Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,110 μέλη και 2,483,127 μηνύματα σε 79,161 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 346 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Παλέρμο #30

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 22:29, 30-09-10:

ανοιξε το θέμα!!!!!!!! φυσικά είμαι μέσα!!
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 22:33, 30-09-10:

και γω! αντε να μαζευτουμε γρηγορα να ξανα ξεκινησουμε!

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 22:33, 30-09-10:

Και εγώ είμαι μέσα. Θα επιβεβαιώσω όμως αργότερα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,782 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 22:34, 30-09-10:

παιζω!!! αυτη τη φορα αν χασω τι να πω...θα τα βαψω μαυρα...πλακα κανω

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 22:35, 30-09-10:

Πρέπει να το δηλώσω??Είναι αυτονόητο!

Drama Prinzessin

Επιφανές Μέλος

H Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H Drama Prinzessin έγραψε: στις 22:40, 30-09-10:

και εγώ φυσικά είμαι μέσα!!

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 23:11, 30-09-10:

και εγω! ασχετα που προλαβαν να το ανοιξουν αλλοι το θεμα!
τελεια!! σε αυτο νικησα!!!

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,260 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 23:43, 30-09-10:

Συγχαρητήρια Λουλού, εσύ μ' έφαγες, έ;

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε: στις 23:56, 30-09-10:

νο! δεν ηξερα καν γτ δεν ειχα μιλησει εκεινη την μερα με κανεναν δολοφνο! η ελενη σε εφαγε...

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 00:27, 01-10-10:

Εγώ σε έφαγα!! Με έπιασε το σύνδρομο της μαύρης χήρας εκείνη τη μέρα!!

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 00:33, 01-10-10:

αλλα <<σχεδον>> ειχαμε βρει ολους τους ρολους! (ολους καλυτερα την λοβ την υποπτευομουν οτι ειχε καποιον ρολο...)

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε: στις 00:43, 01-10-10:

Μέσααα!με ερωτηματικό όμως προς το παρόν..

Catalyst

Επιφανές Μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,828 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε: στις 02:04, 01-10-10:

Παρακολουθησα ολο το προηγουμενο παλερμο.Ηταν πολυ ενδιαφερον το παιχνιδι,αλλα οι δολοφονοι δικαια νικησαν γιατι επαιξαν εξυπνα και καταφεραν να αποπροσανατολισουν τους δυσμοιρους πολιτες.
Οσο για το επομενο παλερμο...θα ειμαι κι εγω εκει!!Ας ξεκινησει οσο πιο γρηγορα γινεται...Ανυπομονω!!
3

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,624 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 02:19, 01-10-10:

Για πότε λέμε να ξεκινήσει το επόμενο παλέρμο;;

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 02:20, 01-10-10:

σημερα τελιωσε το προηγουμενο! και το προηγουμενο ειχε διαρκεια 3 ημερων... περιμενετε λιγακι να παρουμε λιγο αερα (και να χαρουμε την νικη μας)...
1

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 02:25, 01-10-10:

Εγω παιδια στο επομενο λεω να μην παιξω...

Να συνελθω λιγο... Και να χω και πιο πολυ χρονο....

Catalyst

Επιφανές Μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,828 μηνύματα.

O Catalyst έγραψε: στις 02:36, 01-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Εγω παιδια στο επομενο λεω να μην παιξω...

Να συνελθω λιγο... Και να χω και πιο πολυ χρονο....

Παντως αδικα σε κατηγορουν οτι ησουν αποτυχημενος ρουφιανος,γιατι βρηκες την elenaki_arnea και τον edmund,αλλα και το τσιρακι.Κριμα που οι υποψιες σου δεν ειχαν τετοια απηχηση ωστε να ξεσκεπασετε εσυ και οι πολιτες τους δολοφονους

maria_lulu (Mαρία)

Δραστήριο Μέλος

H maria_lulu έγραψε: στις 02:38, 01-10-10:

Αρχική Δημοσίευση από vaios13
Παντως αδικα σε κατηγορουν οτι ησουν αποτυχημενος ρουφιανος,γιατι βρηκες την elenaki_arnea και τον edmund,αλλα και το τσιρακι.Κριμα που οι υποψιες σου δεν ειχαν τετοια απηχηση ωστε να ξεσκεπασετε εσυ και οι πολιτες τους δολοφονους
τους γνωριζε (καθε ρουφιανος ξερει 2 δολοφονους και το τσιρακι)

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 02:44, 01-10-10:

Γνωριζα την ελενα, την Κλεοπατρα και την Αννα...

Εσενα σε καταλαβα, επειδη ηξερα την Αννα... Οσο για τον φαντασμενο, απλως μου ηρθε ξαφνικα και τον ψηφισα και βγηκε κιολας...

Catalyst

Επιφανές Μέλος

O Catalyst έγραψε: στις 02:44, 01-10-10:

α οκ ακυρο τοτε!αυτες τις λεπτομερειες με τους ρολους δεν τις ξερω πολυ καλα ακομα,αλλα θα τις μαθω με τον καιρο,που θα παει?

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια