Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,992 μέλη και 2,479,513 μηνύματα σε 78,982 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 258 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο φαγητό σας αρέσει και ποιο όχι;

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε: στις 15:49, 16-05-12:

Ας κάνουμε μία πολύ νόστιμη συζήτηση...Λοιπόν ποιο φαγητό σας προκάλει να φάτε και δεύτερο πιάτο και ποιο να μην το ακουμπήσεται?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:18, 18-05-12:

Διπλό πιάτο : Γεμιστά
Μονό πιάτο και μισοφαγωμένο : Μπάμιες......
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 09:46, 12-10-12:

Ναι: Μοσχαράκι με πατάτες

Όχι: Πατσάς

1
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε: στις 11:29, 14-10-12:

δεύτερο πίατο ζητάω στο παστίτσιο
και δεν ακουμπάω πιάτο σε ότι εχει σχέση με φασόλια
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,748 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 23:41, 19-10-12:

2o πιατο: μακαρονια
δεν ακουμπάω οσπρια
1
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 11 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 10:19, 21-10-12:

2ο πιάτο: ό,τι σε ζυμαρικά

δεν μου αρέσει: ό,τι πράσινο και όσπρια
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:36, 21-10-12:

Αγαπω οτι εχει σχεση με κοτοπουλο! Μισω οτι εχει σχεση με πιπερια ( εχω αλεργεια!)
Παράθεση

ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175 (Κατερίνα)

Νεοφερμένος

H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175 έγραψε: στις 15:45, 14-11-12:

Δεύτερο πιάτο , ό,τι έχει σχέση με πίτες & ζυμαρικά
Μου είναι αδύνατον να φάω συκώτι
Παράθεση

χρηστaras

Νεοφερμένος

Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O χρηστaras έγραψε: στις 10:48, 21-11-12:

Ναι στην μακαροναδα
Οχι στην φασολαδα
1
Παράθεση

paul95

Δραστήριο Μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 201 μηνύματα.

O paul95 έγραψε: στις 23:59, 26-11-12:

Διπλό και τριπλό πιάτο κοτόπουλο με μπάμιες και επίσης ένα ταψί κοτοπιτα.
Ουτε για αστείο όσπρια,τραχανά,λαπα καθώς και οτιδήποτε έχει φέτα.
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:24, 29-11-12:

Αγαπημενο: Κοτοπουλο με κρεμα γαλακτος και μανιταρια
δεν...: Γεμιστα ή τηγανιτες πιπεριες!
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici έγραψε: στις 19:47, 16-03-13:

Μπάμιες όχι!

Πατάτες γιαχνί ναι!
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:54, 16-03-13:

κοτοπουλο με κρεμα γαλακτος και μανιταρια
ιιιιουυυυ
Παράθεση

SofakiS

Νεοφερμένος

H SofakiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H SofakiS έγραψε: στις 17:30, 09-12-13:

Αγαπάω καρμπονάρα

Μισώ τα ψάρια
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nefeli Graf : 11-12-13 στις 11:58. Αιτία: Απαγορεύονται τα κεφαλαία.
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 20:51, 09-12-13:

ναι : ότι έχει σχέση με κοτόπουλο και μανιτάρια

όχι : ψάρια και μπάμιες( τι σιχαμερό πράγμα είναι αυτό )

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 10:25, 09-03-15:

Σιχαινομαι τα ρεβίθια! Μπλιαξ!

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
ναι : ότι έχει σχέση με κοτόπουλο και μανιτάρια

όχι : ψάρια και μπάμιες( τι σιχαμερό πράγμα είναι αυτό )

Και δεν τρως καθολου ψαρακι?
Βρε δεν κανει... Πρεπει να τρως!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 09-03-15 στις 13:43. Αιτία: συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 13:43, 09-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Και δεν τρως καθολου ψαρακι?
Βρε δεν κανει... Πρεπει να τρως!!
Ψάρια τρώω πού και πού, αλλά όχι και κάθε βδομάδα...
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 14:06, 09-03-15:

Παστίτσιο,γεμιστά,μπριζόλες κτλ
Α ενα γράφουμε μονο!!Καλά δεν πειράζει!!
Δεν μ αρέσει ο πατσάς και τα χελια η κάτι ψάρια που ειναι πολυ γλειωδες!!Γενικά είμαι βολικος ανθρωπος στο φαγητο!!
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 15:00, 09-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
Ψάρια τρώω πού και πού, αλλά όχι και κάθε βδομάδα...
Κανονικα πρεπει μια φορα την εβδομαδα, υπαρχουν πολυ ωραια ψαρακια χωρις κοκκαλα και με οχι τοσο εντονη την γευση ψαριου, τα εχεις δοκιμασει?
Φιλετο μπακαλιαρου ας πουμε, το κανεις με φρυγανια λιγο λαδακι και φουρνο και δεν καταλαβαινεις την γευση ψαριου και παιρνεις κι ολα τα καλα συστατικα του ψαριου. Η γλωσσα φιλετο επισης. Κι εγω δεν τα παω καλα με τα ψαρια, κυριως επειδη εχουν κοκκαλα και βαριεμαι να τα καθαριζω...
Παντως υπαρχουν τρικς αν ψαξεις στο ιντερνετ να συμπεριλαμβανεις το ψαρι καθε βδομαδα στη διατροφη σου.

Εγω μια φορα τη βδομαδα κατεβαινω στην ψαραγορα 7-8 το πρωι εκει που ψαρευουν τα καικακια και παιρνω φρεσκο ψαρακι και το φτιαχνω εκεινη τη μερα! Τηγανητα ας πουμε γαυρακια ή λιθρινια με πατατες τηγανιτες και χορτα τρελαινομαι!
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Imadlak έγραψε: στις 21:02, 09-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus
Κανονικα πρεπει μια φορα την εβδομαδα, υπαρχουν πολυ ωραια ψαρακια χωρις κοκκαλα και με οχι τοσο εντονη την γευση ψαριου, τα εχεις δοκιμασει?
Φιλετο μπακαλιαρου ας πουμε, το κανεις με φρυγανια λιγο λαδακι και φουρνο και δεν καταλαβαινεις την γευση ψαριου και παιρνεις κι ολα τα καλα συστατικα του ψαριου. Η γλωσσα φιλετο επισης. Κι εγω δεν τα παω καλα με τα ψαρια, κυριως επειδη εχουν κοκκαλα και βαριεμαι να τα καθαριζω...
Παντως υπαρχουν τρικς αν ψαξεις στο ιντερνετ να συμπεριλαμβανεις το ψαρι καθε βδομαδα στη διατροφη σου.

Εγω μια φορα τη βδομαδα κατεβαινω στην ψαραγορα 7-8 το πρωι εκει που ψαρευουν τα καικακια και παιρνω φρεσκο ψαρακι και το φτιαχνω εκεινη τη μερα! Τηγανητα ας πουμε γαυρακια ή λιθρινια με πατατες τηγανιτες και χορτα τρελαινομαι!
Να φτιάξω εγώ ψάρι δεν υπάρχει καμία περίπτωση οπότε μόνο αν έχει η λέσχη ή αλλιώς όταν φτιάχνει η μαμά τα τρώω!!
Η πέστροφα μου αρέσει πολύ από τα ψάρια ( με κρέμα γάλακτος πάντα!!)...

Ωραία, καλά κάνεις!!
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια