Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,665 μέλη και 2,466,865 μηνύματα σε 78,323 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Metal Music Only

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,371 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 23:07, 27-06-19:

Καλή αρχή για το νέο άλμπουμ
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,719 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 12:31, 28-06-19:

"Garden Of Storms" is the title of IN MOURNING's fifth studio album, set to be released on October 4th worldwide

καλη χρονια το 19
2
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,371 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 11:13, 04-07-19:

σάιλα εντ καρίμπντις
1
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 21:04, 05-07-19:

1
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 11:35, 14-07-19:

ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ
1
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

O harry akritas έγραψε: στις 13:47, 14-07-19:

2
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 20:16, 18-07-19:

Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,719 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 22:34, 20-07-19:

Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 22:33, 22-07-19:

γιναμε!
1
1
Παράθεση

doop

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O doop έγραψε: στις 00:28, 23-07-19:

Ένας μουσικός έχει χαθεί στη ζούγκλα. Ξαφνικά, τον περικυκλώνουν μερικά άγρια λιοντάρια. "Πάει, χάθηκα", σκέφτηκε. Αλλά μετά το πρώτο σοκ, θυμήθηκε ότι η μουσική εξημερώνει ακόμη και τα πιο άγρια ζώα. Πήρε λοιπόν το βιολί του, άρχισε να παίζει και τα λιοντάρια κάθησαν γαληνεμένα και τον άκουγαν. Τότε, πετάγεται ένα λιοντάρι και τον έφαγε. Αγανακτισμένο, ένα άλλο λιοντάρι λέει:
- Την έκανε την χαζομάρα του πάλι ο κουφός!

Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

O harry akritas έγραψε: στις 14:04, 24-07-19:

2
Παράθεση

Agaphbou (Αγάπη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H Agaphbou έγραψε: στις 01:54, 25-07-19:

Μιας και έχω κάτι αιώνες να ακούσω μεταλ είπα να κάνω ένα throwback στην playlist του γυμνασίου, έτσι για τη νοσταλγία. Να σημειωθεί ότι γενικά δεν τα πάω καλά με τις μουσικές υποκατηγορίες και όταν εννοώ μεταλ εννοώ το πιο βαρύ. Κάτι grunge, nu και τύπου SOAD δεν τα κατατάσσω στο είδος, παρόλο που τα έχω δει σε λίστες "μεταλ" του Spotify. Για να δούμε λοιπόν.

(απ τα αγαπημένα μου αυτό ^)

Αυτό θυμάμαι το είχα στο κινητό μου για να τρομάζω φίλους μου, χρυσές εποχές.

Και κλείνω με κάτι mainstream αλλά αγαπημένο. Μόλις ξεκαθαρίσω στο μυαλό μου τα όρια μεταξύ μεταλ και ροκ θα προτείνω και πιο δυνατά τραγουδάκια που ακούω μέχρι και σήμερα.
1
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 20:45, 26-07-19:

Slipknot listening spree.9 Αυγούστου ε?

2
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

O harry akritas έγραψε: στις 11:05, 27-07-19:

Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 15:13, 27-07-19:

Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

O harry akritas έγραψε: στις 12:02, 30-07-19:

1
Παράθεση

Orange_Crush

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Orange_Crush αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H Orange_Crush έγραψε: στις 20:30, 30-07-19:

Είναι πάααρα πολλα τα μηνύματα κι ενθουσιάζομαι...Για το όλο θέμα με τους Βatushka τι έχετε να πείτε; (Προσωπικά υποστηρίζω τον Krzysztof)
Παράθεση

fretoe

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fretoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 500 μηνύματα.

O fretoe έγραψε: στις 21:06, 30-07-19:

Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

O Physiognomist έγραψε: στις 23:57, 01-08-19:

Ντάξει,θα μαι κρατήσει μέχρι While She Sleeps τον Σεπτέμβρη
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

O harry akritas έγραψε: στις 12:37, 06-08-19:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Orange_Crush, harry akritas, charmander, fretoe, Agaphbou, _Angel_

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Junior music stars - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία TV Shows.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-02-17 στις 11:35.
    • Psychedelic music - Από fantasmenos
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Playlists & Αφιερώματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-03-12 στις 00:12.
    • Music Player For Forums - Από ilint_ntara
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προγραμματισμός.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-09 στις 20:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα