Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,380 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 154 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Σκέψεις... II

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 11:20, 21-12-12:

ελεος ειμαστε!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:21, 21-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Ας μαζέψει κάποιος όλους τους καταστροφολόγους και ευκολόπιστους και να πάει να τους κλείσει στο Δαφνί.
Ρε,ΣΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ; Ειλικρινά τώρα έλεος.
χαχαχαχα έλα ρε σιγά πλάκα έχει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 11:24, 21-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από _fairygirl_
Ας μαζέψει κάποιος όλους τους καταστροφολόγους και ευκολόπιστους και να πάει να τους κλείσει στο Δαφνί.
Ρε,ΣΑΣ ΨΕΚΑΖΟΥΝ; Ειλικρινά τώρα έλεος.
Σωπα βρε... Πλακα εχει... Πως θα περασει η ωρα;
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,044 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 11:26, 21-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Σωπα βρε... Πλακα εχει... Πως θα περασει η ωρα;
Πω ρε είναι αστείο το θέμα. Κάναμε την πλακίτσα μας, φτάνει.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,397 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 12:15, 21-12-12:

παίζει να έχουν περάσει και 7 χρόνια απ την τελευταία φορά που είδα γατόσκύλο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Silence_

Δραστήριο Μέλος

H _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.

H _Silence_ έγραψε: στις 13:33, 21-12-12:

Γκρίνια mode on ...
Πάω σήμερα στο ταχυδρομείο να στείλω κάτι σημαντικά γράμματα απο την δουλειά του πατέρα μου.Τα έχω έτοιμα, οργανωμένα, σε ωραίους φακέλους με άψογα γράμματα τις διευθύνσεις κτλ.
Ξεκινώντας απο το σπίτι μου είχα ένα μικρό άγχος γιατί δεν ήξερα και που ακριβώς είναι η ελτά ούτε είχα ξαναστείλει γράμμα για να ξέρω σε ποιον πάγκο πάω και τι λέω, παρόλα αυτά το είχα σχεδιάσει στο μυαλό μου..Θα έμπαινα μέσα θα πήγαινα κατευθείαν στο πρώτο πάγκο που θα έβρισκα , θα έσκαγα χαμόγελο και όλα κάλα...
PART 'Αντιμετωπίζοντας την σκληρή πραγματικότητα'
Είμαι τελικά έξω απο το ταχυδρομείο , ανοίγω την πόρτα γεμάτη αυτοπεποίθηση ΚΑΙ ΠΑΊΡΝΩ ΤΑ ΤΡΊΑ .Τέσσερις σειρές μπροστά απο κάθε πάγκο.Αμέτρητα παππουδάκια να είναι μπροστά δίπλα μου δεξιά και αριστερά μου και να συζητάνε για οτιδήποτε ακυρότητα κάποιος μπορεί να φανταστεί.. Δεν πειράζει λέω σιγά θα κάνω υπομονή και θα τελειώσουμε κάποια στιγμή άλλωστε όλοι στην ίδια κατάσταση είμαστε... 11:45 η ώρα μπαίνω σε μία τυχαία σειρά και κάθομαι .... περιμένω περιμένω περιμένω α περίμενα και λίγο 12:00 η ώρα ... ξαναπεριμένω ξαναπεριμένω 12:15 η ώρα ΚΑΙ ΝΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΣΕΙΡΑ! Με κοιτάει ο υπάλληλος μου λέει ''Πρέπει να περιμένεις ώρα στην ουρά ε; Φαίνεσαι κουρασμένη'' Εγώ μέσα στα νέυρα να είμαι έτοιμη να βάλω τα κλάμματα απο την πίεση του λέω ''Εδώ έχει τόσα ταμεία , γιατί δουλεύετε μόνο 4 άτομα , αφού εκεί πίσω τόσοι κάθονται;'' φαίνεται να με αγνοεί αλλά εκείνη την καταπληκτικη στιγμη γυρνάει με κοιτάει και μου λεει ''Αχ κορίτσι μου, άστα αυτά, εσύ εδώ τα έχεις γραμμένα λάθος , κάτω γράφουμε τον παραλήπτη και πάνω τον αποστολέα'' Η Μαρία παθαίνει 1.000.000 εγκεφαλικά ... ''Πρεπει να τα ξαναγράψεις '' συνεχίζει εκείνος ...-.-'' ''Κοίτα τι θα κάνουμε'' λέει ''Θα βάλω αυτοκόλλητα λευκά πάνω απο τις διευθύνσεις και θα τις γράψεις ξανά αλλά την μια κάτω και την άλλη πάνω '' Σε κλάσματα δευτερολέπτου έχει καλύψει και τις 2 διευθύνσεις και μου δίνει τους φακέλους για να τους συμπληρώσω !! Και εκείνη τότε είναι που λέω απο μέσα μου ''ΑΣ ΜΕ ΣΚΟΤΏΣΕΙ ΚΆΠΟΙΟΣ'' ... ΠΟΥ ΝΑ ΘΥΜΆΜΑΙ ΤΙΣ ΔΙΕΥΘΎΝΣΕΙΣ ΑΠΕΞΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΓΡΆΨΩ;;;;; παίρνω τους φακέλους και κάθομαι σε ένα θρανίο που μου υπέδειξε ο μεσιέ ... ΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ γτ είχα πάει αμέσως μετά το σχολείο...Να ζητήσω απο εκεί να τηλεφωνήσω ΚΛΑΣΙΚΑ ντρέπομαι .. όμως στη συνέχεια σκέφτομαι δεν γαμιέται και η ντροπή και όλα πρέπει να τελειώνω απο εδώ μέσα να πάω να διαβάσω και να κάνω και μπάνιο για να είμαι έτοιμη το βράδυ στο καγκαροπάρτυ '' Αφού ζήτησα τηλέφωνο, πήρα την μάνα μου η οποία έπινε καφέδια και δεν ήταν σπίτι , ο πατέρας μου είχε δουλεία και δεν μπορούσε να μου απαντήσει το τηλ.. οπότε
ΝΑΙ αναγκάστηκα να φύγω απο εκεί να παω στον πατέρα μου (ΤΕΡΜΑ ΜΑΚΡΙΑ διακτινίστηκα δεν περπάτησα), να πάρω τις δευθύνσεις , να επιστρέψω εκεί να τις γράψω και επιτέλους να τα στείλω !!
Συνολική διάρκει : 1:30-2:00 ώρες συν πλην ...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε: στις 15:05, 21-12-12:

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=PzSniQYVSgY μαγια γουρουνια δολοφονοι!!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:14, 21-12-12:

Ολα μποορυν να αλλαξουν μεχρι το τελευταιο λεπτο
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sal Paradise

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Πιλότος . Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O Sal Paradise - έγραψε: στις 17:49, 21-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Ολα μποορυν να αλλαξουν μεχρι το τελευταιο λεπτο
http://www.youtube.com/watch?v=-6or7G30shY
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:52, 21-12-12:

Η εμπειρία είναι μια χτένα που σου δίνει η ζωή αφού όμως έχεις χάσει τα μαλλιά σου...!!!!!!!!!!!!!!
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,317 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 18:02, 21-12-12:

άχου σε μωλέ.
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 755 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε: στις 19:10, 21-12-12:

Μου λείπει ο Δεσμώτης με τα τρελά του ποστς.Αν και κάαααπου εδώ τριγύρω υποψιάζομαι πως είναι.

Αν η Λοβερ δεν μπει 1 μερα να γράψει τις σκέψεις της,call the police .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Polymnia : 21-12-12 στις 19:30. Αιτία: ττττττττττττττττττττττττττττττ
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:19, 21-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Μου λείπει ο Δεσμώτης με τα ρελά του ποστς.Αν και κάαααπου εδώ τριγύρω υποψιάζομαι πως είναι.

Αν η Λοβερ δεν μπει 1 μερα να γράψει τις σκέψεις της,call the police .
προτιμω να φωνάζετε ντοϊτς αλλα αν σας βολευει το λοβερ... Ναι αυτο θα γραψω!
Παράθεση

κaτε_αlx

Δραστήριο Μέλος

H κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 447 μηνύματα.

H κaτε_αlx Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα έγραψε: στις 19:23, 21-12-12:

όχι άλλες σκέψεις ρε λόβερ

όχι
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 20:01, 21-12-12:

μαμ μαμ μαμ μαμ μαμ μαμ μαμ

μερένταααααααααα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 21:27, 21-12-12:

Το κερατο μου, ρε λοβερ σταματα να γραφεις καθε 10λεπτο στο θεμα.
Δ Ε Ν - Α Ν Τ Ε Χ Ω - Α Λ Λ Ο.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

catlin (Βάσια)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 320 μηνύματα.

H catlin έγραψε: στις 21:45, 21-12-12:

βράσε ρύζι
Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 21:47, 21-12-12:

(η μνημη μου δεν παιζεται και η συνειδηση τοπου-χρονου)
-εαν δεν καταστραφουμε αυριο lol
-σημερα ηταν η καταστροφη
-
-σημερα εχει 21
-

ταραχευομαι.........
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,288 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 22:53, 21-12-12:

"Aχ μωρέ είσαι λίγο μαλάκας"
Συνημμένο Αρχείο 50114
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη φρι : 30-12-12 στις 10:38.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,586 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 23:49, 21-12-12:

...μιας και το τελος δεν ηρθε,
ας θυμηθουμε τι ειχαν να μας πουν οι μαγιας
για την αρχη των πραγμάτων.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια