Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,380 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 167 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:36, 14-01-06:

Ξένυχτάω κι εγώ αλλά έχω πολλή δουλειά με το mycat...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 01:37, 14-01-06:

lol κι εγώ ρεεεεεεεε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 02:46, 14-01-06:

Παω για ύπνο...

Δεν αντέχω να μένω ξύπνιος και να σκέφτομαι τι Μ@Λ@ΚΙΑ έκανα σήμερα...

Τράβα κουπί τώρα μ@λάκα....
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 03:04, 14-01-06:

εγώ να δεις τι κουπί τραβάω . ξέρεις κανείς από snmp ρε παιδιά;
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 04:35, 14-01-06:

όχι ε; . τέσπα, πα να την πέσω .
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 05:43, 14-01-06:

I`ve flown too high on borrowed wings
Beyond the clouds and where the angels sings
In a sky containing no one but me
Up there`s all empty and down there`s the sea
No one here but me
There`s nothing but light
That comes into sight

There`s something up here that makes me wince
And I still got the feelings that I`ve felt ever since
I got to this place arrived at last
In front there`s the future right back there`s the past
Everything`s moving so fast

There`s nothing but light that comes into sight
The present like I`ve never seen it before
Is this the right place to stay
Please my wings fly me away.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 23:59, 14-01-06:

μάλλον μόνη μου ξενυχτάω

τί έγινε ρε παιδιά κοιμηθήκατε πάνω στο πι σι σας όσοι είστε συνδεδεμένοι ακι δεν μιλαέι κανεις???
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 00:03, 15-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
μάλλον μόνη μου ξενυχτάω

τί έγινε ρε παιδιά κοιμηθήκατε πάνω στο πι σι σας όσοι είστε συνδεδεμένοι ακι δεν μιλαέι κανεις???
Εγώ πάντως έτοιμος είμαι....
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 00:04, 15-01-06:

Μπα στις έξι ξύπνησα...
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 00:05, 15-01-06:

πωπω, ούτε να φάμε με την ησυχία μας δε μπορούμε; καταπιεστικό κουνέλι .
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 00:09, 15-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
πωπω, ούτε να φάμε με την ησυχία μας δε μπορούμε; καταπιεστικό κουνέλι .

συνώμη
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 523 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 01:04, 15-01-06:

Εφυγες ρε λαγουδάκι??
Εμένα δεν με κολλάει ύπνος..Κατάρααα
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 02:38, 15-01-06:

firiki-break
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 06:52, 15-01-06:

Ίσως να είναι αυτή η τελευταία βραδιά της γης....
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 10:27, 15-01-06:

όχι δεν είναι. Ξημέρωσε
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 03:56, 16-01-06:

καληνυχτίζω τα τρία εναπομείναντα παλουκάρια, έμου, ίνζο και μπανανίτσα . αχ, εξέταση σε 12 ωρίτσες .
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 05:19, 16-01-06:

ΩΩΩ τι βλεπω τι βλεπω ; αρχιζει και ξυπνάει αυτό το θέμα; μμμ ενδιαφέρον ... εγω βασικά τώρα ξύπνησα
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 05:27, 16-01-06:

μΕΡΑΑΑΑΑΑααΑαα
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 523 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 10:33, 16-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
καληνυχτίζω τα τρία εναπομείναντα παλουκάρια, έμου, ίνζο και μπανανίτσα . αχ, εξέταση σε 12 ωρίτσες .
Εγώ παλουκάρι???
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 10:41, 16-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikita13
Εγώ παλουκάρι???
were you or were you not standing up at approximately 5 a.m. today?

yes?

I rest my case
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • ΑΟΘ: Μόνος μου τις καταφέρνω; - Από angelvasil92
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχές Οικονομικής Θεωρίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-03-18 στις 18:39.
    • Ταξιδεύοντας μόνος - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-14 στις 12:34.
    • Friends & Lovers: Γιατί είσαι μόνος; - Από Backdrop
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-04-13 στις 21:40.
    • Μόνος - Από aggelos
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-07 στις 15:13.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα