Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,634 μέλη και 2,466,001 μηνύματα σε 78,265 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 190 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκέψεις... II

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 22:38, 20-05-15:

9
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 23:08, 20-05-15:

8
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 08:36, 21-05-15:

Όχι άλλες κατσίκες ρε παιδιά
4
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 09:44, 21-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από Loony
Όχι άλλες κατσίκες ρε παιδιά
Μοσχούλα!
2
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε: στις 12:40, 21-05-15:

8
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:45, 21-05-15:

12
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 13:25, 21-05-15:

8
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,941 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 21:16, 21-05-15:

5
Παράθεση

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Agiyi έγραψε: στις 04:08, 22-05-15:

Albireo, συγγνώμη... Σε απογοήτευσα.. Το ξέρω οτι το αρνήσε, αλλά και εσύ το ξέρεις οτι για αυτό δεν μου μιλάς πλέον... Απλά κάθεσε και τρεμοπαίζεις... Όσο και να έρχομαι να σε βλέπω, δεν θέλεις να μου μιλήσεις πια...
Τι να κάνω όμως που εγώ έχω ανάγκη να έρθω να σε δω;
3
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,217 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 10:55, 22-05-15:

“The words that escape a friend’s mouth are “I’ll be there when you say you need me”
But the words that are unheard from a true friend’s heart are
“I’ll be there… whether you say you need me or not.””

Ψυχούλα μου..
8
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony έγραψε: στις 14:59, 22-05-15:

Η αμήχανη στιγμή που γράφεις "χρόνια πολλά Κώστα" δίπλα στο παράλληλο του Καρυωτακη...και το βλέπει η επιτηρήτρια...

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:03, 22-05-15:

Και ξέρεις κάτι κοπελιά; Οι έξυπνες δημοσιεύσεις δεν θα σε κάνουν άνθρωπο. Το να το παίζεις έξυπνη και υπεράνω δεν θα σε βγάλει πουθενά κούκλα. Δεν είναι δυνατόν να δείχνεις το μίσος σου μέσα από μια καλογραμμένη δημοσίευση. Και επιτέλους σταμάτα να φαντάζεσαι πράγματα που δεν υπάρχουν. Σε ένα πράγμα θα συμφωνήσω μαζί σου όμως αγαπητή. Ο ηλίθιος άνθρωπος δεν αλλάζει. Θα παραμείνει για μια ζωή ηλίθιος και μην σου πω γίνεται πιο ηλίθιος.
Άντε πνίξου γιατί με κούρασες.
1
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony έγραψε: στις 15:11, 22-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Και ξέρεις κάτι κοπελιά; Οι έξυπνες δημοσιεύσεις δεν θα σε κάνουν άνθρωπο. Το να το παίζεις έξυπνη και υπεράνω δεν θα σε βγάλει πουθενά κούκλα. Δεν είναι δυνατόν να δείχνεις το μίσος σου μέσα από μια καλογραμμένη δημοσίευση. Και επιτέλους σταμάτα να φαντάζεσαι πράγματα που δεν υπάρχουν. Σε ένα πράγμα θα συμφωνήσω μαζί σου όμως αγαπητή. Ο ηλίθιος άνθρωπος δεν αλλάζει. Θα παραμείνει για μια ζωή ηλίθιος και μην σου πω γίνεται πιο ηλίθιος.

Ποια σε πείραξε;
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:20, 22-05-15:

Μια πολύ καλή ''κυρία''
Αν ήσουν απλά μια σουπιά θα σε συμπαθούσα, αλλά όχι και να θέλεις να γράψεις ιστορία με το μελάνι σου λέει
Βρε αι στο διάολο λέω εγώ. Έχει γεμίσει το fb με το να λέει πόσο ηλίθιοι είναι οι άνθρωποι λες και δεν ξέρουμε τι εννοεί.
Ξέρουμε ποιος είναι ο ηλίθιος.
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H aye snowblind έγραψε: στις 16:14, 22-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Νομίζω πως πρέπει απλά να αδιαφορήσεις
8
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 21:21, 23-05-15:

Συμφωνώ.

Deutsch της δίνεις παραπάνω αξία απ' ότι αξίζει.
1
Παράθεση

aye

Διάσημο Μέλος

H aye snowblind έγραψε: στις 22:27, 23-05-15:

λοιπόν,λατρεύω το σκοτάδι. να υπάρχει ελάχιστο φως, όσο χρειάζεται για να διαγράφονται οι καμπύλες του σώματος. φαίνονται όλα τόσο όμορφα. τόσο μυστήρια, τόσο απλά.

το κατάλαβα αυτό την ώρα που ήμουν στο μπάνιο με κλειστό το φως και άναβε μόνο η οθόνη στο πληντύριο
4
Παράθεση

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Agiyi έγραψε: στις 04:17, 24-05-15:

btw, αν τυχαίνει να ξέρεις αν υπάρχει εικονίτσα με ολόκληρο τον ουρανό έτσι, θα την ήθελα τρομερά πάρα πολύ!!
το σημείο που δείχνει αυτή η εικόνα είναι απο τα αγαπημένα μου, αλλά θα ήθελα να δω και τα πιο αριστερά που είναι ένα αστεράκι που το αγαπώ...
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε: στις 19:11, 24-05-15:

Έκανα το λάθος και πηγα στα Public με πορτοκαλί μπλούζα

8
Παράθεση

*Serena* (Raven)

Επιφανές Μέλος

H Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,276 μηνύματα.

H *Serena* Για στάσου λίγο, μείνε εδώ... έγραψε: στις 23:53, 24-05-15:

Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια