Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,839 μέλη και 2,473,176 μηνύματα σε 78,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 161 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτάσεις για τίτλο και θέμα ραδιοφωνικής εκμπομπής

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε: στις 20:10, 27-01-12:

Λοιποον ειναι μια εκπομπη που παιζει μονο ελληνικα κομματια σε ροκ στιλ ή και "εντεχνο"
(πχ. Βασιλης Παπακωνσταντινου,Αλκινοος Ιωαννιδης,Παυλος Σιδηροπουλος,Χρηστος Θηβαιος,Μιλτιαδης Πασχαλιδης κλπ)
Σκεφτειτε καποιο ονοματακι παρακαλω πολυ
Danke sehr
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,370 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 16:34, 28-01-12:

Radioholics|| greekz FM

2
Παράθεση

georgia mo

Νεοφερμένος

H georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 32 μηνύματα.

H georgia mo έγραψε: στις 00:48, 02-08-13:

Καλησπέρα σε όλους!Είμαι καινούργια στο forum και έχω ενθουσιαστεί.Το δικό μου θέμα είναι το εξής:θα πάω τρίτο έτος και μαζί με την κολλητή μου μας επέλεξαν(μετά από ακρόαση)ανάμεσα σε καμιά πενηνταριά άλλους να κάνουμε εβδομαδιαία εκπομπή στο σταθμό του πανεπιστημίου(ο οποίος βέβαια μέχρι ώρας εκπέμπει μέσω ΕΡΑ-και ιντερνετικά-αλλά ας ελπίσουμε πως με κάποιο τρόπο θα συνεχίσει να υφίσταται!).Η εκπομπή-δυστυχώς-θα διαρκεί μόνο μια ώρα οπότε δε μας παίρνει και για πολλά πολλά αλλά επειδή σκεφτόμαστε να το κυνηγήσουμε και για κανέναν άλλο σταθμό(είναι το όνειρό μας βλέπετε...)ψαχνόμαστε για το τι θα συμπεριλάβουμε στην εκπομπή!Σίγουρα θα παίζουμε την αγαπημένη μας ελληνική και ξένη(house κατά κύριο λόγο)μουσική και σκεφτόμαστε και για κάποια "ανάλαφρα" νεανικά θέματα...το κέφι μας θέλουμε να κάνουμε πάνω απ' όλα και να περάσουμε καλά!Εσείς τι θα θέλατε να ακούσετε σε μια ραδιοφωνική εκπομπή;Μπορείτε να μας δώσετε τις ιδέες σας;;

Σας ευχαριστούμε προκαταβολικά!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μια υπόκλιση...αντί για τίτλο! - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-01-12 στις 10:39.
    • Τι τιτλο βαλατε στην εκθεση?? - Από christina141
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-06-09 στις 21:41.
    • Βαλατε τιτλο στην εκθεση?? - Από selina
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-05-09 στις 13:25.
    • Ποιος ξέρει τον τίτλο της ταινίας;;; - Από Seniorita.Irene
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-04-08 στις 04:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα