Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,666 μηνύματα σε 78,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 575 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Άνοιξη είναι...

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 13:53, 28-04-13:

τι είναι για εσάς άνοιξη; Το πρώτο παγωτό,το πρώτο κοντομάνικο,το πρωτο μπουγέλο της χρονιάς;

για μένα η άνοιξη είναι...το πρώτο απόγευμα που κάθεσαι στην κούνια στο μπαλκόνι,και διαβάζεις,ενώ ο άνεμος σηκώνει ανάλαφρα τα μαλλιά σου,μπερδεύει τις σελίδες απτο βιβλίο σου,και εσύ κελαηδάς:Γ^ΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΌ ΜΟΥ,ΈΧΑΣΑ ΤΗ ΣΕΛΊΔΑ!!!!!!!!!!!!!άντε πάλι απ'την αρχή.........

Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 21:23, 28-04-13:

Αλλεργίες.
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,750 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 00:23, 29-04-13:

Η ομορφιά της φύσης!
3
Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε: στις 00:55, 30-04-13:

Εγώ θα ήθελα να καλωσορίσω στην παρέα μας και πάλι όλα τα ζωάκια που ξαναξύπνησαν έπειτα από τη χειμερία νάρκη.
Welcome back!
3
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 14:37, 02-05-13:

αν νιωθει καποιος ανοιξη να το πει και σε μενα. Γιατι τους 30+ βαθμους εγω τους ερμηνευω ως καλοκαιρι
4
Παράθεση

Maria Bluemind

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Maria Bluemind έγραψε: στις 01:06, 08-05-13:

Να καθεσαι με τις κολλητες σου στο μπαλκονι ενω εχει 20 βαθμους C και φυσαει απαλο αερακι.
Να πηγαινεις εκδρομες στα βουνα και να βλεπεις τα ομορφα λουλουδακια να ξεφιτρονουν απο παντου! Να σε χτυπαει ο ηλιος αλλα να εχει δροσια.. ο ουρανος καθαρος με λιγα ασπρα συννεφακια!

Και σε λιγο θα εχει 38 βαθμους C και θα λιωνω σαν παγωτο -.-
1
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 02:52, 08-05-13:

Ποια ανοιξη ρεε με 30 βαθμους απο μαιο μηνα....... Τεσπα, ανοιξη ειναι... Εξετασεις... Βαθμοι... Σορτσακια...
1
Παράθεση

Italian dream... (Βιβή)

Διακεκριμένο μέλος

H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας . Έχει γράψει 1,660 μηνύματα.

H Italian dream... μέρες παράξενες, θαυμάσιες μέρες... έγραψε: στις 02:52, 08-05-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
για μένα η άνοιξη είναι...το πρώτο απόγευμα που κάθεσαι στην κούνια στο μπαλκόνι,και διαβάζεις,ενώ ο άνεμος σηκώνει ανάλαφρα τα μαλλιά σου,μπερδεύει τις σελίδες απτο βιβλίο σου,και εσύ κελαηδάς:Γ^ΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΌ ΜΟΥ,ΈΧΑΣΑ ΤΗ ΣΕΛΊΔΑ!!!!!!!!!!!!!άντε πάλι απ'την αρχή.........
Παράθεση

babo0ska (Unikorn)

Νεοφερμένος

H Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H babo0ska |Σ| ' αγαπω έγραψε: στις 22:30, 08-05-13:

Ανοιξη.. χμ η ετησια πρωτη εκδρομη με τους φιλους μου Παρνηθααα ;D
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια