Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,985 μέλη και 2,479,067 μηνύματα σε 78,961 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 347 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσα κιλά είστε;

ViPeRMiMiS (FA)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 240 μηνύματα.

O ViPeRMiMiS έγραψε: στις 02:20, 25-11-13:

Υψος 1,83
Υψος(με FAαδα): 2,66
Βαρος: 76
Βαρος(με FAαδα): 113 κιλα
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alex S

Νεοφερμένος

Ο Alex S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O Alex S έγραψε: στις 00:27, 26-11-13:

Αρχική Δημοσίευση από Ήρωνας
Λιποδιαλυτες για ενα τριμηνο και θα "στεγνωσεις" για τα καλα
Μακριά από τέτοιων ειδών λύσεις, όποιος θέλει να στεγνώσει κάνει αερόβια και διατροφή και είναι κομπλέ..
2
Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε: στις 16:11, 25-05-14:

54
Παράθεση

thomas l. (ΘΩΜΑΣ)

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,329 μηνύματα.

O thomas l. έγραψε: στις 16:56, 25-05-14:

63 κιλα
Παράθεση

flash1997 (Χρήστος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 104 μηνύματα.

O flash1997 έγραψε: στις 19:50, 31-05-14:

εγω που ειμαι 78-79 και ολοι με κανουν για 5-6 κιλα πιο κατω?!?!!?
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 22:42, 02-06-14:

54. Έχω ρέψει το έρμο, αλλά χωρίς να κάνω δίαιτα. Να χαρώ ή να κοιτάξω τον θυροειδή μου; Μάλλον το δεύτερο.
Παράθεση

sunmoom

Νεοφερμένος

H sunmoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H sunmoom -ia έγραψε: στις 17:07, 03-06-14:

70
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 16:18, 04-06-14:

58
Παράθεση

phneloph !!! (πηνελοπη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H phneloph !!! έγραψε: στις 22:37, 04-06-14:

54 νομιζω... εχω να ζυγιστω κανενα χρονο
Παράθεση

#LoveMaths (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O #LoveMaths #NTUAWannaKnow? έγραψε: στις 14:16, 25-07-14:

Εγώ έχω ύψος 170 cm και βάρος 54 κιλά.
Παράθεση

notis_19 (Πάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,077 μηνύματα.

O notis_19 https://www.ischool.gr/member.php?u=7709 έγραψε: στις 00:13, 26-07-14:

60 κιλά είμαι
Παράθεση

life12

Διάσημο Μέλος

H life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 742 μηνύματα.

H life12 έγραψε: στις 17:35, 27-07-14:

55
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 18:07, 27-07-14:

53. Κάθε καλοκαίρι χάνω 1-3 κιλά χωρίς δίαιτα.
Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,378 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 15:00, 30-07-14:

Πρέπει να είμαι 58.

Όταν μετρήθηκα τόσο ήμουν, πριν κανα μήνα.
1
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 16:43, 23-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
53. Κάθε καλοκαίρι χάνω 1-3 κιλά χωρίς δίαιτα.
not bad at all!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ultraviolence : 09-01-15 στις 22:15.
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

H Alireza έγραψε: στις 16:46, 28-08-14:

Από 50 πήγα 54-55 λόγω πανελληνίων...
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 22:43, 28-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Από 50 πήγα 54-55 λόγω πανελληνίων...
Oι αυξομοιώσεις του βάρους είναι σύνηθες φαινόμενο στις πανελλαδικές και γενικώς στις περιόδους των εξετάσεων. Τη χρονιά που έδωσα πανελλαδικές έρεψα, ενώ τη χρονιά που έδωσα ΑΣΕΠ πάχυνα.
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

H Alireza έγραψε: στις 10:25, 29-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA
Oι αυξομοιώσεις του βάρους είναι σύνηθες φαινόμενο στις πανελλαδικές και γενικώς στις περιόδους των εξετάσεων. Τη χρονιά που έδωσα πανελλαδικές έρεψα, ενώ τη χρονιά που έδωσα ΑΣΕΠ πάχυνα.
Μα πώς γίνεται να αδυνατίσεις όταν δίνεις πανελλήνιες δεν μπορώ να το καταλάβω. Αφού υποτίθεται ότι δε βγαίνεις έξω, ο κώλος και το κάθισμα της καρέκλας έχει γίνει ένα και το αυτό και η διατροφή σου επικεντρώνεται στα τσιπς, τις σοκολάτες και τα σουβλάκια. Αν κάποιος γυμνάζεται και τρώει ισορροπημένα την περίοδο αυτή για μένα είναι ΘΕΟΣ.
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 10:47, 30-08-14:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Μα πώς γίνεται να αδυνατίσεις όταν δίνεις πανελλήνιες δεν μπορώ να το καταλάβω. Αφού υποτίθεται ότι δε βγαίνεις έξω, ο κώλος και το κάθισμα της καρέκλας έχει γίνει ένα και το αυτό και η διατροφή σου επικεντρώνεται στα τσιπς, τις σοκολάτες και τα σουβλάκια. Αν κάποιος γυμνάζεται και τρώει ισορροπημένα την περίοδο αυτή για μένα είναι ΘΕΟΣ.
Δεν έκανα κάποια προσπάθεια να παραμείνω αδύνατη, απλώς δεν πεινούσα.
Παράθεση

Μύριαμ4 (Μύριαμ)

Νεοφερμένος

H Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Μύριαμ4 ♥Neverland♥ έγραψε: στις 13:55, 31-08-14:

Είμαι 57 κιλά.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    hack3r, Agaphbou, believer