Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,246 μέλη και 2,424,720 μηνύματα σε 75,711 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 444 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αρχείο συμμετοχών

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 21:33, 11-06-08:

πλάκα κάνω καλέ....και βέβαια θέλω να μου κάνεις....άλλωστε έτσι ακριβώς ήμουν όπου πάει ο άνεμος αλλά όπως και να χει σε ψηφίζω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 21:37, 11-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Δηλαδή δεν θέλεις να σου κάνω κριτική στο τέλος του παιχνιδιού;
Μην προσπαθείς με τεχνάσματα από τώρα να παραμείνεις στο παιχνίδι, ύπουλο πλάσμα!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 21:37, 11-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Youki
Ο πρώτος παίχτης που βγήκε με ψηφοφορία ΠΡΙΝ καν ξεκινήσει το παιχνίδι!!!
Όταν ο δάσκαλος ξεπέρασε το μαθητή.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 21:37, 11-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από xanp
πλάκα κάνω καλέ....και βέβαια θέλω να μου κάνεις....άλλωστε έτσι ακριβώς ήμουν όπου πάει ο άνεμος αλλά όπως και να χει σε ψηφίζω
Έτσι έτσι! Φαίνεται κυρίες και κύριοι ποιοι είναι οι δολοφόνοι! Η Neraida με την xanp συνεργάζονται πολύ καλά άρα μάλλον συννενοούνται στο msn μιας και είναι δολοφόνοι!
Αν αύριο μεσημέρι είμαι νεκρός, να ξέρετε ποιοι το έκαναν!

Πότε ξεκινάμε;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε: στις 21:43, 11-06-08:

Οπότε σύμφωνα με τα λεγόμενα σου έχουμε και συν δολοφόνο την Ηρώ...σαν να μη μας τα λες καλά....όλο το ύφος σου σε θέτει υποψήφιο προς αποχώρηση

πότε αρχίζουμε είπαμε;;;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 21:43, 11-06-08:

xa xa xa xa !!!
καλα εσυ Φαν λεω να μπεις ΣΕ...αστο καλυτερα...δεν το χεις!

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 21:46, 11-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από xanp
Οπότε σύμφωνα με τα λεγόμενα σου έχουμε και συν δολοφόνο την Ηρώ...σαν να μη μας τα λες καλά....όλο το ύφος σου σε θέτει υποψήφιο προς αποχώρηση
Φυσικά και η Ηρώ είναι δολοφόνα μαζί σας. Έγκυρες πηγές μου εκμυστηρεύτηκαν ότι μετά από μια νύχτα όνειρο που είχε ο Bill, αποφάσισε οι δολοφόνοι να είναι όλες γυναίκες για να μιλάει μαζί τους msn
Αρχική Δημοσίευση από Neraida
xa xa xa xa !!!
καλα εσυ Φαν λεω να μπεις ΣΕ...αστο καλυτερα...δεν το χεις!
Πως φαίνεται ότι δεν με έχεις δει σε δράση

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε: στις 21:56, 11-06-08:

Εγω ψηφιζω vendetta. Τι; Δε θα παιξει;
Πιφ! Λεπτομερειες

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 22:23, 11-06-08:

Πολίτη Βεντέτα αποχωρείς από το παιχνίδι.

Τα τελευταία σου λόγια;

Το χουμε κάψει βραδιάτικα.
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε: στις 22:42, 11-06-08:

fandago νομίζω ότι σου έκλεψα την πρωτιά μέσα από τα χέρια...
Ούτε καν συμμετοχή δε δήλωσα...

Lorelai μην ανησυχείς...Θα σου δώσω τη χαρά στον επόμενο γύρο...

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 22:47, 11-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorelai
Εγω ψηφιζω vendetta. Τι; Δε θα παιξει;
Πιφ! Λεπτομερειες
Δεν παίζει; Είναι δυναμόν; vendetta τσακίσου δήλωσε συμμετοχή, μη σου ανοίξω καμία vendetta
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,129 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 22:49, 11-06-08:

Δεν παίζει; Είναι δυναμόν; vendetta τσακίσου δήλωσε συμμετοχή, μη σου ανοίξω καμία vendetta
Δυναμόν δεν είναι, δυνατόν μπορεί και να ΄ναι
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Bill

Διακεκριμένο μέλος

O Bill έγραψε: στις 22:51, 11-06-08:

O κρητικός είπε και ελάλησε.

Αλλά μιας και τον φάγατε από τώρα ο βεντετας θα μας τιμήσει στον επόμενο γύρο.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 22:55, 11-06-08:

Ο Κρητικός ελάλησε
στο χέρι είχε μαχαίρα
και ο βεντέτα το ΄σκασε
τον έπιασε φοβέρα!

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Lorelai (Νατασα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

H Lorelai έγραψε: στις 22:57, 11-06-08:

Στον γυρο που λεει ο Bill θελω κιεγω να συμμετεχω οπωσδηποτε.

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 22:57, 11-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Δυναμόν δεν είναι, δυνατόν μπορεί και να ΄ναι

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 23:10, 11-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Ο Κρητικός ελάλησε
στο χέρι είχε μαχαίρα
και ο βεντέτα το ΄σκασε
τον έπιασε φοβέρα!

Ηρώ το βλέπω προσπαθείς
μαχαίρι να μου πέψεις (να μου δώσεις)
για δολοφόνο με διαλαλείς
τον κόσμο να δουλέψεις

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 23:23, 11-06-08:

Ηρώ το βλέπω προσπαθείς
μαχαίρι να μου πέψεις (να μου δώσεις)
για δολοφόνο με διαλαλείς
τον κόσμο να δουλέψεις

fandago παρεξήγησες
εγώ δεν ξέρω πράμα
ο Bill φοβάμαι στο ΄δωκε
θα γίνει κανά δράμα

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 23:30, 11-06-08:

Ε, πάει... το χάσατε ομαδικώς!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,292 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 23:39, 11-06-08:

Φαντάζομαι να σας δώσουν και ρόλους. Εδώ ξεκινήσατε από τώρα που δεν ξέρει κανείς τι είναι και άρχισε να κατηγορεί ο ένας τον άλλο. Τελικά δεν έχει σημασία αν είσαι δολοφόνος ή πολίτης. Όλη η ουσία του παιχνιδιού είναι να πετάξεις έξω αυτόν που έχει σταμπάρει πριν σε πετάξει αυτός...

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Συμπιεσμένο αρχείο .rar - Από panos1994
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-08-11 στις 21:58.
    • Αρχείο από το παιχνίδι - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 12807 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Παλέρμο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-05-09 στις 17:17.
    • 2GB αρχειο & DVD - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-09-06 στις 02:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα