Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,986 μέλη και 2,479,146 μηνύματα σε 78,966 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 466 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 19:59, 22-02-08:

Πολλεεεεες Καλησπερεεεεες σε ολους!!!!!
μολις γυρισα απο ενα απολαυστικο απογευματινο καφε με μια φιλη και γυρισα αρκετα χαλαρη/ανανεωμενη για να αντεξω λιγο διαβασματακι ακομα..

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Πάω να διαβάσω... Θα τα πούμε ένα χεράκι όταν γυρίσεις...
Σε ακουω κυριε...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,484 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 20:02, 22-02-08:

Γιατί κάθε φορά που διαβάζω πρέπει να με πιάνει νύστα; Γιατί;
Δεν είσσαι ο μόνος! Εγώ με το που διαβάζω μια πρόταση αρχίζω να χασμουριέμαι!

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,921 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 20:07, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από giamen
Σε ακουω κυριε...
Λέμε τώρα κύριε ή λέμε τώρα σε ακούω; Θα τα πούμε μετά, όταν τελειώσω το διάβασμα...

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Δεν είσσαι ο μόνος! Εγώ με το που διαβάζω μια πρόταση αρχίζω να χασμουριέμαι!
Χασμουριέμαι, τρίβω τα μάτια μου, ξύνω την πλάτη μου (και όχι μόνο), κόβω βόλτες, βάζω μουσική, έλεος δεν ξυπνάω με τίποτα! Τι σκ@τ@, μάγια μας έχουν κάνει ρε σουτζουκάκι; (αρχίζω και το πιστεύω ότι κάποιος με έχει καταραστεί)

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,484 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 20:16, 22-02-08:

Χασμουριέμαι, τρίβω τα μάτια μου, ξύνω την πλάτη μου (και όχι μόνο), κόβω βόλτες, βάζω μουσική, έλεος δεν ξυπνάω με τίποτα! Τι σκ@τ@, μάγια μας έχουν κάνει ρε σουτζουκάκι; (αρχίζω και το πιστεύω ότι κάποιος με έχει καταραστεί)

Μην λες χαζομάρες! Μια χαρά θα τα πας! Ίσως να κουραστείς λίγο παραπάνω αλλά στο τέλος θα ανταμειφθείς! Είμαι σίγουρη! Υπομονή κσι επιμονή χρειάζεται!

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 20:20, 22-02-08:

Λέμε τώρα κύριε ή λέμε τώρα σε ακούω; Θα τα πούμε μετά, όταν τελειώσω το διάβασμα...

ολο το αναβαλλεις..μηπως εχεις κατι να φοβηθεις??
Παω και γω να διαβασω λιγουλακι..

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,921 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 20:34, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Μην λες χαζομάρες! Μια χαρά θα τα πας! Ίσως να κουραστείς λίγο παραπάνω αλλά στο τέλος θα ανταμειφθείς! Είμαι σίγουρη! Υπομονή κσι επιμονή χρειάζεται!
Θενξ σουτζού!!! Πάμε γερά!!!!

ολο το αναβαλλεις..μηπως εχεις κατι να φοβηθεις??
Παω και γω να διαβασω λιγουλακι..
Ναι πήγαινε... πήγαινε... να πάω κι εγώ και μόλις τελειώσω θα σου ψάλλω την εξάβιβλο σε Λα Ματζόρε υπό τη μελωδία άρπας... (καλά είμαι πολύ κωλόπαιδο ε; )

Τα λέμε μετά...

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:37, 22-02-08:

Ναι πήγαινε... πήγαινε... να πάω κι εγώ και μόλις τελειώσω θα σου ψάλλω την εξάβιβλο σε Λα Ματζόρε υπό τη μελωδία άρπας... (καλά είμαι πολύ κωλόπαιδο ε; )

Τα λέμε μετά...
Ε... οι ψαλμοι ψαλονται σε Βυζαντινες κλιμακες... Δεν υπαρχει Λα μαντζορε εκει...

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 20:50, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Ε... οι ψαλμοι ψαλονται σε Βυζαντινες κλιμακες... Δεν υπαρχει Λα μαντζορε εκει...
Πα Βου Γα Δη Κε Ζω Νη ΜΑΤΖΟΡΙΑ ΚΑΙ ΜΙΝΟΡΙΑ δηλαδή; Οκ, πάω τώρα να διαβάσω τα καράβια μου γιατί το ΟΥΓΚΧ και ψόφησε!

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 20:55, 22-02-08:

Καλησπέρες!

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 22:28, 22-02-08:

Καλησπέρες παιζάκια!!

Σορρυ που δε σας απάντησα πριν, θα χάναμε το δελφίνι! Είμαι Αίγινα!

Βαλντεράκι μου καλό ζιάβασμα...

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H giamen έγραψε: στις 22:30, 22-02-08:

Διαβασμα οβερ!!!
Ηρθε η ωρα των σουτζουκακιων!!Αποφασισα να ακολουθησω την οικογενειακη παραδοση,υστερα και απο μια μικρη παροτρυνση, και θα ξεκινησω με σουτζουκακια σμυρναιϊκα!!Σμυρνη ειναι αυτη δεν κανει να ξεχαστει!!..Τωρα αν θα πετυχουν αλλο ζητημα..Θα δουμε..

Τα λέμε μετά...
ακομα διαβαζεις...ή φοβασαι επειδη τοση ωρα μπλοφαρες...(εισαι πολυ κωλοπαιδο )

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H giamen έγραψε: στις 22:32, 22-02-08:

Καλησπερα Καλύψουλα!!!!Τυχερουλα!!!!Αιγινα!!!ρελαξαρεις?Καλα να περασεις

Δανάη

Δραστήριο Μέλος

H Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 360 μηνύματα.

H Δανάη έγραψε: στις 22:32, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Καλησπέρες παιζάκια!!

Σορρυ που δε σας απάντησα πριν, θα χάναμε το δελφίνι! Είμαι Αίγινα!

Αχχ ζηλεύω... Θελω και εγω διακοπούλες!!!!
Καλα να περάσεις καλό μου!! κοιτα να το ευχαριστηθείς!!!

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 22:34, 22-02-08:

Η kalypso Αίγινα , η giamen σουτζουκάκια κανεις άλλος να με αποτελέιώσει;

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 22:34, 22-02-08:

Ευχαριστώ πολύ! Φιλάκια σε όλους!

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 22:34, 22-02-08:

καλησπέρες

τελικά βγήκε κάποιος νεκρός απ το ατύχημα με τον ΗΣΑΠ

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 22:42, 22-02-08:

Ναι και μάλιστα δεν ήταν καν πάνω στον συρμό. Απλά στηριζόταν στον τοίχο που έπεσε ο συρμός. Αν σε θέλει...

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 22:47, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso

Ευχαριστώ λατρεία! Καλά να περνάς εκεί!

ακομα διαβαζεις...ή φοβασαι επειδη τοση ωρα μπλοφαρες...(εισαι πολυ κωλοπαιδο )
Ναι ακόμα διαβάζω... Δεν νιώθω καν!!!!!!

"Ασκήσεις" λέει και πετάει κάτι τεράστιους πίνακες με νούμερα......

ΑΠ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙ;;;;;

ΥΓ: Κι έχω και τον άλλο... "Παλευεται ρε..." ΠΟΣΟ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΕΙ ΑΠΟΨΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ;;;;;

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H giamen έγραψε: στις 00:00, 23-02-08:

Απτη μια το διαβασμα...απτην αλλη τα σουτζουκακια...βγηκα "οφ" η γυναικα..!!Λεω σιγα σιγα να παω για νανακια γιατι θαχω ενα δυσκολο σαββατοκυριακο αλλα ευτυχως απο Τριτη οι ρυθμοι θαρχισουν να χαλαρωνουν και να επανερχονται στα φυσιολογικα!!...Καληνυχτααα με μια μεγαληηη αγκαλια σε ολους!!
ΥΓ:με εξαιρεση τον Βαλντερ..

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 00:53, 23-02-08:

Απτη μια το διαβασμα...απτην αλλη τα σουτζουκακια...βγηκα "οφ" η γυναικα..!!Λεω σιγα σιγα να παω για νανακια γιατι θαχω ενα δυσκολο σαββατοκυριακο αλλα ευτυχως απο Τριτη οι ρυθμοι θαρχισουν να χαλαρωνουν και να επανερχονται στα φυσιολογικα!!...Καληνυχτααα με μια μεγαληηη αγκαλια σε ολους!!
ΥΓ:με εξαιρεση τον Βαλντερ..
Και τι μ' ενδιαφέρει εμένα; Σιγά μη σκάσω... πήγαινε για ύπνο!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan