Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,959 μέλη και 2,477,987 μηνύματα σε 78,920 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 484 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ώρα κοιμάστε, τι ώρα ξυπνάτε και ποιο είναι το ρεκόρ ύπνου σας;

Julius Caesar

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Julius Caesar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Τοπογράφος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O Julius Caesar έγραψε: στις 07:24, 02-07-09:

Έχετε πρωινό ωράριο; Πρέπει να είστε στη δουλειά 7.30 ή 8.00; Αν ναι, τι ώρα "τη κάνετε" το βράδυ;
Προσωπικά λόγω επαγγέλματος (Τοπογράφος Μηχανικός) πρέπει να αρχίσω δουλειά πολύ νωρίς, η δουλειά μπορεί να είναι και 1 ώρα μακριά κι έτσι έχω συνηθίσει να ξαπλώνω κατά τις 10.30.
Έτσι πελάτες και εργοδότες δεν είχαν ποτέ πρόβλημα, είχαν όμως παρέες, φίλοι και φίλες....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:41, 02-07-09:

Ως ζωηρος εφηβος, ενοειτε οτι δεν εχω σταθερο ωραριο... Μπορει να μην εχω τιποτα να κανω την επομενη μερα και να μκοιμιθω απο της 12, μπορει και να εχω σχολειο και να πρεπει να ξυπνισω στις 7 και να κοιμιθω στις 4...
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 15:38, 02-07-09:

Μπορώ να αναποδογυρίσω και να επαναφέρω το μέρα - νύχτα και γενικά είμαι των άκρων , για διαστήματα κοιμάμαι 3-4 ώρες και άρα και κοιμάμαι αργά και ξυπνάω νωρίς και σίγουρα υπάρχουνε περιόδοι που κάνω το αντίθετο δηλαδή :
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=56188&postcount=22
1
Παράθεση

Estartu (τρελή κι αλλοπαρμένη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

H Estartu (e)friends call me "Jok" .... έγραψε: στις 10:07, 03-07-09:

το επίσημο ωράριο μου είναι το κλασικό 9-5

λόγω όμως του χρόνου που χρειάζομαι το πρωί για να "πάρω μπροστά" σε συνδυασμό με
την απόσταση του γραφείου από το σπίτι, το ξυπνητήρι τις καθημερινές χτυπάει για πρώτη
φορά γύρω στις 6:15

η συνηθισμένη μου ώρα για ύπνο είναι γύρω στις 12:00 ... αν όμως είμαι για κάποιο λόγο
"ξενυχτισμένη" από την προηγούμενη, μπορεί να πέσω για ύπνο και από τις 9:30 (για να
αναπληρώσω αυτόν που στερήθηκα)

1
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 10:33, 03-07-09:

τα τελευταια δυο χρονια αργα...οι ωρες ειναι απο τις 1 εως τις 4 αναλογως...
χτες το βραδυ κοιμηθηκα γυρως τις 130 και ξυπνησα 530 ... ο λογος ? κανενας , προφανως ειμαι αναποδη οταν εχω να κανω κατι νυσταζω μεχρι αηδιας και οταν δεν εχω ξυπναω αγριες ωρες
1
Παράθεση

Julius Caesar

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Julius Caesar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών , επαγγέλεται Τοπογράφος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O Julius Caesar έγραψε: στις 11:01, 03-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από Estartu
το επίσημο ωράριο μου είναι το κλασικό 9-5

λόγω όμως του χρόνου που χρειάζομαι το πρωί για να "πάρω μπροστά" σε συνδυασμό με
την απόσταση του γραφείου από το σπίτι, το ξυπνητήρι τις καθημερινές χτυπάει για πρώτη
φορά γύρω στις 6:15

η συνηθισμένη μου ώρα για ύπνο είναι γύρω στις 12:00 ... αν όμως είμαι για κάποιο λόγο
"ξενυχτισμένη" από την προηγούμενη, μπορεί να πέσω για ύπνο και από τις 9:30 (για να
αναπληρώσω αυτόν που στερήθηκα)

Καλά και το ξυπνητήρι στις 6.15 δεν ενοχλεί το σύντροφο; (Εντάξει αν βρίσκεις την ερώτηση αδιάκριτη μην απαντάς )
Παράθεση

Estartu (τρελή κι αλλοπαρμένη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

H Estartu (e)friends call me "Jok" .... έγραψε: στις 13:59, 03-07-09:

δεν υπάρχει

(και όταν υπήρχε το έκλεινα τόσο γρήγορα που δεν προλάβαινε να χάσει ούτε μια νότα
από το ... ροχαλητό του !!! )

Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 22:54, 04-07-09:

Δεν ξαπλώνω το βράδυ.

Όταν αποφασίζω να πάω για ύπνο έχει ήδη ανατείλλει ο ήλιος. (κατά τις 05:30 - 06:00).
3
Παράθεση

Burp

Δραστήριο Μέλος

H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε: στις 01:57, 13-07-09:

συνήθως στις 3..της επόμενης μέρας
Παράθεση

metalhead9121 (φλώρα)

Νεοφερμένος

H φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H metalhead9121 γυρισα απο διακοπες οεο έγραψε: στις 11:14, 13-07-09:

εγω ξαπλωνω κατα τις δωδεκα αλλα ο υπνος με περνει στις 4 οχι λογο αυπνιας αλλα γιατι σκεφτομαι....και ξυπναω 8
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 08:59, 11-03-10:

νωρις-νωρις το πρωι.
2
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 22:52, 05-02-11:

Bράδυ;
4-5 το πρωί.
1
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 4,039 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 02:54, 06-02-11:

Ανάλογα το τι κάνω... Πολλές φορές μπορεί να κοιμηθώ μετά τις 5... Το νορμάλ μου όμως είναι 2-3.
Υπάρχουν φορές όμως, που θα ξαπλώσω κατά τις 23.00 ή 00.00
1
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,484 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 03:35, 06-02-11:

Όταν έχω δουλειά την επόμενη μέρα προσπαθώ να κοιμάμαι πριν τη 1, αλλά σπάνια το καταφέρνω! Την Παρασκευή και το Σάββατο του δίνω και καταλαβαίνει απλά γιατί μπορώ!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 08-02-11 στις 13:41. Αιτία: Ζητήθηκε επεξεργασία από το χρήστη ^-^
6
Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε: στις 18:42, 07-02-11:

Mέχρι πρόσφατα γύρω στις 1:00 και τελευταία γύρω στις 3:00 και βάλε..
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,910 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 19:40, 07-02-11:

Λόγω μεταπτυχιακού έστρωσα προγραμματάκι και δεν ξεπερνάω τις 2 κάποιες εργάσιμες. Τα Σ/Κ ή τις άδειες μέρες μπορεί και να το πάω αρκετά παραπέρα.
Παράθεση

elenaki92

Δραστήριο Μέλος

H elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 288 μηνύματα.

H elenaki92 my dream is to fly, oh but the rainbow is so high! έγραψε: στις 20:25, 07-02-11:

δε κοιμάμαι τώρα πια τα βράδια... (που λέει και το άσμα) κοιμάμαι χαράματα... ο λόγος;; μαζευόμαστε με την παρέα μου σε σπίτια ή βγαίνουμε έξω και δε καταλαβαίνουμε πότε περνάει η ώρα... βέβαια τώρα που έχουμε εξεταστική μου κακοφαίνεται και νομίζω ότι κοιμάμαι με τις κότες, αλλά πού θα πάει θα τελειώσει κι αυτή η έρημη...
Παράθεση

grotesque_mask (in bianco e nero)

Περιβόητο Μέλος

H in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,010 μηνύματα.

H grotesque_mask έγραψε: στις 22:13, 07-02-11:

3-4-5 το πρωί
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 445 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 00:18, 08-02-11:

όταν είναι να κάνουμε σεκς
1
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 14:13, 14-02-11:

...Αργουτσικα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια