Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,968 μέλη και 2,478,428 μηνύματα σε 78,939 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 513 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι υπάρχει αυτήν τη στιγμή μέσα στο πορτοφόλι σας;

elepan (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 441 μηνύματα.

O elepan I miss the sun. έγραψε: στις 22:19, 01-06-13:

Λεφτά, τι άλλο βάζουν στο πορτοφόλι?

Καλά άντε και μια φωτογραφία...
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

φρι

Περιβόητο Μέλος

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 01:44, 02-06-13:

αγνωστη λεξη στις μερεζ μας
Παράθεση

roseflower

Νεοφερμένος

H roseflower αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H roseflower έγραψε: στις 15:36, 04-06-13:

10€ (ουαου!) ταυτοτητα, πασο, καρτα σιτησης, μια καρτα απ το allou! fun park, εισητηρια των 0,70€ και ψιλα!
Παράθεση

Itach1 (Τζουτζουμπρούτζος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

O Itach1 THINK LESS, LIVE MORE έγραψε: στις 01:03, 05-06-13:

Προφυλακτικά + τυχερή δεκάρα.
Παράθεση

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O Agiyi έγραψε: στις 15:48, 09-06-13:

4,81€ , ταυτότητα, πάσο, κάρτα ΜΜΜ, κάρτα ωδείου, ένα βραχιολάκι, ένα σημείωμα και κλειδιά
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 10:53, 10-06-13:

άμα σας πω ότι δεν έχω πορτοφόλι θα σας τρρομάξω;
1
Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 569 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε: στις 19:00, 07-07-13:

η φοδρα απο το πορτοφολι
1
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 20:05, 07-07-13:

Ένα χάρτινο πεντάευρο(!), κέρματα των 5 και 10 σεντς, πολλές παλιές (και μερικές άκυρες/ άχρηστες) εκπτωτικές κάρτες, 2-3 επαγγελματικές κάρτες, και μια φωτο των γονέων μου πριν χρόνια.
2
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:56, 07-07-13:

3
Παράθεση

christidim (Dimitra)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

H christidim έγραψε: στις 17:40, 08-07-13:

το καινουριο πενταευρω(δεν το χαλαω γΙΑ να το δειχνω ), μια εικονα, το πρωτο αεροπορικο εισητηριο ,2 ψευτικες λιρες που κερδισα στη βασιλοπιτΑ
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 17:42, 08-07-13:

Όλες αυτές τις δεσμίδες;
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:43, 08-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Όλες αυτές τις δεσμίδες;
Ja
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:00, 08-07-13:

Και έλεγα που θα ζητήσω δανεικά να πάω στη Πολωνία μια βδομάδα
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:02, 08-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma Libre
Και έλεγα που θα ζητήσω δανεικά να πάω στη Πολωνία μια βδομάδα

θα πω στην γιαγια μου να στειλει και λιγα για εσενα
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:15, 08-07-13:

Ον: εμένα το δικό μου πορτοφόλι μόνο κάρτα μέλους απ'τα άντμιραλ έχει
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε: στις 20:35, 08-07-13:

το απόλυτο κενό όμως -.-

κι άντε να πας για ποτό μετά, γίνεται;
2
Παράθεση

Lucas D.Hagg

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 146 μηνύματα.

O Lucas D.Hagg έγραψε: στις 01:28, 13-07-13:

55 ευρω,μια καρτα λεωφορειου,μια ξεχασμενη φωτογραφια του προσωπου μου για ταυτοτητα.Αυτα :p
Παράθεση

eya95 (Εύα)

Δραστήριο Μέλος

H Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H eya95 official cat lady έγραψε: στις 04:52, 25-07-13:

αερας κοπανιστος... εεε κ κτ 5λεπτα ;ρ απ αυτα π βρισκω στ δρομο κ τ μαζευω κ κλα γτ ειναι η τυχη μ !! :Ρ χαχαχαχ
1
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 13:14, 25-07-13:

Κενο Ένα μεγαλο κενο που συντομα θα αντικατασταθει απο μετρητα
Παράθεση

babo0ska (Unikorn)

Νεοφερμένος

H Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H babo0ska |Σ| ' αγαπω έγραψε: στις 21:12, 03-08-13:

Εισιτηρια, Καρτα μελους pink woman , καρτα μελους starbucks , μια φωτογραφια, 5.32 ευρω το μπρελοκ μ το οποιο εσπασε χτες οταν εριξα κατω τα κλειδια μου τρεχοντας ;( ταυτοτητα (που ακριβως μπορει να μου χρειαστει απο τωρα δεν ξερω απλα για να μην την χασω)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη babo0ska : 03-08-13 στις 21:15. Αιτία: ειχα ξεχασει να γραψω κατι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια