Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,253 μηνύματα σε 78,933 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 437 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι κάνετε όταν είστε μόνοι στο σπίτι;

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 22:36, 14-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από eya95
κανω την αναγκη μ ;ρ με την πορτα της τουαλετας ανοιχτη... η απολυτη αισθηση κυριαρχιας στ σπιτι !!!!
Κλαίω

Εγώ με κανα ίντερνετ ασχολούμαι, μιλάω με κανα φίλο... αυτά
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε: στις 02:08, 15-08-13:

Αρχική Δημοσίευση από Akis_Megara
Κλαίω

Εγώ με κανα ίντερνετ ασχολούμαι, μιλάω με κανα φίλο... αυτά
Oποιος πει οτι δν ισχυει ειναι τερααααστιος ψευτης ! :ΡΡΡΡ
1
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,747 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 19:26, 15-08-13:

weeell τα ιδια πανω κατω π.χ. γυριζω το σπιτι απο τη βαρεμαρα,βγαινω στο μπαλκονι,ζωγραφιζω,βλεπω τηλεοραση κτλ
απλα νιωθω πιο ανετα οταν ειμαι μονη,ας πουμε προτιμω να μιλαω τοτε στο τηλεφωνο γιατι δεν με ακουει κανεις και μπορω να εκφραστω πιο ελευθερα
ακουω μουσικη χωρις ακουστικα και σχεδον οσο δυνατα θελω
αυτο με την τουαλετα και την ανοιχτη πορτα (!)
και μετα μπορω και να καπνισω
εε και το καλυτερο ειναι οτι μπορω να ανακατεψω τα παντα, να πεταξω τα πραγματα μου οπου να ναι, γενικα να τα κανω μπουρδελο και να μην σκεφτομαι τωρα θα με ξεχεσουν (το κανω και γενικα αυτο αλλα αλλη φαση οταν δεν ακους απευθειας κυρηγμα)
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 15:26, 16-08-13:

Αράζω στο κρεβάτι. Μπαίνω ίντερνετ.Τραγουδάω δυνατά.Κοιμάμαι με την ησυχία μου (σπάνιο για σπίτι με 5 άτομα συν το σκυλί ) .Μιλάω με καμία φίλη μου...Τίποτα ιδιαίτερο...
Τώρα βέβαια τον περισσότερο χρόνο μόνη μου αναγκαστικά (δυστυχώς) τον περνάω διαβάζοντας..Αν εξαιρέσουμε τις στιγμές που με παίρνει ο ύπνος πάνω στο βιβλίο..Είναι περίεργο όλη μέρα δε νυστάζω αλλά το μεσημεράκι όταν παω να διαβάσω ξεραίνομαι
Παράθεση

Just a sweetie!! (Marguerite des près)

Δραστήριο Μέλος

H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε: στις 17:26, 25-08-13:

Μιλάω στο τηλέφωνο, λέγοντας ελεύθερα ο,τι θέλω :-P βλέπω ταινίες, ακούω μουσική, η γράφω στο blog μου :-)
Παράθεση

valeria..

Νεοφερμένος

H valeria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H valeria.. έγραψε: στις 15:33, 05-09-13:

ταινιες,φαγητο,μουσικα,internet
Παράθεση

marimar!33 (Mrs. Mars)

Νεοφερμένος

H Mrs. Mars αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H marimar!33 Carpe Diem έγραψε: στις 20:05, 05-09-13:

κι εγω καραοκε!!!
Παράθεση

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Agiyi έγραψε: στις 00:57, 06-09-13:

Δεν είμαι ποτέ μόνος μου, πάντα έχω 2 ματάκια να με κοιτάνε

Όταν είμαστε μόνοι μας λοιπών ή βάζουμε δυνατά μουσική και παίζουμε, ή παίζουμε εμείς μουσική
Παράθεση

Tróndur í Gøtu (Χρήστος)

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O Tróndur í Gøtu έγραψε: στις 02:53, 06-09-13:

Τραγουδάω δυνατά (ιδίως Florence and the Machine) ε κι άμα έχω κέφια δραστηριοποιούμαι σεξουαλικά χωρίς κανέναν ενδοιασμό και περιορισμό
Μαγειρεύω αριστοτεχνικά μακαρόνια ή τοστ για να μη λιμοκτονήσω,βλέπω καμιά ταινία (ιδίως αυτές με ομοφυλοφιλικό περιεχόμενο που έχω σταμπάρει στο IMDb τις προηγούμενες μέρες)
Παράθεση

DanaiPsa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H DanaiPsa Tumblr: http://danaeps.tumblr.com/ έγραψε: στις 13:56, 09-09-13:

πώρωση στο πσ
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 00:13, 10-10-13:

τραγουδάω με την απαίσια φωνή μου (τους γείτονες λυπάμαι)
και χορεύω μέχρι να σπάσω τα μούτρα μου
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 23:37, 20-11-13:

Οτιδήποτε άλλο εκτός από αυτά που είχαμε όντως σχεδιάσει πως θα κάνουμε από την στιγμή που το σπίτι θα ήταν άδειο. Λιώσιμο στον υπολογιστή, από διπλά τίποτα για να τρώμε κιόλας (από την βαρεμάρα και μόνο), μουσική στη διαπασών, λιγότερα ρούχα. Επιπλέον θα πεις και κανένα τραγούδι έτσι για να ξεσπάσεις, δεν μπορεί. Και ας έχεις χάλια φωνή, σιγά. Έτσι και αλλιώς το σπίτι είναι άδειο ποιος θα σε ακούσει;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια