Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,977 μέλη και 2,478,850 μηνύματα σε 78,951 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 190 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #42 - Extreme

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 18:32, 25-07-15:

Ώωωωω μαζευόμαστε το παλιό crew
5
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 21:58, 25-07-15:

Πάλι καλά που λαμβάνω προσκλήσεις και δεν τα χάνω εύκολα αυτά .

Λοιπόν, θα μπορούσα να παίξω, αν πείσει ο Δημήτρης την Eilleen

ps. Μιας και βλέπω και καλό κόσμο να έχει ήδη δηλώσει συμμετοχή.
2

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 21:59, 25-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Λοιπόν, θα μπορούσα να παίξω, αν πείσει ο Δημήτρης την Eilleen
Θα μπορούσαμε να πούμε ότι έχει σχεδόν εκπληρωθεί το αίτημά σας!

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 22:01, 25-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Θα μπορούσαμε να πούμε ότι έχει σχεδόν εκπληρωθεί το αίτημά σας!

Εγώ αν δεν το δω επίσημα συμμετοχή δεν δηλώνω.

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 22:02, 25-07-15:

Εγώ αν δεν το δω επίσημα συμμετοχή δεν δηλώνω.
Τι άλλο να κάνω για πάρτυ σας;

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 22:07, 25-07-15:

Τι άλλο να κάνω για πάρτυ σας;
Θα σου στείλω αναλυτικά τις επιθυμίες μου από την ΣΕ μην ανησυχείς, τίποτα που δεν μπορείς να κάνεις... Αρκεί να μην έχεις μεγάλη επιμονή στην εντιμότητα .
1

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 22:09, 25-07-15:

Θα σου στείλω αναλυτικά τις επιθυμίες μου από την ΣΕ μην ανησυχείς, τίποτα που δεν μπορείς να κάνεις... Αρκεί να μην έχεις μεγάλη επιμονή στην εντιμότητα .
Θυμήσου ότι ήμουν η πρώτη ΣΕ που σε έκανε μαφιόζο και μάλιστα εις διπλούν. Οπότε πρόσεχε τι θα ζητήσεις...

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 22:11, 25-07-15:

Θυμήσου ότι ήμουν η πρώτη ΣΕ που σε έκανε μαφιόζο και μάλιστα εις διπλούν. Οπότε πρόσεχε τι θα ζητήσεις...
Πρώτα θα σχολιάσω ότι θα μας πάρουν με τις πέτρες όσοι δεν έχουν ξαναπαίξει, με αυτά που λέω και πας και κάνεις upvote .

Δεύτερον, η αλήθεια είναι ότι αυτή την φορά δεν ξέρω τι ρόλο θέλω... Οπότε θα βολευτώ με καμιά καλή καρτούλα...
1

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 22:13, 25-07-15:

Πρώτα θα σχολιάσω ότι θα μας πάρουν με τις πέτρες όσοι δεν έχουν ξαναπαίξει, με αυτά που λέω και πας και κάνεις upvote .

Έλα, συμμετοχές χωρίς spam δεν είναι συμμετοχές!

Δεύτερον, η αλήθεια είναι ότι αυτή την φορά δεν ξέρω τι ρόλο θέλω... Οπότε θα βολευτώ με καμιά καλή καρτούλα...
Ο,τι θες έχουμε. Ακυρώσεις δολοφονίας, άμεσες προφυλακίσεις, νεκροφάνειες, τυμβωρυχίες, διάλεξε ο,τι θες.

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 22:21, 25-07-15:

Αν παίξω, δικαίωμα για τελευταία λόγια θέλω, όχι σαν τις άλλες φορές.

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 22:26, 25-07-15:

άντε παιδιά ελάτε
θέλουμε κ άλλους
1

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 22:34, 25-07-15:

Ο,τι θες έχουμε. Ακυρώσεις δολοφονίας, άμεσες προφυλακίσεις, νεκροφάνειες, τυμβωρυχίες, διάλεξε ο,τι θες.
Τις ξέρω τις κάρτες φίλτατε, αν θυμάσαι έχω χρόνια προϋπηρεσίας στα Παλέρμο. Να αναμένετε λίστα απαιτήσεων εκεί στην ΣΕ...

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Αν παίξω, δικαίωμα για τελευταία λόγια θέλω, όχι σαν τις άλλες φορές.
Εσύ το νου σου αν παίξεις, γιατί αυτή την φορά το κυνήγι δεν το γλιτώνεις

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 22:35, 25-07-15:

Μέσα και εγώ.
1

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 22:36, 25-07-15:

Τις ξέρω τις κάρτες φίλτατε, αν θυμάσαι έχω χρόνια προϋπηρεσίας στα Παλέρμο. Να αναμένετε λίστα απαιτήσεων εκεί στην ΣΕ...
Οκ, θα σας στείλω τον τιμοκατάλογο.
Περίοδος εκπτώσεων είναι βέβαια, έχουμε κάτι μικρές προσφορές, ενδεικτικά ο ρόλος του Αλεξίσφαιρου κοστολογείται περί τα 100Ε κι η κάρτα Ηχώ στα 25Ε. Και δεχόμαστε μόνο μετρητά.

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 22:37, 25-07-15:

Come on Eileen

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 22:39, 25-07-15:

1

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 22:42, 25-07-15:

Βάλτε και μένα. Ο "αχρηστος" επιστρέφει!

Αν και προειδοποιώ, δουλεύω τα πρωινά...
3

Επιφανές Μέλος

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 22:42, 25-07-15:

Οκ, θα σας στείλω τον τιμοκατάλογο.
Περίοδος εκπτώσεων είναι βέβαια, έχουμε κάτι μικρές προσφορές, ενδεικτικά ο ρόλος του Αλεξίσφαιρου κοστολογείται περί τα 100Ε κι η κάρτα Ηχώ στα 25Ε. Και δεχόμαστε μόνο μετρητά.
Κάποιος ζει ξεκάθαρα σε άλλη χώρα Άντε, ώρα να κάνεις και καμιά δουλειά, βάλε με στην λίστα...
1

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 22:45, 25-07-15:

ο καραντακοβββββββ

επισης εαν με κανετε μεντιουμ (ξανα) κανω δωρεαν προσωπικες αστρολογικες προβλεψεις, αναλυση γενεθλιου χαρτη, ταρο, φλυτζανι, γιαουρτι, κρυσταλλομαντιες, σφαιρες και ο,τι υπαρχει
3

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 22:47, 25-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
Αν και προειδοποιώ, δουλεύω τα πρωινά...
Κι η Μαφία προειδοποιεί, θα υπάρχουν πτώματα τα πρωινά...

Άντε, ώρα να κάνεις και καμιά δουλειά, βάλε με στην λίστα...
Μπα, θα το αφήσω για την άλλη μισή ΣΕ.
Dumeeeeeeee, εμφανίσου!!!

βββββββββββββββββββββββββ

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια