Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,968 μέλη και 2,478,443 μηνύματα σε 78,940 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 509 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Φτιάξε μου τη μέρα! (Και τη δική σου)

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:25, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
τωρα της εφτιαξες το κεφι... ασε που θα μπει ο ενδιαφερομενος και αλημονο σου...
Γιατι? Να το δει μπας και ξυπνησει! Ακου κει! ΕΛΕΟΣ!!!!
Αν είναι δυνατον να χάσει τέτοια ευκαιρια!!! Λες και είμαστε λύκειο ακόμα!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,916 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 00:47, 24-06-05:

Η μπορεί να θυσιάζει λίγες ώρες (οχι όλες, δεν είπανε να σπείρεις κάστανα) κάθε μέρα για να ναι μαζί της και ας παει να τα δώσει τα μαθήματα κανονικά

Όπως είπα, δεν αρκεί να την έχεις κοπέλα, πρέπει να ξέρεις και να συμπεριφέρεσαι σωστά. Έλεος δηλαδή , εγω δίνω τη Δευτέρα το πιο παλούκι μάθημα και είχα βγει για καφέ στην Πανεπιστημίου το απόγευμα (φαντάσου και να είχα κοπέλα τι θα έκανα)
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 00:55, 24-06-05:

εγώ πάλι, ήθελα να πάρω πτυχίο τον ιούνιο... Διάβασμα,ξέσκισμα κτλ... Και, χάσαμε την εξεταστική!!! Διπλή το Σεπτέμβριο!!!! Καλό ε??? Επίσης το τελευταίο δίμηνο, για κάποιο λογο, όλη η παρέα μου με ξεχνάει... Για να καταλάβετε, το σαββατοκύριακο πήγαν όλοι εκδρομή και κανείς δεν θυμήθηκε να με ειδοποιήσει!!!!!!! :thumbsdown: καλό ε???????????
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,916 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 01:10, 24-06-05:

χ3στηκες Θα τους τη φυλάς γι αργότερα
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 01:13, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
χ3στηκες Θα τους τη φυλάς γι αργότερα
Αυτό κάνω ήδη...
ʼρχοντα θα κάνεις εκπομπή απόψε? (πρέπει να σου έχω ήδη θέσει αυτή την ερώτηση σε άλλο ποστ. Δεν πειράζει, στην ηλικία μου το αλτσχάιμερ συνηθισμένο..!)
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 20:22, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Η μπορεί να θυσιάζει λίγες ώρες (οχι όλες, δεν είπανε να σπείρεις κάστανα) κάθε μέρα για να ναι μαζί της και ας παει να τα δώσει τα μαθήματα κανονικά
Όπως είπα, δεν αρκεί να την έχεις κοπέλα, πρέπει να ξέρεις και να συμπεριφέρεσαι σωστά.
Θα συμφωνήσω με Valder....το να περάσεις λίγες ώρες μαζί της ή στην τελική να διαβάσεις σπίτι της δεν είναι τόσο τραγικό....Σε αυτά κρατάω ισορροπίες...Δεν θα έχανα μάθημα για σχέση αλλά και δεν θα έχανα την ευκαιρία να είμαι με αυτόν που θέλω για ένα μάθημα....Ισορροπία βρε παιδιά! 8)

Κουμπάρα ελπίζω να κάνει....
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 03:24, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Κουμπάρα ελπίζω να κάνει....
εγκρίνω-εγκρίνω και προτείνω να διαβάσετε μαζί με τον άρχοντα μια μέρα για να 'εχετε και παραδείγμα που θα υποστηρίξει τα επιχειρήματά σας! 8)
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 03:29, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
εγκρίνω-εγκρίνω και προτείνω να διαβάσετε μαζί με τον άρχοντα μια μέρα για να 'εχετε και παραδείγμα που θα υποστηρίξει τα επιχειρήματά σας! 8)
Εσένα θα σε φοβάμαι 8)
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 03:45, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Εσένα θα σε φοβάμαι 8)
Μα γιατί??? Είμαι καλό κορίτσι, δε δαγκώνω (τουλάχιστον όχι γυναίκες!)!
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 09:04, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Μα γιατί??? Είμαι καλό κορίτσι, δε δαγκώνω (τουλάχιστον όχι γυναίκες!)!
Αυτά μην τα λες γιατί αν του Valder του αρέσουν τα δαγκώματα θα έρθει σε εσένα και όλες οι προσπάθειες που έκανες θ απάνε χαμένες??
Αλλά τώρα δεν ξέρουμε να θα τον αφήνει και η Vkey
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 20:22, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Αυτά μην τα λες γιατί αν του Valder του αρέσουν τα δαγκώματα θα έρθει σε εσένα και όλες οι προσπάθειες που έκανες θ απάνε χαμένες??
Αλλά τώρα δεν ξέρουμε να θα τον αφήνει και η Vkey
Α! όχι! ο άρχοντας κατά βάθος-πολύ βάθος- είναι σοβαρο παιδί! Δεν τα κάνει αυτά!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 20:41, 25-06-05:

Τι λέτε για τον άντρα μου; Ποια τον διεκδικεί; Κουμπάρα εσύ; φτου σου βρεεεεεεε

Μωρέ δεν είναι κακό να τα κάνει που και που 8)
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 20:49, 25-06-05:

Όχι! δεν τα κάνω εγώ αυτά! ʼλλωστε κάτι μου λέει ότι έχει μάτια μόνο για μια (μάλλον δάχτυλα για να πληκτρολογει ). ʼντε Vkey να συναντηθείτε και εκτός φόρουμ να έχουμε νέα δεδομένα να συζητάμε εδώ στο φόρουμ!!!!!! Πολλά φιλιά κουμπάρα!!!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 20:53, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Όχι! δεν τα κάνω εγώ αυτά! ʼλλωστε κάτι μου λέει ότι έχει μάτια μόνο για μια (μάλλον δάχτυλα για να πληκτρολογει ). ʼντε Vkey να συναντηθείτε και εκτός φόρουμ να έχουμε νέα δεδομένα να συζητάμε εδώ στο φόρουμ!!!!!! Πολλά φιλιά κουμπάρα!!!
Θα γίνει κι αυτό...είναι στα σχέδια μας, αν οντως μπορέσουμε! 8) Πάω να συνεχίσω τον μαζοχισμό μου...εμ...το διάβασμα Μάκια πολλα!
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 20:55, 25-06-05:

καλό διάβασμααααααααααααααααα!
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:40, 27-06-05:

ΟΚ.Βρε εγώ να σου φτιάξω τη διάθεση ήθελα,όχι να σε ειρωνευτώ(σγνμ αν έδωσα τέτοια εντύπωση) Πάντως όλα αυτά διαρκούν τις πρώτες ημέρες στα τελειώματα όλο και καμμιά βουτίτσα ή έστω ξάπλα στην παραλία θα κάνεις.Ε;

Καλέ, δεν είπα ότι με ειρωνεύτηκες! Αλίμονο! Όλα καλά!
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 09:46, 01-07-08:

Καλημέρα καλό μήνα, ποιός θέλει λοιπόν να του φτιάξουμε την μέρα;
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 11:03, 01-07-08:

Εγω :X
ENTERTAIN ME!
Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε: στις 22:49, 31-05-13:

μα πως να σου φτιαξω τη μερα αγου ειναι νυχτα
κρυο το ξερω αλλα δεν βρηκα κατι καλυτερο για να σου φταξω τη νυχτα
2
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 21:39, 01-06-13:

Δεν χρειαζεται να ξορκίσουμε κάτι...γιατι ήρθε το καλοκαιρι....
Ο Ηλιος όλα τα νικά!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια