Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,641 μέλη και 2,466,274 μηνύματα σε 78,284 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 431 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκέψεις... II

Sommerfeld

Δραστήριο Μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε: στις 23:16, 11-06-15:

Όταν κάτι είναι να πάει στραβά, τότε θα πάει στραβά! (νόμος του Μέρφυ)
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,217 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 10:48, 12-06-15:

“I don’t think feelings change, not people. I think situations change. I know that it’s possible to dislike someone after loving them so much or to love someone after feeling so much hate towards them but, it’s not because people change, it’s because it’s not the same anymore. It’s because something made you think differently, something opened your eyes, something caused you to see everyday the way it is at last. It’s like days. Days can be cloudy, or days can be sunny but days don’t change, the weather does. And nothing can play a part in that or fix that, they can just let it be.”
11
Παράθεση

Drymenia

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H Drymenia έγραψε: στις 19:28, 12-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
“I don’t think feelings change, not people. I think situations change. I know that it’s possible to dislike someone after loving them so much or to love someone after feeling so much hate towards them but, it’s not because people change, it’s because it’s not the same anymore. It’s because something made you think differently, something opened your eyes, something caused you to see everyday the way it is at last. It’s like days. Days can be cloudy, or days can be sunny but days don’t change, the weather does. And nothing can play a part in that or fix that, they can just let it be.”

Τι είπες τώρα...
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 20:00, 14-06-15:

7
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 21:00, 14-06-15:

7
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 22:21, 15-06-15:

8
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 22:42, 16-06-15:

Μια από τις αγαπημένες ταινίες !!
Καιρό έχω να την δω αλλά ο άλφα με έβγαλε από τον κόπο να την κατέβασε απόψε!!
2
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,645 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 00:01, 17-06-15:

Κι εγώ αυτή βλέπω τώρα
2
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,217 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 01:13, 17-06-15:

Νιώθει η κοπελιά
6
Παράθεση

Mar.ia

Δραστήριο Μέλος

H Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 207 μηνύματα.

H Mar.ia έγραψε: στις 13:46, 18-06-15:

Ειναι και αυτο...που μονο οταν απομακρυνθεις καταλαβαινεις ποσο κοντα ησουν!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mar.ia : 18-06-15 στις 13:50.
4
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 14:39, 18-06-15:

Σας είμαι ευγνώμων για όλη αυτή τη χρονιά! Ήσασταν το καλύτερο germanteam που θα είχα φανταστεί! Και θα μου λείψετε όλοι τόοοοσο πολύ μέσα στο καλοκαίρι
Δεν θα χαθούμε όμως όπως είπαμε!
Από Σεπτέμβρη όλοι μαζί πάλι και όχι από τον Δεκέμβρη όπως φέτος!
Είστε μοναδικοί όλοι.
Σας αγαπώωωωωω!
Ακόμα και αν στην αρχή το τμήμα έγινε για εμένα, τώρα χαίρομαι διπλά που το αγαπάτε και εσείς και περάσαμε τόοοοσες όμορφες ώρες μαζί! Τα αστεία σας, τα παιχνίδια μας, οι συζητήσεις μας... Όλα μοναδικά! Και δεν θα σας άλλαζα για κανένα τμήμα στον κόσμο όλο!
3
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 15:58, 18-06-15:

7
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 19:12, 18-06-15:

10
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,645 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 00:10, 19-06-15:

4
Παράθεση

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 136 μηνύματα.

O Signor Positivo talks in maths, buzzes like a fridge έγραψε: στις 16:06, 19-06-15:

Η τέλεια αίσθηση όταν ξεβουλώνει το αυτί σου μετά από ώρα
2
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Διάσημο Μέλος

H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 689 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε: στις 18:25, 19-06-15:

4
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 11:28, 20-06-15:

3
Παράθεση

Ajusshi (η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της)

Διακεκριμένο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O Ajusshi All Men Must Die έγραψε: στις 21:45, 21-06-15:

11
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,374 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:55, 21-06-15:

5
Παράθεση

panagiotists13 (Παναγιώτης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

O panagiotists13 έγραψε: στις 10:48, 22-06-15:

6
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια