Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,065 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 194 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποια χώρα θα θέλατε να ζήσετε;

Αν φεύγατε από την Ελλάδα, ποια χώρα θα προτιμούσατε για να ζήσετε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 28)
Αμερική
8
28,57%
Αγγλία
7
25,00%
Σουηδία
2
7,14%
Φιλανδία
2
7,14%
Νορβηγία
1
3,57%
Δανία
1
3,57%
Βέλγιο
2
7,14%
Ολλανδία
3
10,71%
Ελβετία
4
14,29%
Γερμανία
4
14,29%
Γαλλία
8
28,57%
Ιταλία
3
10,71%
Ισπανία
1
3,57%
Ρωσία
1
3,57%
Τουρκία
0
0%
Κίνα
0
0%
Ιαπωνία
2
7,14%
Κύπρο
0
0%
Αυστρία
4
14,29%
Καναδά
3
10,71%
Ιρλανδία
3
10,71%
Όπου βρω δουλειά
3
10,71%
Σε κάποια άλλη χώρα
4
14,29%

lydiatav

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lydiatav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 80 μηνύματα.

H lydiatav έγραψε: στις 22:12, 26-02-13:

σε καποια απο τις σκανδιναβικες χωρες
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Bonjovicat (Νεφελη)

Νεοφερμένος

H Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Bonjovicat Δουλευω (τον κοσμο) για να ζω έγραψε: στις 10:32, 27-04-13:

braziiiiiiiiiil!!!!!!!!!
1
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 03:54, 29-04-13:

Αγγλία ...απλά δεν μπορώ να ξεκολλήσω...
Παράθεση

κερκος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O κερκος έγραψε: στις 00:19, 24-05-13:

Σε ποια χωρα θα θελατε να μεινετε αν ειχατε την οικονομικη ανεση και γιατι; Αντε να ταξιδεψουμε λιγο γιατι μονο ετσι φανταζομαστε ταξιδια πλεον, απο ριαλ τουρισμ ξανα σε 50 χρονια
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 09:40, 24-05-13:

εδώ ή
εδώ
και ευχομαι το ονειρο μου να γινει πραγματικοτητα... Αγαπητε που ρωτας το γιατι δεν θυμαμαι το νικ σου οι λογοι ειναι πολλοι απλα κρατα οτι θελω να κανω τα ονειρα μου πραγματικοτητα
Παράθεση

κερκος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O κερκος έγραψε: στις 11:53, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
απλα κρατα οτι θελω να κανω τα ονειρα μου πραγματικοτητα
Αυτο ειναι το σημαντικοτερο ρεε
1
Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε: στις 12:25, 24-05-13:

Θα ήθελα να ζω σε ένα νησί, δε με ενδιαφέρει το που . .Αρκεί να είχα τα προς το ζην και μια καλή παρέα.
2
Παράθεση

κερκος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O κερκος έγραψε: στις 12:48, 24-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από Alma_Libre
Θα ήθελα να ζω σε ένα νησί, δε με ενδιαφέρει το που . .Αρκεί να είχα τα προς το ζην και μια καλή παρέα.
Eιναι αυτο ακριβως που θελω και γω! Μα δεν υπερενθουσιαζεσε και μονο με την ιδεα;
Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε: στις 13:23, 25-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από κερκος
Eιναι αυτο ακριβως που θελω και γω! Μα δεν υπερενθουσιαζεσε και μονο με την ιδεα;
ναιιιιιιιιιιι
1
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 23:20, 28-05-13:

Εχω ζησει 3 χρονια στο Βερολινο, η αληθεια ειναι οτι ηταν τα καλυτερα χρονια της ζωης μου μεχρι στιγμης κι ας ειχα μπροστα μου τις εξετασεις.

Τωρα αν ειχα λεφτα να μεινω οπου θελω θα μοιραζα το χρονο μου μεταξυ Καναδα πιθανως, ενος καλου προαστιου του Λονδινου κι μιας μονοκατοικιας καπου στη πρωην Δυτικη Γερμανια
Παράθεση

L0uk0umas

Δραστήριο Μέλος

H L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.

H L0uk0umas έγραψε: στις 11:29, 29-05-13:

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Golden_Bridge_Manhattan_New_York_NY.jpg
Εμφανίσεις:  25
Μέγεθος:  261,8 KB

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 31-05-13 στις 17:34. Αιτία: διόρθωση συνημμένης εικόνας
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια