Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,982 μέλη και 2,478,927 μηνύματα σε 78,954 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 535 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το χαρακτηριστικό σου γνώρισμα;

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 12:25, 09-03-07:

Το έψαξα πάντως δεν βρήκα κάτι

όλοι εδώ ειμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων το θέμα εδώ ειναι να κρίνουμε τον εαυτό μας και να πούμε τι ειναι αυτό που οι φίλοι μας δέχοντε σε μάς, τι χαρακτηριστικό έχουμε πχ άλλοι ειναι αστείοι, άλλοι συμπαραστέκοντε και πολλά άλλα που μπορεί να ειναι κάποιο απο τα χαρακτηριστικά σας, βεβαια ας ειναι και αρνιτικό που θέλετε να αλλάξετε
αρχίζω απο μένα;

Λοιπόν εγώ ειμαι πάντα νευρική και ατσούμπαλη ειμαι ο τύπος που πάντα θα τύχει κάτι λόγο νευρικότητας ή λόγο ατσούμπαλων κινήσεων, πάντα θα σπάσω κάτι στο χώρο, ριχνω πράγματα...
Άλλο χαρακτηριστικό μου ειναι ότι ειμαι καλοπροέρετος τύπος ποτέ δεν φαντάζομαι τον άλλο να λέει κάτι απο κακία και για αυτό πάντα την πατάω με τις φιλίες μου, δεν λέω ποτέ ψέματα θα πώ στον άλλο αυτό που νοιώθω και ξέρω, χωρίς να καταλάβω ότι μπορεί να πληγωθεί κάποιος, άν και θέλω να το κόψω οι δικοί μου με αγαπάνε έτσι γιατί ξέρουν ότι δεν πρόκειτε να φάνε πισώπλατη μαχαιριά και ότι αυτό που θα πώ το λέω σαν το πεντάχρονο που το λέει γιατι αυτό ειναι, δεν υπάρχει άλλη οπτική γωνία στην αλήθεια
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε: στις 12:36, 09-03-07:

Ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα.
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 12:48, 09-03-07:

Εγώ είμαι τύπος πάντα χαλαρός, τίποτα μα τίποτα στον κόσμο δεν μπορεί να με ταράξει, και έχω έτοιμη ήδη μια λύση για όλα τα προβλήματα. Βέβαια οι φίλοι μου λένε οτι είμαι στον κόσμο μου και είμαι μάλλον αναίσθητος, μπορέι να είναι κι έτσι αλλά εμένα μου αρέσει.
Είμαι κοινωνικός, μου αρέσει να έρχονται φίλοι στο σπίτι και να καθόμαστε όλη μέρα και όλη νύχτα και να μαγειρεύουμε μαζί η να παίζουμε επιτραπέζια, ή να βγαίνουμε έξω.
Επίσης αποφεύγω οτιδήποτε μπορεί να μου περιορίσει την ελέυθερία μου, να κάνω ό,τι θέλω, όποτε το θέλω.
Τέλος, δεν τα πάω καλά με την ώρα και τα ωράρια. Δεν υπάρχει τίποτα συγκεκριμένο που να το κάνω στάνταρ ώρα, για μένα όλες οι ώρες και όλες οι μέρες είναι ίδιες.
1
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 13:01, 09-03-07:

χαζοχαρούμενη
ΚΑΛΟ παιδί
υπομονετική μέχρι αηδίας, και ξαφνικά συνειδητοποιώ ότι καταπιεστικά... ναι, οξύθυμη!!
κυνική
αντικοινωνική
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 13:46, 09-03-07:

Έχω πολλά χαρακτηριστικά, θα μπορούσα να γράφω σελίδες για την πολυσύνθετη προσωπικότητα μου
Αυτό που είναι υπεράνω όλων και μου το προσάπτουν οι πολύ δικοί μου άνθρωποι που με ξέρουν καλά,μου το βγάλανε και μου το κολλήσανε είναι πως είμαι:
Σταρχιδίστρια(σόρρυ για την λέξη, ξέρω πως δεν είναι δόκιμος ο όρος αλλά θέλω να το μεταφέρω όπως μου το λένε)
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,685 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 13:51, 09-03-07:

Α μπράβο , ταιρίαζουμε......
Παράθεση

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 834 μηνύματα.

O Ειλικρινής έγραψε: στις 19:06, 09-03-07:

Ειλικρινής...τι άλλο? (Α και ψηλός...πολύ ψηλός )
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 115 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 15:06, 12-03-07:

Δεν ξέρω
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 15:42, 12-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα.

καλά αυτό το πήραμε χαμπάρι. τον άντρα που κρύβεις μέσα σου θέλω να σκίσω!

βάσει γκάλοπ που έχω κάνει, τα χαρακτηριστικά με σειρά προτεραιότητας:
ευαίσθητη
μελαγχολική
δυναμική
κυκλοθυμική
ανασφαλής
ειληκρινής
ρεαλίστρια
Παράθεση

viki_thess (ΒΑΣΩ)

Διάσημο Μέλος

H ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,814 μηνύματα.

H viki_thess έγραψε: στις 11:32, 16-03-07:

καταρχην τελειομανης...μεχρι αηδιας...θελω ολα να ειναι στην εντελεια ολα τα βαζω στη θεση τους κλπ...
μετα....ευαισθητη...ειλικρινης....κυκλοθυμικη...κοινωνικη(παααααααααρα πολυ)....φιλοτιμη.....πεισματαρα.....ανυπομονη....δεν κραταω κακια σε κανεναν οτι κι αν μου κανει μου περναει πολυ γρηγορα... αυτα...δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο τωρα...και με τοση νυστα πολλα εγραψα...
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 11:33, 16-03-07:

ενθουσιώδης.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 11:36, 16-03-07:

Κυκλοθυμική (το ένα λεπτό μπορεί να κλαίω με λυγμούς και το επόμενο να κλαίω από τα γέλια! Θετικό το βρίσκω, επειδή αυτό σημαίνει πως οι στεναχώριες δεν μου κρατάνε πολύ!), αισιόδοξη (αυτό είναι πρόσφατο!), παθιασμένη, γκρινιάρα, κοκέτα, δοτική μέχρι αηδίας, εμπιστεύομαι εύκολα..
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 11:38, 16-03-07:

χμμμ.... πήγα να γράψω τα δικά μου αλλά άμα πάρεις την kajira, βγάλεις το κοκέτα και αλλάξεις το αισιόδοξη σε απαισιόδοξη...here I am (!) οπότε see above
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,216 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 12:03, 16-03-07:

Κυκλοθυμικη και εγωιστρια.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:32, 16-03-07:

χαμογελαστή και αισιόδοξη no matter what....
οργανωτική και μεθοδική...

κοινώς ο εφιάλτης κάθε μουρτζούφλη και μίζερου ακατάστατου ανθρώπου
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:38, 16-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
χμμμ.... πήγα να γράψω τα δικά μου αλλά άμα πάρεις την kajira, βγάλεις το κοκέτα και αλλάξεις το αισιόδοξη σε απαισιόδοξη...here I am (!) οπότε see above
Α.. κι εγώ πρόσφατα απέκτησα το χούϊ της αισιοδοξίας..

Και πιστέψε με είμαι σαφώς καλύτερα από τότε που ήμουν απαισιόδοξη σαν και σένα!
Παράθεση

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 834 μηνύματα.

O Ειλικρινής έγραψε: στις 14:42, 16-03-07:

Παρατήρησα ότι κυκλοφορεί ευρέως το επίθετο "ειλικρινής"!
Παρακαλώ λίγα με το nickname μου!
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 14:44, 16-03-07:

Αισιόδοξη με πολλή υπομονή
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 15:42, 16-03-07:

χυμα στο κυμα..........
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 519 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 15:46, 16-03-07:

Κυκλοθιμική,απαισιόδοξη,υπερβολικά αγχώδης,δοτική,αρκετά ανοιχτόμυαλη,φυγόπονη,ακατάστατη (αλλά με πιάνουν κι εξάρσεις σουπερ-καθαριότητας φρομ τάιμς του τάιμς.. ),γκρινιάρα,αγαπησιάρα,πάντα με το χαμόγελο στο στόμα,ελαφρώς αντικοινωνική....

ωχχ..καλά,δεν συνεχίζω,γιατί απ' ό,τι βλέπω,μόνο τα αρνητικά γράφω και θα φανώ ότι είμαι υπερτέρας..!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια