Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,033 μηνύματα σε 79,006 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 192 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #43 - Extreme

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 12:24, 01-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Υπάρχει κανείς ρε παιδιά απ αυτό το θρεντ που δε θα είναι στο Ποσείδι αυτό το ΣΚ;
Εγώ

Αρχική Δημοσίευση από aegloswen
πότε αρχίζουμε? -η άκυρη -
Και ξέρεις, το θυμόσουν να το ρωτήσεις αυτό την Τετάρτη . Oh no...

Αρχική Δημοσίευση από iris17
Hey, θέλω να συμμετάσχω κι εγώ.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,838 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 15:40, 01-07-16:

Καλό μήνα παικτρόνια! Κάντε τα τελευταία σας μπάνια γιατί η ώρα του Παλέρμο πλησιάζει!
5

Nefeli Graf

Επιφανές Μέλος

H Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,668 μηνύματα.

H Nefeli Graf έγραψε: στις 18:28, 01-07-16:

Μια μέρα το πρώτο δεκαήμερο του Ιουλίου δεν θα μπορώ να συνδεθώ για πολλές ώρες.
Ακόμα δεν γνωρίζω σίγουρα τη μέρα. Το αναφέρω όμως, ώστε να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις και μην το ξεχάσω αργότερα.
3

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 21:20, 01-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Καλό μήνα παικτρόνια! Κάντε τα τελευταία σας μπάνια γιατί η ώρα του Παλέρμο πλησιάζει!
Ναι παικτρόνια, καλό μήνα! Κάντε τα τελευταία μπάνια γιατί η ώρα σας πλησιάζει...
3

Cupid

Δραστήριο Μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 209 μηνύματα.

O Cupid έγραψε: στις 00:17, 02-07-16:

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ
5

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 00:54, 03-07-16:

Ε μη μου πείτε ότι πρόλαβα;!
Είναι δυνατόν να λείπω εγώ από τον χορό;
5

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 01:00, 03-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από Drama Prinzessin
Ε μη μου πείτε ότι πρόλαβα;!
Είναι δυνατόν να λείπω εγώ από τον χορό;
Πρόλαβες, πρόλαβες. Άντε τώρα να γράψω ακόμη ένα πιμι για ρόλο...
3

PieMaker (Φιλοποιμην)

Δραστήριο Μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O PieMaker 8/2009 - 7/2013~ 4 χρονια μια ζωη έγραψε: στις 11:19, 03-07-16:

Εγώ πρόλαβα ή έχει γίνει ήδη η κλήρωση;;

Χίλια συγνώμη για την καθυστέρηση παιδιά, αλλά έτρεχα και δεν έφτανα το προηγούμενο διάστημα. Ελπίζω να βρω τον απαιτούμενο χρόνο και να το απολαύσω το παιχνίδι ;-)!!
5

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 11:20, 03-07-16:

Αρχική Δημοσίευση από PieMaker
Εγώ πρόλαβα ή έχει γίνει ήδη η κλήρωση;;

Χίλια συγνώμη για την καθυστέρηση παιδιά, αλλά έτρεχα και δεν έφτανα το προηγούμενο διάστημα. Ελπίζω να βρω τον απαιτούμενο χρόνο και να το απολαύσω το παιχνίδι ;-)!!
Βρε καλώς τον...
2

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 11:52, 03-07-16:

"Γρήγορα κλείδωσε το θέμα, δε μπορώ να έχω κι άλλους" είπε η Himela κι ο dimijim ακολούθησε πιστά τις διαταγές της.
Είμαστε 26, ωραίος και στρόγγυλος αριθμός, ακριβώς στη μέση της αναλογίας μαφιόζων/πολιτών κι έτσι κλείνουμε τις συμμετοχές λίγο νωρίτερα απ όσο περιμένατε.
Πάμε για κλήρωση εμείς, εσείς καλή σας υπομονή. Ρόλοι και κάρτες θα μοιραστούν μετά τις 17:30 και το παιχνίδι θα ανοίξει αργότερα. Παρακαλείσθε να μείνετε ήρεμοι μέχρι τότε.
Ευχαριστούμε όλους όσους δήλωσαν συμμετοχή κι ευχόμαστε ένα καλό και δίκαιο παιχνίδι!
Τα λέμε το βράδυ!

10

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια