Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,733 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 399 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,917 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 22:54, 30-11-16:

Διαβάζοντας αυτό ζήλεψα τρελά. Θα δούμε ποτέ στην Ελλάδα μπάντες που συνθετικά και εμπορικά είναι στη καλύτερη φάση τους(ειδικά οι Alter Bridge) ή θα έρχονται πάντα Scorpions και James?
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,966 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 10:21, 01-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris S
Διαβάζοντας αυτό ζήλεψα τρελά. Θα δούμε ποτέ στην Ελλάδα μπάντες που συνθετικά και εμπορικά είναι στη καλύτερη φάση τους(ειδικά οι Alter Bridge) ή θα έρχονται πάντα Scorpions και James?

Και αυτοί που έρχονται, πολλοι μας πέφτουν Εγω για να δω τους αγαπημένους μου καλλιτέχνες ξερω οτι πρεπει να πεταχτώ στη διπλανή Ιταλία ή ακομα και Τουρκία, γιατι εμας μας έχουν γραμμένους

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 15:57, 01-12-16:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Και αυτοί που έρχονται, πολλοι μας πέφτουν Εγω για να δω τους αγαπημένους μου καλλιτέχνες ξερω οτι πρεπει να πεταχτώ στη διπλανή Ιταλία ή ακομα και Τουρκία, γιατι εμας μας έχουν γραμμένους

Με εκνευρίζει απίστευτα, έχω χάσει συναυλίες και συναυλίες για τον λόγο αυτό. I mean c'mon dude, είσαι στην Ιταλία, πέρνα μια και απο Ελλάδα.
2

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,917 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 20:27, 01-12-16:

Aπό την άλλη αυξάνεται φουλ η ανυπομονησία και η πώρωση.Προχτές στους Testament κάνει ο frontman ''I see 1 guy(για τον τύπο υπεύθυνο για την ασφάλεια) trying to hold everybody back''. Bέβαια ρε φίλε αφού είχατε να έρθετε 8 χρόνια,τι περίμενες? Εννοείται πως θα το διαλύαμε το Gagarin..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Physiognomist : 01-12-16 στις 20:45.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:26, 21-12-16:

2

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:17, 28-01-17:

3

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 22:54, 29-01-17:

2

justarandomgirl

Νεοφερμένος

H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε: στις 21:53, 19-07-17:

Απ' τον Ιανουάριο μούγκααα;;;
1

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 22:18, 28-08-17:

Τι γίνεται εδώ

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 23:50, 28-08-17:

Κουβεντούλα χωρίς θέμα
3

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,587 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:08, 29-08-17:

Κυριολεκτικά.
2

justarandomgirl

Νεοφερμένος

H justarandomgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H justarandomgirl έγραψε: στις 18:15, 06-09-17:

Η σιωπή τα λέει όλα;;;

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 18:47, 06-09-17:

Η σιωπή είναι η πιο τέλεια εκφραση της περιφρόνησης.

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 21:31, 06-09-17:

Γίνεται σε αυτό το θέμα να βγούμε off topic?
1

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 12:28, 07-09-17:

Το θέμα τους τελευταίους μήνες είναι off-topic γενικά.

Giovanni_

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Giovanni_ έγραψε: στις 12:30, 07-09-17:

εδώ όλα γίνονται

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 22:33, 15-09-17:

Dave Grohl,coolest motherfucker ever

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 09:46, 27-10-17:

Καλημερα.
Τι κανετε?

Εχετε ορεξη για κουβεντουλα?
1

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,122 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 10:04, 27-10-17:

καλα...
μαλλον πρεπει να κανω αποκρυψη την ηλικια μου. κανενας δεν τολμα να απαντησει ουτε στο καλημερα. τι κουβεντα να κανουμε.
1

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 13:58, 27-10-17:

Καποτε καναμε πολυ, μα παρα πολυ χαβαλε σε αυτο το στεκι, παιδια...

καποτε...
πριν δεκα χρονια, ας πουμε...

1

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan