Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,346 μηνύματα σε 75,650 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 437 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο ήταν το πρώτο σας username;

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 08:11, 04-11-08:

Ποιό ήταν το πρώτο username που θυμάστε να χρησιμοποιήσατε ποτέ στο διαδίκτυο και πότε περίπου;

Το δικό μου ήταν pusycat (να κοπούν τα γέλια παρακαλώ ) γύρω στο 1998-9.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 08:27, 04-11-08:

το πρώτο username που χρησιμοποίησα ήταν κάπου στο 2004 ή 2005 (τέσπα κανά 6μηνο πριν ανοίξει το στέκι υπολογίστε) για το...ακατανόμαστο φόρουμ που πολλές καταλαβαίνετε ποιό ήταν () που ήταν και το πρώτο φόρουμ που μπήκα ever και ήταν "3gm" [ανέκαθεν διάλεγα ηλίθια nicks το ξέρω ]
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 628 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε: στις 09:18, 04-11-08:

Εμένα πάλι το πρώτο μου ήταν το Dreamy_Angie το οποίο με εκφράζει ακόμα αλλά είπα να το σοβαρέψω λίγο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 09:24, 04-11-08:

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι μου θύμησες!
ένας φίλος είχε πει χαρακτηριστικά...
"αυτό δεν είναι username, είναι γρύλισμα σκύλου!"

sasgr_99
φτιάχτηκε δε τον Δεκέμβρη του 98
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 10:46, 04-11-08:

terataki, προς το τέλος του 1998
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 11:24, 04-11-08:

Robbin (καμία σχέση με τον Batman ) στο MS Chat το 1998.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 11:29, 04-11-08:

Το πρωτο εβερ πρεπει να ηταν XXX-9860345346 (εποχες IRC σαφως :X)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 11:33, 04-11-08:

"Melissoula" στο IRC, Φεβρουαριος του '99.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 11:51, 04-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
Το πρωτο εβερ πρεπει να ηταν XXX-9860345346 (εποχες IRC σαφως :X)
Και το θυμάσαι απ' έξω;
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε: στις 11:54, 04-11-08:

εμένα ήταν Sorcerer στο γνωστό γυναικείο φόρουμ, αν και δεν πολυσυμμετείχα. Έχω πάρει σβάρνα τα RPG
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 11:56, 04-11-08:

Λεπον...το πρωτο που ειχα χρησιμοποιησει εβερ για λιγη ωρα μεχρι να καταλαβω οτι εχω κανει πατατα τεραστιων διαστασεων....αφελης γαρ...ηταν το Πουσικατ, γιατι ειχα την Μπουμπου μου μαζι στο σπιτι και δεν ειχα εμπνευση....
Οπως καταλαβαινετε δεν ηταν καλη επιλογη και λιαν συντομως(μεσα σε 2 ωρες μαξιμουμ, εαν θυμαμαι καλα) το αλλαξα σε "Οπτασια" και οχι γιατι ειμαι ψωναρα(που ειμαι δλδ), αλλα γιατι εκεινο το διαστημα το αγαπημενο μου τραγουδι ηταν το "Προσωπικες Οπτασιες" των αδελφων Κατσιμιχα...
Και ηταν καπου '98-'99

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,009 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 11:59, 04-11-08:

roumana mολις συνειδητοποιησα οτι σε ξερω απ'τα παλια :X
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 12:02, 04-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle

Το δικό μου ήταν pusycat (να κοπούν τα γέλια παρακαλώ ) γύρω στο 1998-9.
Ιιιιιι τωρα το ειδα!!!!! Βλεπω την ιδια ηλιθια εμπνευση ειχαμε!!!! Μη χε-ι-σω!!!!!
Εμενα μου βγηκε ξινο, εποχες IRC βλεπεις..!! Εσενα?!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 12:05, 04-11-08:

Το 2002 σε forum για τον αγαπημένο μου καλλιτέχνη είχα βάλει το όνομά μου (πολύ έμπνευση όμως).
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,875 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 12:25, 04-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride
roumana mολις συνειδητοποιησα οτι σε ξερω απ'τα παλια :X
Μην στενοχωριέσαι###8230;εγώ δεν θυμάμαι ούτε ένα nick από αυτά που ήξερα###8230;
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 12:54, 04-11-08:

Oddeye

Ήταν το όνομα ενός πανίσχυρου δαίμονα από γνωστό παιχνίδι. Όλα αυτά, το 2000!
Παράθεση

Tsipouro

Περιβόητο Μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 916 μηνύματα.

O Tsipouro έγραψε: στις 13:07, 04-11-08:

Ωωωχ που να θυμάμαι τώρα...

Άκυρο, θυμήθηκα, Thorn σε irc και σε κάποια πρωτόγονα fora.
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 14:32, 04-11-08:

<<<<< αυτό

November 2006, it's still alive!
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 15:56, 04-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
<<<<< αυτό

November 2006, it's still alive!

άσε ρε ψεύτη
Giwrgos ήταν
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:15, 04-11-08:

Δεν θυμαμε... Ητανε σιγουρα το 2003, οταν προτοειχα internet στο σπιτι, και ο μονος λογος για τον οπιο χρησιμοποιουσα nick ητανε για κατι ηλιθια chat που εμπαινε σπανια. Στο πρωτο forum που γραφτικα γραφτηκα ως Kronos, στο δευτερο ως resurection_boy,και τελικα εμεινα με το Dark_kronos...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια