Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,839 μέλη και 2,473,179 μηνύματα σε 78,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 228 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ώρα κοιμάστε, τι ώρα ξυπνάτε και ποιο είναι το ρεκόρ ύπνου σας;

Wild_Boy

Δραστήριο Μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O Wild_Boy IMY έγραψε: στις 14:05, 22-07-11:

Ρεκόρ ύπνου από τις 19.30 μέχρι τις 15.00 την άλλη μέρα.

Την προηγούμενη νύχτα δεν είχα κοιμηθεί καθόλου
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

bettina

Δραστήριο Μέλος

H bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H bettina έγραψε: στις 14:45, 22-07-11:

Μετά από την 7ημερη στο σχολείο, παίζει ν ήταν και 20 ώρες ύπνου, non stop...
Παράθεση

Mr K.

Δραστήριο Μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O Mr K. έγραψε: στις 19:26, 12-08-11:

Σε περιόδους εξεταστικής 1.30-9.Τον υπόλοιπο καιρό αν δεν...νυχτοπερπατήσω 2-12.Το ρεκόρ μου είναι 19 ώρες(μεένα μικρό διάλειμμα για φαγητό!
Παράθεση

foreverfreak (Βαγγελας)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός . Έχει γράψει 1,325 μηνύματα.

O foreverfreak Τσομπανακος ημουνα, κατσικουλες εβοσκα! έγραψε: στις 21:30, 13-08-11:

Ποτε κοιμαμαι?? Τις μικρες τις ωρες... Απο 3 μεχρι 6, αναλογως!! Νωριτερα δε μπορω να κλεισω ματι με την καμια, μιας και εχω ενα θεματακι με τις αυπνιες... Βασικα, μαλλον φταει το γεγονος πως απο μικρος διαβαζα βραδυ, οποτε μου ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ να κοιμηθω μια φυσιολογικη ωρα!!
Οσο για τις ωρες υπνου, μπορω να πω πως εχω επιλεξει το απεριοριστο προγραμμα!! Το βαζω στον αυτοματο και οσο με παρει (και ας γκρινιαζουν μερικες μερικες πως δεν κανω τιποτα στη ζωη μου)... Το ρεκορ μου ειναι γυρω στις 17 ωρες συνεχομενα, οταν ειχα γυρισει απο την κατασκηνωση!! Ειχα παει 21 μερες ομαδαρχης και γενικοτερα ειχα ξεθεωθει... Ακομα θυμαμαι το χαμογελο της μανας μου μολις ξυπνησα, ειχε φοβηθει πως επεσα σε κωμα!!
1
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 11 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 07:39, 14-08-11:

εγώ χθες κοιμήθηκα στις 12 γιατί ήθελα να ξυπνήσω νωρίς επειδή θα πάμε στις νεροτσουλήθρες. έλα όμως που ξύπνησα στις 5 (και δε με έπαιρνε και ο ύπνος μετά)

(καλά καταλάβατε, εμείς θα πάμε να ανοίξουμε το πάρκο
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MAYROULIS : 14-08-11 στις 08:34.
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,016 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 14:44, 15-08-11:

σε διακοπες : κοιμαμαι κατα τις 3-4 το ξημερωμα και ξυπναω στη 1 το μεσημερι περιπου.

σε νορμαλ συνθηκες : κοιμαμαι 11 και ξυπναω 7-8-9 αναλογα με το τι εχω να κανω την επομενη μερα.
Παράθεση

tzenaki_m (τζενη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H tzenaki_m έγραψε: στις 14:41, 31-08-11:

ποσο τυχεροι ημασταν στο νηπιαγωγειο που ξυπνουσαμε μετα τις 9 και πηγαιναμε στο σχολειο 10 η ωρα...και η πλακα ειναι οτι τοτε κοιμομασταν -τουλαχιστον εγω- νωρις το βραδυ (10 με 10.30!)...10 περιπου χρονια μετα??: ξυπναμε 7.00-7.30 η ωρα..και κοιμομαστε..χμμμ....1??2??..το καλοκαιρι αφηστε το καλυτερα...
Παράθεση

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

H CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,728 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 01:02, 04-09-11:

το καλοκαιρι κοιμαμαι στις 4-5 και ξυπναω 11-12
το χειμωνα κατα τις 12-1 και ξυπναω στις 6μιση
το ρεκορ μου ειναι να κοιμηθω στις 7 (χαραματα) και να ξυπνησω στις 5 το απογευμα
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 10:24, 04-09-11:

Συνηθως 1-2 και ξυπναω 11 με 11:30 και ρεκορ 5-6 φορες κοιμηθηκα 4 ή 5 και ξυπνησα 6 το απογευμα(Καλοκαιρι)
Κοιμαμε παντα τις 12 και ξυπναω 7:25 και το ρεκορ ειναι να κοοιμηθω τις 6 επειδη ειχα 2 διαγωνισματα και 3 απροειδοποιητα(που τελικα εγιναν οπως το προεβλεψα ) και τελικα καναμε απεργια και ξανακοιμηθηκα ξυπνωντας τις 3 (Xειμωνας)
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 11:54, 04-09-11:

Αφήστε, το έχω μαμήσει το βιολογικό μου ρολογάκι
1
Παράθεση

lnxngl

Νεοφερμένος

H lnxngl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H lnxngl έγραψε: στις 21:23, 08-09-11:

Αυτη την εποχη που δεν εχω σχολη κοιμαμαι το νωριτερο 3 το αργοτερο 5 και ξυπναω το νωριτερο 10 το αργοτερο 1.
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε: στις 13:13, 27-09-11:

ξυπνάω 7 παρά 10 κοιμάμαι κατά τις 11.30 το ρεκόρ μου είναι 12 ώρες......
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 15:00, 27-09-11:

Βραδινό πρόγραμμα:
23.00-00.00 ξαπλώνω,
7.08-7.10 ξυπνάω.

Μεσημεριανό πρόγραμμα:
2.20 ξαπλώνω
2.45 ξυπνάω

Γουικέντς
00.00-1.00 ξαπλώνω
9.00-10.30 ξυπνάω

Αργίες
Κοιμάμαι όλη μέρα
1
Παράθεση

selc

Πολύ δραστήριο μέλος

H selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 488 μηνύματα.

H selc έγραψε: στις 16:09, 27-09-11:

τώρα που δεν κάνω κάτι ιδιαίτερο δεν έχω συγκεκριμένο πρόγραμμα!
συνήθως κοιμάμαι μετά τις 4 τα ξημερώματα με πιο τραβηγμένο 8 το πρωί
και ξυπνάω 11 ή 12.
δεν μ αρέσει ο ύπνος ιδιαίτερα
Παράθεση

amy001

Περιβόητο Μέλος

H amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 907 μηνύματα.

H amy001 We lose ourselves in the things we love έγραψε: στις 16:28, 27-09-11:

α ωραιο θεμα!λοιπον...τωρα που δεν εχει πια το αθλιο πρωινο ξυπνημα του σχολειου οι ωρες υπνου μου ειναι ο,τι να ναι...συνηθως κοιμαμαι 3 με 4 το πρωι και ξυπναω 12...ρεκορ?εχω κοιμηθει μια ολοκληρη μερα...μετα απο ταξιδι 14 ωρων βεβαια...
Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε: στις 15:37, 16-05-12:

Τον χειμώνα απ'ότι έχω παρατηρήσει κοιμάμαι πιο νωρίς από το καλοκαίρι...(μάλλον λόγο καιρού).Δηλαδή τον χειμώνα κοιμάμαι περίπου στις 10 εκτός απροόπτου και ξυπνάω γύρω στις 7 για το σχολείο,ενώ το καλοκαιράκι κοιμάμαι κατά τις 11 (αν δεν βγω) και ξυπνάω όποτε χορτάσω ύπνοΟι πιο πολλές ώρες που έχω κοιμηθεί πρέπει να είναι γύρω στις 13 ώρες,αν θυμάμαι καλά,γιατί είχα επιστρέψει από Γερμανία και είμουν κουρασμένη από το ταξίδι...
Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε: στις 17:54, 24-05-13:

min 0 ώρες
max 14
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 26-05-13 στις 13:26. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε: στις 23:28, 26-05-13:

Ξυπνάω 7 παρά τέταρτο.
Κοιμάμαι μετά την μία σίγουρα το τι ώρα εξαρτάται απο τα κέφια, ίσως πάει και 3.
Το περισσότερο που έχω κοιμηθεί είναι 17 ώρες σερί μετά απο 50 ώρες αϋπνίας.
Έχω κοιμηθεί το λιγότερο μισή ώρα.
Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε: στις 16:45, 06-06-13:

Με το σχολείο κοιμάμαι 23:00-02:00 και ξυπναω 7:30.
Τις άλλες μέρες που δεν θα έχω να κάνω κάτι το πρωί, κοιμάμαι 01:00-04:30 και ξυπναω συνήθως όταν κλείσω τις 10 ώρες ύπνου..
Και πολλές φορές κοιμάμαι και το μεσημέρι κανά 2ωρο το λιγότερο.
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 17:38, 06-06-13:

δεν έχω συγκεκριμένες ώρες, αλλά δεν ξεπερνάω τις 5-6 ώρες ύπνου συνήθως
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια