Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,972 μέλη και 2,478,704 μηνύματα σε 78,947 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 524 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ήχο ξυπνητηριού χρησιμοποιείτε;

panagiotis_stav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

O panagiotis_stav έγραψε: στις 18:57, 13-11-13:

Ένα λίγο άκυρο θέμα αλλά επειδή ψάχνομαι τον τελευταίο καιρό θα ήθελα να ακούσω διάφορες γνώμες με τι ξυπνάμε τέλος πάντων! Κάνω αρχή αν και θα το αλλάξω σύντομα! Λοιπον εγω χρησιμοποιώ αυτό
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Thoba19

Περιβόητο Μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,091 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 19:11, 13-11-13:

την καμπανα της εκκλησιας
Παράθεση

panagiotis_stav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

O panagiotis_stav έγραψε: στις 19:19, 13-11-13:

καλή ιδέα αλλά πόσο πρακτική μπορεί να είναι!
Παράθεση

Thoba19

Περιβόητο Μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,091 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 01:03, 15-11-13:

κοιτα να δεις στο νεο μου σπιτι εχει απο διπλα μια εκκλησια καθε μερα 7 20 ο δεμονησμενος παπας βαρα την καμπανα και με ξυπνα (να με πεις γιατι το νοικιασες εμ δεν εκοψ α την εκκλησια μεγαλη και οτι θα λειτουργει)
Παράθεση

panagiotis_stav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O panagiotis_stav έγραψε: στις 21:52, 20-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Thoba19
κοιτα να δεις στο νεο μου σπιτι εχει απο διπλα μια εκκλησια καθε μερα 7 20 ο δεμονησμενος παπας βαρα την καμπανα και με ξυπνα (να με πεις γιατι το νοικιασες εμ δεν εκοψ α την εκκλησια μεγαλη και οτι θα λειτουργει)
χαχαχαχαχα ΘΕΙΚΟ!!! Τουλαχιστον ξεκινάει νωρις νωρις η μερα σου!!! αλλα 7.20? λιγο νωρίς! (το μόνο πρόβλημα δηλαδη )
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,735 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 23:57, 20-11-13:

Έχω ένα ξυπνητήρι με ήχο πετεινού, αλλά συνήθως κι από μόνη μου ξυπνώ χαράματα, με τα κοκκόρια
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:23, 23-11-13:

Εγω εχω αυτο.... Βεβαια εχω ξυπνητηρι μονο για το Σαββατο γιατι τις καθημερινες με ξυπναει η μαμα μου. Με αυτον τον ηχο ξυπναω ηρεμα και ευχαριστα
1
Παράθεση

nikolaos p.

Δραστήριο Μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O nikolaos p. έγραψε: στις 22:00, 23-11-13:

Xα χα χα! Ωραίο θέμα! Χρησιμοποιώ ένα ξυπνητήρι με ήχο από ρυάκι που τρέχει, πουλιά που κελαηδούν, πρόβατα και κουδούνια (από αυτά που φορούν τα πρόβατα στο λαιμό!!)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια