Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,242 μέλη και 2,424,380 μηνύματα σε 75,699 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 154 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρόνια Πολλά σε όλους!

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 15:16, 17-07-08:

Χρόνια πολλά και στη γυναίκα του Ωρίωνα!

Να ζήσουν να ευτυχίσουν
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 15:30, 17-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Χρόνια πολλά και στη γυναίκα του Ωρίωνα!
δε ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά ζούμε πια στον 21ο αιώνα και τις συζύγους τις φωνάζουν με το όνομά τους, και όχι πια "γυναίκα"
ο Ωρίωνας πάντως είναι τζέντλεμαν και δε θα το κάνει ποτές

fielda, το Πίκυ προέκυψε από τα παιχνιδάκια που της κάναμε..πίκιπίκιπίκι στη κοιλίτσα , και τέτοια
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aggelik_i (Αγγελική)

Νεοφερμένος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H aggelik_i έγραψε: στις 20:04, 17-07-08:

παιδια πειτε μου καμια ιδεα για τα γεννε8λια μου!:thanks:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 21:20, 17-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
δε ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά ζούμε πια στον 21ο αιώνα και τις συζύγους τις φωνάζουν με το όνομά τους, και όχι πια "γυναίκα"
Καλά... Εγώ σου λέω ότι η Πίκυ θα γουστάρει τον Ωρίωνα να της φωνάζει: "Γυναίκαααααα, παντόφλες!!"
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 08:26, 18-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Nininaou
Xρόνια Πολλά Μάνια μου... Με το καλό το μωράκι σου.

Και Χρόνια Πολλά στην Πίκυ!
Αρχική Δημοσίευση από viki_thess
χρονια πολλα μανιαρι μου να τα εκατοστησεις και να σε χαιρομαστε
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
ΜΑΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χρόνια πολλά!!!
Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Χρονια πολλα κοριτσακι με υγεια πανω απο ολα και πολλη πολλη αγαπη!!!!!
Να χαιρεσαι τα γενεθλια σου και τη γιορτη σου!!!!!

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Μάνια εκατόχρονη!!!!!!

Doo να χαίρεσαι την κορούλα σου!!!!

Σας ευχαριστώ καμάρια μου, είστε σκέτες γλύκες πραγματικά, χτές δεν σταμάτησα το κλάμα απο την χαρά μου, σας ευχαριστώ, δεν ξέρετε πόσο συμαντική ήταν η χτεσινή μέρα και οι ευχές όλων σας ήταν πακέτο με την ευτυχια μου
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 08:30, 18-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Καλά... Εγώ σου λέω ότι η Πίκυ θα γουστάρει τον Ωρίωνα να της φωνάζει: "Γυναίκαααααα, παντόφλες!!"
με μένα μάνα, απο-και-κλείεται.
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 08:33, 18-07-08:

πάντως όλα είναι θέμα εκπαίδευσης....

αν αντί για "Γυναίκαααααααααα παντόοοοφλες" φωνάζει "Γυναικάρα μουυυυυυυυ θεάαααααα μουυυυυυ μπορείς να μου φέρεις τα παντοφλάκια μου? " να δεις πως θα του τα πηγαίνει
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 08:37, 18-07-08:

ούτε και τότε

αν το αλλάξει σε Μαρινούλα μου, αγάπη μου, μωρό μου ατελείωτο, θέλω να σε βάλω κάτω να σου αλλάξω τα φώτα, αλλά δε μπορώ χωρίς τις παντόφλες μου"...ΙΙΙΙΙΣΩΣ και να τα φέρει
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aggelik_i (Αγγελική)

Νεοφερμένος

H Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H aggelik_i έγραψε: στις 10:29, 18-07-08:

δλδ πως να εκανα το παρτι μου ποιο ωραιο!!! 8ελω καμια ιδεεα για παιχνιδια για διασκεδαση για.... ψυζαγωγια!!!
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,462 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 23:08, 19-07-08:

παιδες γιορταζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ευχηθητε μ χρονια πολλα...
Παράθεση

papas

Διακεκριμένο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,761 μηνύματα.

O papas Κρουαζιέρα να σε πάω... :D έγραψε: στις 23:09, 19-07-08:

Χρονιά σου Πολλά Ηλία!!!!!!1
Παράθεση

simos24 (Σιμος)

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O simos24 έγραψε: στις 23:19, 19-07-08:

ωω ηλια...κι ανεβαινω αυριο θεσνικη.....ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! νασαι γερος να σε χαιρομαστε!!

θα αναψεις φωτιες να ακολουθησουμε το εθιμο?
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 00:40, 20-07-08:

Χρόνια Πολλά Ηλία!!!!!!!!!

Και εγώ να χαίρομαι τον κολλητό μου!!!
Παράθεση

Grabeel Lucas (Eλένη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Grabeel Lucas έγραψε: στις 00:55, 20-07-08:

Χ Ρ Ο Ν Ι Α Π Ο Λ Λ Α!!!!!!!!!!!!!ΗΛΙΑΑΑΑΑΑΑ....ΝΑ ΣΕ Χ Α Ι Ρ Ο Μ Α Σ Τ Ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Grabeel Lucas (Eλένη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Grabeel Lucas έγραψε: στις 00:47, 22-07-08:

χρονια παρα πολλα σ'ολους τους εορταζοντες!!
Παράθεση

neni

Δραστήριο Μέλος

H neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

H neni έγραψε: στις 07:57, 23-07-08:

Χρόνια πολλά. Δεν σας προλαβαίνω!
Παράθεση

Evris7

Διάσημο Μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε: στις 08:52, 23-07-08:

Μιας και κάνατε τον κόπο να ποστάρετε, πείτε και τα ονόματα αυτών που γιορτάζουν.
Μισές δουλειές κάνετε!
Παράθεση

wolfe4ever

Διακεκριμένο μέλος

H wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,737 μηνύματα.

H wolfe4ever έγραψε: στις 09:34, 23-07-08:

Χρονια Πολλα Evris7!!!
Παράθεση

Τζίνα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Τζίνα έγραψε: στις 09:45, 23-07-08:

Χρόνια σου πολλά Evris7!!:xixi:Να τα εκατοστήσεις!!
Παράθεση

Evris7

Διάσημο Μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε: στις 09:56, 23-07-08:

Σας ευχαριστώ και τους 2 σας
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος