Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,298 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 286 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #42 - Extreme

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 22:49, 25-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
ο καραντακοβββββββ

επισης εαν με κανετε μεντιουμ (ξανα) κανω δωρεαν προσωπικες αστρολογικες προβλεψεις, αναλυση γενεθλιου χαρτη, ταρο, φλυτζανι, γιαουρτι, κρυσταλλομαντιες, σφαιρες και ο,τι υπαρχει
Μπράβο το έμαθες επιτέλους!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 22:51, 25-07-15:

θέλω κ γω
καλό ρόλο
πληρώνω καλά

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 22:52, 25-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από thomas l.
θέλω κ γω
καλό ρόλο
πληρώνω καλά
Τον καλύτερο σου κρατάω.
1

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 804 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 00:47, 26-07-15:

Εγώ θέλω να μην με παρεξηγήσουν οι συμπαίκτες μου λόγω της συμπεριφοράς μου.
Στο κανονικό με ψηφίζουν συνέχεια γιατί επειδή είμαι ήσυχος τους φαίνομαι ύποπτος λέει
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη i_lie_us : 26-07-15 στις 00:51.

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 01:03, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από i_lie_us
Εγώ θέλω να μην με παρεξηγήσουν οι συμπαίκτες μου λόγω της συμπεριφοράς μου.
Στο κανονικό με ψηφίζουν συνέχεια γιατί επειδή είμαι ήσυχος τους φαίνομαι ύποπτος λέει
Ok, θα σου φυλάξω ρόλο μαφιόζου έτσι ώστε να μη σε παρεξηγήσουν, να έχουν δίκαιο για σένα.
1

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 01:05, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από dimijim
Τον καλύτερο σου κρατάω.
Προδότηηηηη
Αυτός είναι ο ρόλος μου
2

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 01:50, 26-07-15:

Έτοιμο και το θέμα σας, γράφτηκαν όλα τα πμ, βρέθηκαν όλες οι εικόνες που θα τα συνοδεύσουν, υπομονή μέχρι αύριο να δείτε τι έχω ετοιμάσει.
Προς το παρόν περιμένουμε. Τη Ζωή να επιβεβαιώσει τη συμμετοχή της (το έχει κάνει σε πμ αλλά το θέλουμε και δημόσια) και τον Dume για να δούμε αν θα παραγραφούν οι ποινές των δύο κοριτσιών από το προηγούμενο. Θα ναι μεγάλη η νύχτα (όπως και οι υπόλοιπες απ εδώ και στο εξής).

johnietraf (γιαννης)

Περιβόητο Μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,240 μηνύματα.

O johnietraf έγραψε: στις 02:32, 26-07-15:

Αρχική Δημοσίευση από ~Melania~
Ώωωωω μαζευόμαστε το παλιό crew
πιο δυνατο απο ποτε
1

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 11:25, 26-07-15:

Καλημερα σε όλους σας!
Με συγχωρείτε για την καθυστέρηση, αλλα ημουν ... Εκδρομή
Μέσα και εγώ και επισήμως! Άντε και καλό μας παιχνίδι!
3

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

O dimijim έγραψε: στις 12:04, 26-07-15:

Καλημέρα!
Η άλλη μισή ΣΕ δεν εμφανίστηκε ακόμη, οπότε, σε συνεννόηση με εξωτερικούς συνεργάτες, αποφασίσθηκε να ισχύσουν κανονικά οι ποινές που είχαν δοθεί στο τελευταίο παιχνίδι. Άρα τα δύο κορίτσια δε θα συμπεριληφθούν στη λίστα, αλλά θα μπορούν να παίξουν συμμετάσχουν κανονικά από το επόμενο παιχνίδι.
Η τελική λίστα συμμετοχών παρατίθεται στο τέλος του post.
Από στιγμή σε στιγμή έρχεται ο μέγας Ιορδάνης να κλειδώσει εδώ και δίπλα κι εγώ φεύγω για κλήρωση. Ρόλους και κάρτες θα πάρετε το απόγευμα, ενώ το παιχνίδι θα έχει αρχίσει μέχρι νωρίς το βράδυ. Επειδή είμαι ένας άνθρωπος, με δύο χέρια κι ένα μυαλό, συγχωρέστε με για την όποια καθυστέρηση.
Θα τα ξαναπούμε το απόγευμα!

Λίστα συμμετοχών για Palermo #42:
  1. blue_butterfly
  2. Drama Prinzessin
  3. Eileen
  4. Emilouko
  5. i_lie_us
  6. JKaradakov
  7. johnietraf
  8. kleop
  9. Libertus
  10. Nefeli Graf
  11. PieMaker
  12. Sommerfeld
  13. thomas l.
  14. tsarachaf
  15. ultraviolence
  16. ~Melania~
  17. Σπυρακος (^^)
  18. Τάσος97
8

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια