Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,078 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 364 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκέψεις... II

artemaki (Άρτεμις)

Διάσημο Μέλος

H Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 899 μηνύματα.

H artemaki .- έγραψε: στις 00:49, 11-10-13:

Να χαιρεσαι .
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Teaser (Κώστας)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O Teaser έγραψε: στις 00:53, 11-10-13:

Αλλαζουν τοσο γρηγορα οι καταστασεις στη ζωη μας και ειδικα οταν εισαι στον πατο μπορεις πολυ γρηγορα να ανεβεις,ειτε μονος ειτε με ανθρωπους που (ξανα)μπαινουν στις ζωες μας και τις αλλαζουν,τους ευχαριστω γι αυτο..
10
Παράθεση

Mea Culpa (Ποτούλα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ποτούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H Mea Culpa έγραψε: στις 13:44, 11-10-13:

Μήπως...?

8
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,327 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 13:50, 11-10-13:

4
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 16:06, 11-10-13:

Περνώντας τη διάβαση με ΠΡΑΣΙΝΟ, αφού είχαν σταματήσει όλα τα αυτοκίνητα. Ένας τύπος επιταχύνει παρόλο που είχε κόκκινο και κόντεψε να με ποδοπατήσει. Φωνάζοντας και κορνάροντας μου έκανε παρατήρηση. Μα πως τολμάω να περάσω από τη διάβαση των πεζών με πράσινο? Ένας φορτηγατζής πιο δίπλα να επιβραβεύει τις επιπλήξεις του: "Ναι! Μπράβο! Έτσι! Σκότωσέ τη! Πάτησέ τη!"

9
Παράθεση

BlackSwan... (~Ιωάννα~)

Νεοφερμένος

H ~Ιωάννα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H BlackSwan... • °• °• °• °• °• °•boom• °• °• °• °• °• έγραψε: στις 16:13, 11-10-13:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  EPIGRAFES3.jpg
Εμφανίσεις:  37
Μέγεθος:  78,5 KB
5
Παράθεση

stacey_af

Δραστήριο Μέλος

H stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 233 μηνύματα.

H stacey_af λα λα λα έγραψε: στις 18:55, 11-10-13:

βλέπω παντού τριγύρω μου ζευγαράκια
6
Παράθεση

Mea Culpa (Ποτούλα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ποτούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H Mea Culpa έγραψε: στις 19:04, 11-10-13:

Μικρα πραγματα...ΑΥΤΟ
1
Παράθεση

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H a posse ad esse έγραψε: στις 19:08, 11-10-13:

5
Παράθεση

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 19:31, 11-10-13:

Vivian.

Δραστήριο Μέλος

H Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 418 μηνύματα.

H Vivian. έγραψε: στις 19:57, 11-10-13:

Πόσο σπαστικό να σου λένε οτι η μουσική που ακούς δεν είναι ωραία/είναι ξενέρωτη κτλ κτλ. Δηλαδή τι; Πρέπει να ακούω Παντελίδη και την αλλη την σκυλού που δεν-ξέρω-πως-την-λένε απ΄το πρωί μέχρι το βράδυ για να σας αρέσω;!!;!;!;;
9
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 20:20, 11-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Natalia Secret
Aν αναφέρεσαι έμμεσα σε εμένα (μιας και το ποστ μου αναφερόταν σε μίσος), σου λέω πως από την στιγμή που δεν έχεις βιώσει αυτό που αναφέρω, δεν μπορείς να το καταλάβεις.
Καμία σχέση!!!

Καμία σχέση!!! Δεν το είχα δει καν!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blue_butterfly : 11-10-13 στις 21:14. Αιτία: Συνεχόμενα μηνύματα
1
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 20:31, 11-10-13:

8
Παράθεση

...Αλεξάνδρα...

Δραστήριο Μέλος

H ...Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 190 μηνύματα.

H ...Αλεξάνδρα... έγραψε: στις 22:19, 11-10-13:

Εε?? Θα μου πεις?
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  1380473_560840657315833_1286602163_n.jpg
Εμφανίσεις:  50
Μέγεθος:  26,1 KB  
8
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Τιμώμενο Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,327 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 23:27, 11-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Vivian.
Πόσο σπαστικό να σου λένε οτι η μουσική που ακούς δεν είναι ωραία/είναι ξενέρωτη κτλ κτλ. Δηλαδή τι; Πρέπει να ακούω Παντελίδη και την αλλη την σκυλού που δεν-ξέρω-πως-την-λένε απ΄το πρωί μέχρι το βράδυ για να σας αρέσω;!!;!;!;;
A ναι και εμένα κάτι τέτοια επικά με λένε και επίσης τα ακούω επειδή το αγαπημένο μου χρώμα είναι το μαύρο. Κομπλεξικοί, τι να πεις.
5
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 23:31, 11-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από Στο διάολο πάμε
Καμία σχέση!!!

Καμία σχέση!!! Δεν το είχα δει καν!!!

χαχαχαχαχα! Μην ανησυχείς! Γι' αυτό είπα "αν". Τελείως φιλικά τα είπα τα παραπάνω. ^^
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 23:31, 11-10-13:

10
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 4,449 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:39, 11-10-13:

Παλιμπαιδισμός
6
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,724 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 23:46, 11-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Παλιμπαιδισμός

Λατρεμένα φατσόνια
1
Παράθεση

Tabby

Διάσημο Μέλος

H Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H Tabby εκτός τόπου και χρόνου έγραψε: στις 00:12, 12-10-13:

μακάρι να ξερα... αχ...
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια