Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,989 μέλη και 2,479,284 μηνύματα σε 78,969 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 151 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κάνετε φάρσες;

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:32, 25-07-05:

η έχεται κάνει εσεις? Γράψτε γενικά ότι ξέρεται για το θέμα και φυσικά προτείνετε τις αγαπημένες σας.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 16:41, 25-07-05:

ΧΑαχχααχαχαχ τι είπες τώρα!!! εχω κάνει πααααρα πολλές, ακόμα και τώρα μ' αρέσει να πειράζω τα φιλαράκια μου...
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:09, 25-07-05:

Φαρσες σε φιλους παρα πολλες. Φαρσε μεσω τηλεφωνου οχι και τοσες. Αλλα με εναν φιλο μου, τον εχουμε ταραξει ολοι στην πλακα και ολο την παταει.
Οσο για μεσω τηλεφωνου, δυο ειναι η αγαπημενες μου

1)-Ναι
-Καλησπερα, ειναι εκει ο Σταυρος;
-Πιος Σταυρος
-Ο Πουτ**ς μου ο Ταυρος
-Βρισιες

2)- Ναι
-Καλησπερα, ειναι εκει η Ελενη
-Πια Ελενη
-Η Πουτσ@ μου η Καυλομε*η
-Βρισιες
2
1
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 17:36, 25-07-05:

Ένα κορυφαίο που έχει κάνει ένας φίλος μου (όχι και φάρσα ακριβώς) είναι αυτό:
Παίρνω τηλέφωνο σπίτι του:

-Ναι...
-Έλα ρε εγώ είμαι
-Ποιός είναι;
-Εγώ ο Πάνος είμαι!
-Έεεελα ρε τι γίνεται, όλα καλά;
-Μιά χαρά εσύ τι λέει;
-Κι εγώ καλά..! Ναί, ναι... ναι στον τηλεφωνητή μιλάς!

Ε ναι λοιπόν συζητούσα με τον τηλεφωνητή! Η βλακεία είναι ότι μερικές φορές το σηκώνει κανονικά και δε μιλάω επειδή νομίζω ότι είναι ο τηλεφωνητής πάλι!
2
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:43, 25-07-05:

Φάρσες συνέχεια....Ειδικά σε πρώην φιλενάδων μου...όταν δεν έχουμε και κάτι να κάνουμε...Βέβαια εγώ παίζω πάντα κάποια θαυμάστρια του στυλ σε είδα, σε ερωτεύθηκα, βρήκα και το τηλ και να σου...στο λέω...Το αποκορύφωμα είναι ότι πάντα ψαρώνουν....Βέβαια είναι μια συγκεκριμένη που μου έρχεται στο μυαλό αλλά δεν κάνει να την πω...ντροπή! Πάντως η πιο γελοία σκηνή είναι όταν τους δίνω ραντεβού και ΠΑΝΤΑ πάνε...κι εμείς περνάμε από μπροστά τους χαλαρές - χαλαρές...8)
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 20:13, 25-07-05:

Έγω όταν ήμουν πιο μικρός έκανα καμία φόρα , πλέον δεν έχω καθόλου όρεξη και δεν το βρίσκω funny
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 09:49, 26-07-05:

Κι εγώ σαν την Βίκυ να κάνω κάποια τέτοιου στυλ
αλλά πιο παλιά.

@Ratlehead Γέλασα πολύ. πολύ καλό αυτό για μήνυμα στον τηλεφωνητη
@Dark_Kronos Αν σου πουν "λάθος κάνεις" τί λές???
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:16, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Κι εγώ σαν την Βίκυ να κάνω κάποια τέτοιου στυλ
αλλά πιο παλιά.

@Ratlehead Γέλασα πολύ. πολύ καλό αυτό για μήνυμα στον τηλεφωνητη
@Dark_Kronos Αν σου πουν "λάθος κάνεις" τί λές???
Συνιθος δεν μου λενε γιατι περνω σε χωους εργασιας που σου ζητανε και το επιθετο αλλα αμα μου πουνε θα τους πω συγνωμη και θα παρω τον εποενο
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:11, 26-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Συνιθος δεν μου λενε γιατι περνω σε χωους εργασιας που σου ζητανε και το επιθετο αλλα αμα μου πουνε θα τους πω συγνωμη και θα παρω τον εποενο
Χμμμ εγώ προσωπίκα δεν το βρίσκω καθόλου funny τέτοιου ΄ίδους πλάκες
1
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 21:09, 26-07-05:

φαρσες οχι πολλες αλλα επειδη η φωνη μου μοιαζει πολυ με της αδελφης μου συχνα μηλουσα στους φιλους της σαν ειμουν εκεινη, κανονιζα βολτες εξοδους κτλ και τους εκανα μπαχαλο...φυσικα ακολουθουσαν ομηρικοι τσακωμοι με την Ελενα!!
1
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:27, 28-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
φαρσες οχι πολλες αλλα επειδη η φωνη μου μοιαζει πολυ με της αδελφης μου συχνα μηλουσα στους φιλους της σαν ειμουν εκεινη, κανονιζα βολτες εξοδους κτλ και τους εκανα μπαχαλο...φυσικα ακολουθουσαν ομηρικοι τσακωμοι με την Ελενα!!
Αυτό το ποστ μην το διαβάσει η ΤΑΖ και πάρει ιδέες
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 19:01, 23-08-05:

καλα ειχα κανει μικρος τωρα πια βαριεμε
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 00:26, 24-08-05:

Φάρσες... χιχιχι... Πολλές, πάρα πολλές! Η πιο πρόσφατη και που θυμάμαι είναι μια που μου έκαναν ως αντίποινα σε μια δική μου... ημασταν όλη η παρέα σε ένα εγκαταλελειμένο σπίτι, έρχεται περιπολικό απέξω και βγαίνει ένας φίλοσ μασ να δει τι τρέχει... Ακούμε φωνές, βγαίνουμε και οι υπόλοιποι και τον βλέπουμε πάνω στο καπώ να του περνάει χειροπέδες ο αστυνομικός και να τον βάζει μέσα στο περιπολικό...Πάει ένας άλλος φίλος μας να παραπονεθεί και τον βαζει και αυτόν μέσα! Μειναμε έξω οι κοπέλες να φωνάζουμε και εκεί που μία είχε βάλει τα κλάματα, βλεπουμε τουσ 2 φίλους να βγαίνουν γελώντας και να μασ λένε : "από εδώ ο φίλος μας ο .... αστυνομικόσ!"
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 00:46, 24-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Φάρσες... χιχιχι... Πολλές, πάρα πολλές! Η πιο πρόσφατη και που θυμάμαι είναι μια που μου έκαναν ως αντίποινα σε μια δική μου... ημασταν όλη η παρέα σε ένα εγκαταλελειμένο σπίτι, έρχεται περιπολικό απέξω και βγαίνει ένας φίλοσ μασ να δει τι τρέχει... Ακούμε φωνές, βγαίνουμε και οι υπόλοιποι και τον βλέπουμε πάνω στο καπώ να του περνάει χειροπέδες ο αστυνομικός και να τον βάζει μέσα στο περιπολικό...Πάει ένας άλλος φίλος μας να παραπονεθεί και τον βαζει και αυτόν μέσα! Μειναμε έξω οι κοπέλες να φωνάζουμε και εκεί που μία είχε βάλει τα κλάματα, βλεπουμε τουσ 2 φίλους να βγαίνουν γελώντας και να μασ λένε : "από εδώ ο φίλος μας ο .... αστυνομικόσ!"
Φσσ κάλοο, πολύ θα ήθελα να ήμουν σε μια μερία και να έβλεπα...

Μια πλάκα που μου έκαναν... Ήταν πρώτη απριλίου και πηγαίνω φροντίστηριο, με πίανει ο μαθηματικός και μου λέει "Πρέπει να πας σπίτι, τηλεφώνησε ο πατέρα σου και είπε ότι πρέπει να πας σπίτι" Εγώ τα επαίξα γιατί εκείνο το καίρο ήταν η michelle ήταν αγρίνιο και πήγε το μυαλό μου αμέσως στο κάκο . Φυσικά δεν είχα σκεφτεί ότι ήταν 1απριλίου και ότι ο πατέρας μου έλειπε αθήνα
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 00:48, 24-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Φσσ κάλοο, πολύ θα ήθελα να ήμουν σε μια μερία και να έβλεπα...
'Ασε... Θα γέλαγες πολύ! 3 τρελές να τα έχουν παιξει και 3 γομάρια να έχουν ξεκαρδιστεί! καναμε κανα τρίωρο να ξεπεράσουμε το σοκ!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 02:04, 24-08-05:

Κορυφεα φαρσα nv!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 1,255 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 19:44, 02-09-05:

Χιλιάδδες φάρσες ειδικά τηλεφωνικές ή με μπαλόνια γεμάτα νερό από το μπαλκόνι! !!!! Το καλύτερο με τα μπαλόνια είναι το βράδυ με κλειστά τα φώτα!!! Πολύ πλάκα... .Επίσης κάτι που έχω κάνει στον πατέρα μου είναι ότι έχω βάλει ζελατίνα σε όλο το κούφωμα μπροστά από την πόρτα και την ώρα που ήγε ο πατέρας να περάσει του ήρθε η ζελατίνα....
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 258 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 21:12, 02-09-05:

Εγώ κάνω τηλεφωνικές από το μπαλκόνι, στον δρόμο γενικά μου αρέσει να πειράζω τον κόσμο
Παράθεση

ζουμπουρλουδι

Νεοφερμένος

H ζουμπουρλουδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H ζουμπουρλουδι έγραψε: στις 03:03, 03-09-05:

Μια αρκετα καλη που καναμε, ηταν οταν καταλαβαμε πως το control για το απεναντι parking επιανε απο τη βεραντα του διαμερισματος φιλων. Κρυμμενοι καλα, καναμε τους ανυποψιαστους οδηγους να τρεχουν και να μην προλαβαινουν!
Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 02:01, 04-09-05:

Επειδή κατά βάθος είμαι πολύ κακός... σιχαίνομαι όταν οι συγγενείς μου φέρνουν ως δώρο ρούχα. Και αυτό ειναι γιατί όταν κάποιος μου φέρει κατι α) Θα είναι σε κάποιο χρώμα που δν υπάρχει περίπτωση να το φορέσω (όπως η θεία μαρίκα μου είχε φέρει εκείνο το ριγέ κοκκινο-κίτρινο-μπλέ... σαν σημαία θα είμουν...) β) Επειδή οποιοι με γνωρίζουν προσωπικά ξέρουν οτι είμαι τεραστείων διαστάσεων, στάνταρ μα στάνταρ θα κάνουν λάθος στο νούμερο ... επομένως πρέπει να τρέχω και να τα αλλάζω και στις 2 περιπτώσεις.
Έκανα λοιπόν ένα συμβούλιο με 2-3 έμπιστους μου φίλους και αποφασίσαμε για να δείξουμε πόσο λάθος επιλογές είχανε κάνει οι αγαπητοί συγγενείς να τους δώσουμε να καταλάβουνε. Απο εκείνη την ημερα και πέρα όποτε έπρεπε να πάρω κάποιο δώρο σε ένα συγγενή που βρισκόταν στην "μάυρη λίστα", τους έκανα το (πήρε τους περισσότερους ψήφους στο meeting) Satanica των Behemoth. Πείτε με βάρβαρο, αλλά πιστέψτε με, κανένας απο αυτούς δεν μου εχει (ξανά)κάνει δώρο ρούχα. (Με μια μικρήηηηηηη εξαίρεση τον παλιοροκά θείο μου το μάνθο που του άρεσε....)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια