Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,818 μέλη και 2,471,923 μηνύματα σε 78,610 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 524 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι να φάω το βράδυ;

grape

Δραστήριο Μέλος

H grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 182 μηνύματα.

H grape έγραψε: στις 19:35, 18-06-13:

εεε τώρα τι να πούμε άλλο...αυτά είναι
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,269 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 19:44, 18-06-13:

Γλάρο
4
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 21:31, 18-06-13:

Home-made burrito

Συνήθως βάζω το κοτόπουλο που έμεινε από το μεσημέρι, μαρούλι, ντομάτα, γκούντα, σως που φτιάχνω μόνη μου, ψιλοκομμένο ζαμπόν [αν έχω] και πιπεριές[αν έχω].

Yum!
4
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 22:22, 18-06-13:

γλαρόσουπα;
Παράθεση

cha0s

Επιφανές Μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 3,749 μηνύματα.

O cha0s έγραψε: στις 22:53, 18-06-13:

Πάρε μια πολυβιταμίνη και φάε ενα γιαούρτι.
Παράθεση

mairou (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H mairou έγραψε: στις 15:44, 19-06-13:

πάρε αυτή την μεξικάνικη πίτα που είναι σαν αραβική βάλε μέσα μικρές κοτομπουκιές και καρότο με πιπεριές που θα έχεις τσιγαρίσει στο τιγάνι πρώτα..πρόσθεσε και λίγο ταμπάσκο και κέτσαπ όσο θες..
1
Παράθεση

maria7

Δραστήριο Μέλος

H maria7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H maria7 έγραψε: στις 16:09, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από marinouri09
πάρε αυτή την μεξικάνικη πίτα που είναι σαν αραβική βάλε μέσα μικρές κοτομπουκιές και καρότο με πιπεριές που θα έχεις τσιγαρίσει στο τιγάνι πρώτα..πρόσθεσε και λίγο ταμπάσκο και κέτσαπ όσο θες..
Πολύ καλό ακούγεται...
Εγώ συνήθως τρώω μαρουλοσαλάτα με τόνο, φέτα και ένα βραστό αυγό.
1
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 16:55, 19-06-13:

Γιαούρτι με δημητριακά, φρούτα και λίγο μέλι. Το γεύμα αυτό γίνεται ακόμα πιο υγιεινό αν προσθέσετε λίγα καρύδια κι ένα τριμμένο καρότο στο μπολ με τα δημητριακά και τα φρούτα.
Παράθεση

Darkness

Περιβόητο Μέλος

H Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

H Darkness Για έγραψε: στις 17:24, 19-06-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dalian
Home-made burrito

Συνήθως βάζω το κοτόπουλο που έμεινε από το μεσημέρι, μαρούλι, ντομάτα, γκούντα, σως που φτιάχνω μόνη μου, ψιλοκομμένο ζαμπόν [αν έχω] και πιπεριές[αν έχω].

Yum!
Μιλάς τόσο άνετα για το κοτόπουλο, κάθε μεσημέρι κοτόπουλο έχετε;
Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
κοίτα τι ξέθαψα
λοιποοοοοον τώρα λόγω δίαιτας φρουτάκι

αλλά το αγαπημένο μου είναι:
σαλάτα μαρούλι,κρεμμύδι χλωρό,καλαμπόκι,κομματι τόνο ή κοτόπουλο ή και σνίτσελ ,λάδια ξύδια και τα ρέστα
Ε μαλακία αυτό.
Δηλαδή τι σημαίνει δίαιτα και φρούτο; Δλδ η σαλάτα παχαίνει; -.-
Το λέω γιατί και γω σαλάτα τρώω και δεν χάνω γράμμαριο.

Α.. και να πω και γω
για βράδυ γιαούρτι με φρυγανιές
ή σαλάτα με ντομάτα και ντάκος (μόνο αυτά, τα υπόλοιπα είναι ακριβά αν τα θες σε καθημερινή βάση, εκτός κι αν φυτέψω αγγούρια στο μπαλκόνι) (επίσης το ντάκος δορίζει την θέση του στη μια φέτα ψωμί κομμένη σε κομματάκια μπλατσ μέσα στη σαλάτα όταν οι τσέπες στενεύουν)
και δυστυχώς σπανίως τρώω κάτι διαφορετικό
ψέμα, αν με τραβήξει πολύ και φέτα με μέλι (κάτι αρνητικό για μένα που πρέπει να έχω το ψωμί σαν λιβάνι)

Τώρα κάτι τύποι φρούτα και τέτοια μόνο στις αφόρητες ζέστες που δεν μπορείς να κάνεις ούτε βήμα.
Παράθεση

mairou (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H mairou έγραψε: στις 17:36, 19-06-13:

Μη μένετε νηστικές ούτως η άλλος κανείς δε πάχυνε από ένα τοστ και μια σαλάτα που έφαγε το βράδυ,αλλά από όλες τις ενδιάμεσες βλακείες..
1
Παράθεση

aggressive

Περιβόητο Μέλος

H aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 921 μηνύματα.

H aggressive έγραψε: στις 20:45, 20-06-13:

Πιτόγυρο από σαλόνικα και μπύρα ή κόκα-κόλα.

Αλήθεια σεεεε λέεεεεωω.
3
Παράθεση

ΑνεξαρτητηΛεμε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ΑνεξαρτητηΛεμε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H ΑνεξαρτητηΛεμε έγραψε: στις 11:25, 12-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από marinouri09
Μη μένετε νηστικές ούτως η άλλος κανείς δε πάχυνε από ένα τοστ και μια σαλάτα που έφαγε το βράδυ,αλλά από όλες τις ενδιάμεσες βλακείες..
ακριβώς!δεν κάνει να παραλείπουμε γεύματα και δεν κερδίζουμε και τίποτα αν το κάνουμε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Βγαίνετε το βράδυ από το σπίτι; - Από giannisvitara
      Το θέμα έχει λάβει 66 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-11-15 στις 12:56.
    • Τι έκανες χθες το βράδυ; - Από evouli
      Το θέμα έχει λάβει 4271 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-09-13 στις 16:43.
    • Φροντιστήριο: Μεσημέρι ή Βράδυ; - Από petran_r21
      Το θέμα έχει λάβει 59 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-11 στις 12:59.
    • Διάβασμα το βράδυ - Από giorgakisss
      Το θέμα έχει λάβει 47 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-10 στις 22:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα