκοπος μου

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 19:29, 26-07-15:

Γεια σαςςςς ^^^

Βλέπω ήδη έχουν αρχίσει σφαγές εγω πρώτη φορά παίζω εδώ . Συνήθως παίζω live .
Δεν έχω σχηματίσει άποψη ακόμη. Ολα ρανδομιες μου φαίνονται . Όταν γυρίσω από δουλεια θα τα επεξεργαστω περισσότερο .

PieMaker (Φιλοποιμην)

Δραστήριο Μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε: στις 19:31, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Emilouko
Γεια σαςςςς ^^^

Βλέπω ήδη έχουν αρχίσει σφαγές εγω πρώτη φορά παίζω εδώ . Συνήθως παίζω live .
Δεν έχω σχηματίσει άποψη ακόμη. Ολα ρανδομιες μου φαίνονται . Όταν γυρίσω από δουλεια θα τα επεξεργαστω περισσότερο .
Στον πρώτο γύρο σταθερά και μόνο ρανδομιές!!

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 19:32, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από PieMaker
Στον πρώτο γύρο σταθερά και μόνο ρανδομιές!!
καποιονων βέβαια δεν είναι καθόλου ρανδομιες.. έτσι δεν είναι;

PieMaker (Φιλοποιμην)

Δραστήριο Μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε: στις 19:36, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
καποιονων βέβαια δεν είναι καθόλου ρανδομιες.. έτσι δεν είναι;
Δύο χαρακτήρες γνωρίζουν κάτι στα σίγουρα αυτή τη στιγμή και θα ήταν τουλάχιστον απρόσεκτοι και ριψοκίνδυνοι (για να μην πω ανόητοι), αν αποκάλυπταν από τώρα την ταυτότητά τους. Οι μαφιόζοι είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο...

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 19:48, 26-07-15:

Τέτοια αγωνία ούτε την πρώτη φορά που θα έκανα sex
Έφαγα κάνα 2ωρο για να διαβάσω το προηγούμενο παλέρμο που παίχτηκε (το οποίο απ' όσο κατάλαβα δεν ήταν και υπόδειγμα παιχνιδιού).
Ελπίζω το γεγονός ότι είναι η πρώτη μου φορά να μην με κάνει να παίξω τραγικά και να με θάβετε

Ας κερδίσουν οι καλύτεροι

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 19:50, 26-07-15:

Τι γίνεται βρε παιδιά; Νωρίς άρχισαν οι σφαγές.

Άντε καλό μας παιχνίδι και να το ευχαριστηθούμε!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Drama Prinzessin : 26-07-15 στις 20:09.

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 20:13, 26-07-15:

Καλησπέρα Ελπίζω να έχουμε ένα ευχάριστο παιχνίδι Δε μπορώ να σχηματίσω ακόμα άποψη για τίποτα και για κανέναν και δε θα σταθώ στις ψήφους χωρίς λόγο καθώς είναι ο πρώτος γύρος!! Μέχρι αύριο θα έχω ψηφίσει και να με συγχωρέσετε που δε θα πολυμπαινω διοτι με χει φάει η δουλεια

johnietraf (γιαννης)

Περιβόητο Μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε: στις 20:49, 26-07-15:

ηρεμια υπαρχει
δεν βλεπω κινηση για να αρχισουν να υπαρχουν υποψιες και να υπαρξει ροη στο παιχνιδι

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 21:24, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Καλησπέρα Ελπίζω να έχουμε ένα ευχάριστο παιχνίδι Δε μπορώ να σχηματίσω ακόμα άποψη για τίποτα και για κανέναν και δε θα σταθώ στις ψήφους χωρίς λόγο καθώς είναι ο πρώτος γύρος!! Μέχρι αύριο θα έχω ψηφίσει και να με συγχωρέσετε που δε θα πολυμπαινω διοτι με χει φάει η δουλεια
καλα ντε δε χρειαζεται να σχηματισεις αποψη ακομα.. εκτος κι αν βεβαια θες να αποποιηθεις καποιες ευθυνες (ως καλος μαφιοζος) για να ψηφισεις εναν ακυρο στην ψηφοφορια.....

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 21:49, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
καλα ντε δε χρειαζεται να σχηματισεις αποψη ακομα.. εκτος κι αν βεβαια θες να αποποιηθεις καποιες ευθυνες (ως καλος μαφιοζος) για να ψηφισεις εναν ακυρο στην ψηφοφορια.....
Το λεω επειδη εχουμε ηδη 2 ψηφους,και ναι μπορει επειδη πρεπει να ψηφισω καποιον να ψηφισω καποιον ακυρο αν δε μου δωσει κανεις καποιο δικαιωμα ,που ακομα και στη πρωτη θα προσπαθησω να το αποφυγω για να μη χαθουν αδικα αθωοι!

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 21:57, 26-07-15:

Επειδή πολλοί με έχετε ρωτήσει:
Σήμερα το βράδυ δε λογίζεται ως νύχτα και δε δρουν οι ρόλοι. Δολοφονία δε γίνεται σήμερα. Το παιχνίδι αρχίζει με την ψηφοφορία των 20:00 αύριο. Αύριο 20:10-03:00 είναι η πρώτη νύχτα. Την Τρίτη στις 13:00 θα ανακοινωθεί η πρώτη δολοφονία.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

H kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H kleop έγραψε: στις 22:00, 26-07-15:

Γεια σας και απο μενα!Καλο παιχνιδι να εχουμε και μπολικο σασπενς!
1

PieMaker (Φιλοποιμην)

Δραστήριο Μέλος

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε: στις 23:43, 26-07-15:

Πολύ ήσυχοι είστε σήμερα και δε μου αρέσει καθόλου αυτό...

Αρχική Δημοσίευση από i_lie_us
Τέτοια αγωνία ούτε την πρώτη φορά που θα έκανα sex
Έφαγα κάνα 2ωρο για να διαβάσω το προηγούμενο παλέρμο που παίχτηκε (το οποίο απ' όσο κατάλαβα δεν ήταν και υπόδειγμα παιχνιδιού).
Ελπίζω το γεγονός ότι είναι η πρώτη μου φορά να μην με κάνει να παίξω τραγικά και να με θάβετε

Ας κερδίσουν οι καλύτεροι
Επίκληση στο συναίσθημα;; Αφήστε με να κάνω λάθη, έτσι κι αλλιώς έχω στο μανίκι μου τη δικαιολογία του άπειρου παίχτη;; Χμμμ

Αρχική Δημοσίευση από Σπυρακος (^^)
Σπυράκο είσαι σίγουρα εσύ;; Μήπως σε έχουν απαγάγει εξωγήινοι και γράφουν εκείνοι εκ μέρους σου;; Ύποπτο, πολύ ύποπτο...

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 23:50, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από PieMaker
Επίκληση στο συναίσθημα;; Αφήστε με να κάνω λάθη, έτσι κι αλλιώς έχω στο μανίκι μου τη δικαιολογία του άπειρου παίχτη;; Χμμμ
Συναίσθημα;! Not my thing
Όρεξη για γκρίνια από την ομάδα μου δεν θέλω όταν τελειώσει όλο αυτό, και να νιώθω εγώ ότι έκανα το καθήκον μου σωστά..

Επικρατεί όντως ησυχία όμως, δεν ξέρω αν αυτό είναι φυσιολογικό ή όχι.. Μάλλον θα πάρει από αύριο φωτιά το θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος