Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,058 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 255 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Παλέρμο #27 - The Game

aporw (Σιμώνη)

Δραστήριο Μέλος

H Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.

H aporw . έγραψε: στις 17:39, 03-09-10:

Δεν μπαινω στην διαδικασια καν να σχολιασω το παιχνιδι γιατι δεν το παρακολουθησα απο το σημειο που εφυγα και μετα.. για μενα παντως ηταν ενα παρα πολυ κουραστικο παιχνιδι οσο το παρακολουθησα!
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 17:39, 03-09-10:

Παιδιά σταματήστε να κατηγορεί ο ένας τον άλλον! Ένα απλό παιχνίδι και μόνο ήταν που τελείωσε!
4

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 17:41, 03-09-10:

σωστα!
1

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 17:44, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Chemwizard
Εμ συγγνωμη μηπως απαντας σε λαθοος θεμα?Εσενα τωρα ποιος σε κατηγορισε?Τοση ωρα λεμε πως πατατες καναμε ολοι.Αν θελεις ξαναπαιζεις,δε σε εμποδιζει κανεις,αρκει να το θεωρεις παντα παιχνιδι και να μενεις εκει.
Μέχρι που μου επιτέθηκες(εγώ έτσι το έλαβα)και λες ποιος με κατηγόρησε???????

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 17:45, 03-09-10:

στο προηγουμενο 1η ψηφοφορια και βγαινει δολοφονος... μαλλον ο ρουφιανος γνωριζε εμενα και μπορει να ειπε και στους αλλους... σε αυτο... ισως καποιος καταφερε και τους πηρε με το μερος του και εβγαζαν τους πιθανους δολοφονους...

ξεχαστε το! το 28 θα ειναι καλυτερο! Γινετε και στην Αθηνα! *Θα ειναι πιο ωραιο αμα ειμαι ο δολοφονος...)
1

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,850 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 17:48, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Wild_Boy
Μέχρι που μου επιτέθηκες(εγώ έτσι το έλαβα)και λες ποιος με κατηγόρησε???????
Διαχωρισε τα.Επενέβην επειδή δε μου αρεσε ο τροπος που μιλουσες,τι σχεση έχει αυτο με το παιχνιδι?

Και δεν επιτίθεμαι,απλά μιλάω άμεσα όποτε κρίνω.

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,255 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 17:55, 03-09-10:

Πάντως με βγάλατε άδικα στον πρώτο γύρο (άσχετο, αλλά ήθελα να το πω από την αρχή στο τέλος)

Μικρή Λουλού, μήπως να μη συμμετέχουμε στο επόμενο; (λόγω σχολείων)

Πάντως ας τελειώσει αυτό το θέμα, το #28 θα είναι πολύ πιο απολαυστικό και διασκεδαστικό. Μη μας ρίχνετε άλλες ντομάτες
1

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,147 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 18:05, 03-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Πάντως με βγάλατε άδικα στον πρώτο γύρο (άσχετο, αλλά ήθελα να το πω από την αρχή στο τέλος)

Μικρή Λουλού, μήπως να μη συμμετέχουμε στο επόμενο; (λόγω σχολείων)

Πάντως ας τελειώσει αυτό το θέμα, το #28 θα είναι πολύ πιο απολαυστικό και διασκεδαστικό. Μη μας ρίχνετε άλλες ντομάτες
Εγώ δεν θέλω να σας κατηγορήσω γιατί βρίσκω γλυκό αυτόν τον αυθορμητισμό και τον ενθουσιασμό σας για το παιχνίδι!
Απλά θα πρέπει να μάθετε να τον ελέγχεται εσείς και όχι αυτός εσάς.
Έτσι όχι μόνο θα βελτιώσετε το παιχνίδι σας, αλλά θα είναι και ποιο εύκολο να κάνετε ΣΕ.
Αν θέλετε να παίξετε, φυσικά και να παίξετε, κανείς δεν μπορεί να σας αποτρέψει!
Απλά αν θέλετε λάβετε υπ' όψιν τα λόγια μου!

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 02:48, 04-09-10:

το 28 θα ειναι πιο καλο απο τα 2-3 τελευταια! αρκει να παιξουμε σωστα!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Παλέρμο #32 - The Game - Από MissKit
      Το θέμα έχει λάβει 907 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-07-11 στις 23:41.
    • Παλέρμο #28-The Game - Από love_angel
      Το θέμα έχει λάβει 416 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-09-10 στις 23:15.
    • Παλέρμο #22 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 207 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-01-10 στις 14:22.
    • Παλέρμο #21 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 376 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-10-09 στις 00:25.
    • Παλέρμο #20 - The Game - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 541 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-09-09 στις 21:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα