Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,666 μέλη και 2,466,919 μηνύματα σε 78,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 508 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)
Deutsch... Lover
1
7,14%
Johnny15
5
35,71%
Samael
6
42,86%
Είμαι ΣΕ
2
14,29%

Joaquín

Περιβόητο Μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,382 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 19:42, 31-07-18:

Οι επιφυλάξεις μου για την αλόγιστη χρήση της ισοψηφίας επιβεβαιώνονται και δημιουργείται χάος.
Ψηφίστε κατά συνείδηση, ειδικά τώρα που δεν έχουμε κάνει πολλούς συσχετισμούς.Δεν μπορούμε σε αυτή τη φάση να εκβιάσουμε την μαφία.Δεν θα εκτεθούν από τόσο νωρίς, αυτό νιώθω.Ακόμα κι αν κινδυνεύει μέλος της μαφίας δεν θα τα θαλασσώσουν.Δίνουμε στη μαφία το δικαίωμα να ελπίζει σε ρώσικη ρουλέτα και σε κάποια μέλη να ψηφίζουν τσάμπα και βερεσέ και άντε βγάλε άκρη.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,490 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 19:43, 31-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Και κατ'επέκταση, θα σώσει τον εαυτό του. Εκτός αν θέλεις να σώσει και εσένα μαζί .

Εγώ λέω να αλλάξει από τώρα ώστε κάποιοι άλλοι να φέρουν το παιχνίδι σε ισοβαθμία. Να μην εξαρτόμαστε δηλαδή από την αλλαγή τελευταίας στιγμής που μπορεί να κάνει ο Samael ως δικαιολογία να σώσει τον εαυτό του.

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 371 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 19:44, 31-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Ikarionas
Ποιοι συμμετειχαν σε Σπυρακο; Τασος και Σουκου δεν ψηφισαν Σπυρο. Τι λες;
Αυτό λέω, ότι άλλοι είναι οι μεν, άλλοι οι δε.

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 19:45, 31-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Ο Samael έχει ψηφίσει κάποιον που δεν κινδυνεύει, τη Χιμέλα. Αυτό σημαίνει ότι για να αποφύγει την ισοβαθμία μπορεί στο παρά 1 να αλλάξει την ψήφο του σε μένα ή την deutsch. Αυτό θα χαλάσει την ισοβαθμία.

Και δηλαδή του λες να αλλάξει ψήφο για να μπορείς εσύ να σώσεις την παρτάρα σου εύκολα. Σε φάση αυτός είναι χαζός κι εσύ έξυπνος;

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,257 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 19:47, 31-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από JKaradakov
Ναι αλλά εγώ δεν ψήφισα κάποιον γιατί έγραψε κάτι 5-10 λεπτα πριν το ποστ της ψήφου μου. Η ψήφος σου φαίνεται βιαστική και σαν να είναι μια ψήφος απλά να ψηφίσεις.

Χωρις να εχω καποια διαθεση να σε κατηγορησω εαν και δεν καταλαβαινω γιατι πιανεσαι τοσο πολυ απο εμενα διοτι η Himela εγραψε ~ 17.42 ενω εγω ~ 18.20 ,δηλαδη μιση ωρα + μετα.Δεν ηταν και 5-10 λεπτα δα.Απο εκει και περα εφοσον δεν σου λεει κατι το τσουναμι εναντιον μου αμεσως μολις κατηγορησα Himela,τοτε τι να πω,ας κρινουν οι υπολοιποι.

Οριστε για οποιον θελει να τσεκαρει ο ιδιος :

https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?...&postcount=362
https://cnf.e-steki.gr/showpost.php?...&postcount=375

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,490 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 19:47, 31-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Και δηλαδή του λες να αλλάξει ψήφο για να μπορείς εσύ να σώσεις την παρτάρα σου εύκολα. Σε φάση αυτός είναι χαζός κι εσύ έξυπνος;

Ρε φίλε, το ίδιο πράγμα είναι. Πάλι θα μπορεί να σώσει τον εαυτό του απλά ψηφίζοντας το άλλο πρόσωπο. Τι κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε.

Samael πες κατι τουλάχιστον.

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 19:48, 31-07-18:

Εγώ αλλάζω την ψήφο μου προς το παρόν σε TasosZG. Ήταν από τους πρώτους που άλλαξε ψήφο σε Σαμ και συμφωνώ με Χουακίν ότι προσπαθούν να κάνουν κατάχρηση την επιθυμία της ισοψηφίας που υπήρχε. Θέλω να δω πως θα κινηθούν και οι άλλοι σε αλλαγές. Και σιγά σιγά με όλα αυτά που γίνονται ο Τζόνι πέφτει από τους ενόχους μου. Ειδικά με αυτό που είπε " άλλαξε ψήφο τώρα". Σαν μαφιόζος δύσκολα θα έκανε έκκληση σε κάποιον τόσο έντονα γιατί μόνο επιθέσεις θα δεχόταν.

Ζαξρεμιος (Μερξαζιος)

Νεοφερμένος

Ο Μερξαζιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O Ζαξρεμιος έγραψε: στις 19:48, 31-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Όχι, δεν κάνεις λάθος, το τσέκαρα κι εγώ.

Κι άλλος από το πουθενά μπαίνει στο κύμα...

οχι και απτο πουθενα
στο προηγουμενο μου ακριβως ποστ αναφερω οτι ειναι υποπτος αλλα δεν θα τον ψηφιζα επειδη δεν ειχε ψηφους,και ξαφνικα μπαινω και βλεπω οτι εχει 4
μια αναφερεις το γεγονος οτι δεν ποσταρουμε αρκετα αλλα απο την αλλη δεν διαβαζεις και τα ποστ

ξανααναφερω αθωοι ειναι τα ατομα που θα προσπαθησουν να το κρατησουν ισοψηφια

αυτο το "αλλαξε ψηφο" υπερβολικα aggressive play,η εχει τιλταρει ο Johnny15 η μαλλον εχει γινει καποια λαθος συννενοηση μεταξυ μαφιας(δυσκολο αλλα ποτε δεν ξερεις)

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 19:49, 31-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Ρε φίλε, το ίδιο πράγμα είναι. Πάλι θα μπορεί να σώσει τον εαυτό του απλά ψηφίζοντας το άλλο πρόσωπο. Τι κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε.

Samael πες κατι τουλάχιστον.

Δε διαφωνώ ότι μπορεί να το κάνει αυτό. Απλώς δεν καταλαβαίνω γιατί να αφήσει εσένα πχ να αποφασίσεις τι θα γίνει κι όχι αυτός για τον εαυτό του.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,733 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 19:51, 31-07-18:

Αν δεν κάνω λάθος, έσπασε η τριπλή ισοβαθμία, η Εμιλυ ψήφιζε Johnny.
Αλλάζω από Himela σε Johnny15, για να διατηρηθεί η ισοψηφία.

@ΣΕ vote count>?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DumeNuke : 31-07-18 στις 19:52. Αιτία: χρωματάκι

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 19:51, 31-07-18:

Ψηφοφορία για Τρίτη 31/7

1. aggelogiannos --> Johnny15

2. Alma Libre --> Deutsch... Lover

3. bilire --> Deutsch... Lover

4. blue_butterfly --> i_lie_us

5. ComfortablySmug --> Samael

6. Deutsch... Lover --> Johnny15

7. DumeNuke --> Johnny15

8. Emilouko --> TasosZG

9. Himela --> Emilouko

10. i_lie_us --> Johnny15

11. Ikarionas --> Emilouko

12. JKaradakov --> Samael

13. Joaquin --> Deutsch... Lover

14. Johnny15 --> Deutch... Lover

15. ~Melania~ --> Deutch... Lover

16. Samael --> Himela

17. sophie_96 --> TasosZG

18. Soukouu --> Samael

19. TasosZG --> Samael

20. tsarachaf --> Johnny15

21. ultraviolence --> i_lie_us

22. Wild_Boy --> Emilouko

23. Ζαξρεμιος --> Samael

Ψήφοι
5 Deutsch... Lover
5 Johnny15
5 Samael
3 Emilouko
2 i_lie_us
2 TasosZG
1 Himela

Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7

Οριστικές αποχωρήσεις
---

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:53, 31-07-18:

Αχ παιδιά τι είναι αυτό τώρα.
Είμαι και εκτός. Θα είμαι με δεδομένα τώρα για τα τελευταία λεπτά και αν δεν φύγω ή αν φύγω, το βράδυ από υπολογιστή θα συντάξω μεγάλο ποστ.

Soukouu

Νεοφερμένος

Ο Soukouu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Soukouu έγραψε: στις 19:57, 31-07-18:

Αλλαζω ψήφο σε Εμιλουκο.Πονηρο 5 λεπτα πριν να κανει τετοια στροφη.ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΙΣΟΨΗΦΙΑ;

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 19:59, 31-07-18:

Ναι πονηρότατο. Ηλίθια είμαι που έδινα τόση ώρα τζόνι αν ήμουν μαφία να κάνω κωλοτούμπα;;

Soukouu

Νεοφερμένος

Ο Soukouu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Soukouu έγραψε: στις 19:59, 31-07-18:

Στα 5 τελευταία λεπτά είδες το όνειρο;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Libertus : 31-07-18 στις 20:08. Αιτία: Διόρθωση κεφαλαίων

dimijim (Δημήτρης)

Διάσημο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O dimijim έγραψε: στις 20:01, 31-07-18:

Ψηφοφορία για Τρίτη 31/7

1. aggelogiannos --> Johnny15

2. Alma Libre --> Deutsch... Lover

3. bilire --> Deutsch... Lover

4. blue_butterfly --> i_lie_us

5. ComfortablySmug --> Samael

6. Deutsch... Lover --> Johnny15

7. DumeNuke --> Johnny15

8. Emilouko --> TasosZG

9. Himela --> Emilouko

10. i_lie_us --> Johnny15

11. Ikarionas --> Emilouko

12. JKaradakov --> Samael

13. Joaquin --> Deutsch... Lover

14. Johnny15 --> Deutch... Lover

15. ~Melania~ --> Deutch... Lover

16. Samael --> Himela

17. sophie_96 --> TasosZG

18. Soukouu --> Emilouko

19. TasosZG --> Samael

20. tsarachaf --> Johnny15

21. ultraviolence --> i_lie_us

22. Wild_Boy --> Emilouko

23. Ζαξρεμιος --> Samael

Ψήφοι
5 Deutsch... Lover
5 Johnny15
4 Emilouko
4 Samael
2 i_lie_us
2 TasosZG
1 Himela

Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7

Οριστικές αποχωρήσεις
---

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
1

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:06, 31-07-18:

Ακύρωση ψήφου του Johnny15 σε εμένα

Ikarionas

Νεοφερμένος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Ikarionas έγραψε: στις 20:07, 31-07-18:

Deutsch Lover

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Emilouko έγραψε: στις 20:08, 31-07-18:

Αλλαγή σε Deutch.

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,273 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 20:09, 31-07-18:

Αλλαγή ψήφου σε Σαμαελ.

Ακύρωση ψήφου σε ντοιτς

Ακύρωση ψήφου σε εμιλούκο

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια