Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,643 μέλη και 2,466,377 μηνύματα σε 78,288 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 460 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Trash of the Day!

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 01:19, 13-09-17:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak

εντάξει, τα λόγια είναι περιττά εδώ
Έψαχνα να δω τι άλλο έχει ανεβει εδώ.. και μόλις κατάλαβα αυτό το post από τις σκέψεις.
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

quintana

Δραστήριο Μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 219 μηνύματα.

O quintana έγραψε: στις 00:15, 14-09-17:

1
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,573 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 02:06, 14-09-17:

3
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 783 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 04:26, 14-09-17:

Παράθεση

Alex_t (Αλέξανδρος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Alex_t έγραψε: στις 12:18, 14-09-17:

2
Παράθεση

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

H miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 464 μηνύματα.

H miss marple έγραψε: στις 13:05, 14-09-17:

trash level 3.000.000
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,573 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 13:07, 14-09-17:

3
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,371 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 14:57, 14-09-17:

Σλάβικη πχιοτική μουσική
Αντίντας θρησκεία τριλωριδολατρεία
2
Παράθεση

Alex_t (Αλέξανδρος)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Alex_t έγραψε: στις 13:28, 22-09-17:

Στα πλαίσια των αναφορών στη διεθνή μουσική σκηνή (βλέπε το εσθονικό ρωσόφωνο άσμα ανωτέρω) αφήνω αυτό (εκ Ρουμανίας-προσέξτε τις κινήσεις της ξανθιάς, φαίνεται περήφανη για αυτό που κάνει):

1
Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,467 μηνύματα.

H Ερις έγραψε: στις 19:35, 23-09-17:

Αρχίζω σιγά σιγά να σιγουρεύομαι ότι ζω σε άλλο κόσμο.

1
Παράθεση

harry akritas

Περιβόητο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 1,371 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 15:19, 10-12-17:

Δεν αναφέρομαι στο original, μην παρεξηγηθώ. Οι "μεταλάδες" του voice το σκότωσαν το κομμάτι πάντως. Ειδικά του μαλλιά πρέπει να του φάνηκε πολύ δύσκολο να προφέρει τις λέξεις.
1
Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

O ultraviolence έγραψε: στις 16:42, 06-05-18:

Παράθεση

Cupid

Δραστήριο Μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 208 μηνύματα.

O Cupid έγραψε: στις 23:38, 29-05-18:

Παράθεση

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

O ultraviolence έγραψε: στις 00:41, 13-08-19:

1
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,646 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 21:21, 16-08-19:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    harry akritas, charmander, Φινεύς, Aleksa

Βρείτε παρόμοια