Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,245 μέλη και 2,424,601 μηνύματα σε 75,705 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 304 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 21:45, 19-07-09:

ιζ ένι μπάντι χίαρ ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pietr (Epic fail guy)

Νεοφερμένος

Ο Epic fail guy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O pietr έγραψε: στις 21:46, 19-07-09:

Οφ κορς.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 21:59, 19-07-09:

Γειά σου ρε Μηνά απ' το εξωτικό Ηράκλειο και την ακριτική Κρήτη, που μια ζωή ο Μητσοτάκης την εξυμνεί ως άντρο της Δεξιάς και μια ζωή καταπράσινη είναι!

Θα ανοίξω δυο μπύρες να πιώ να μου φύγει το άγχος. Επιτρέπεται μόνο να κοιτάτε!
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 22:01, 19-07-09:

Θα κοιτάμε!
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 22:02, 19-07-09:

καλησπέρες!!

θέλω κι εγώ μπύρα.. κάνει να πιω, που αύριο πρωί πάω για εξετάσεις αίματος;
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 22:02, 19-07-09:

Μηνά μην επηρεάζεσαι που για όνομα έχει τζακ φυστίκης . Ένα θα σου πω μόνο : το άβαταρ της είναι πραγματική φώτο της

και η υπογραφή της , αν και τώρα ντύνεται πιο σεμνά

τα πάντα όλα θα πούμε εδω πέρα
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 22:36, 19-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
Μηνά μην επηρεάζεσαι που για όνομα έχει τζακ φυστίκης . Ένα θα σου πω μόνο : το άβαταρ της είναι πραγματική φώτο της

και η υπογραφή της , αν και τώρα ντύνεται πιο σεμνά

τα πάντα όλα θα πούμε εδω πέρα
Εαν περάσω το τελευταίο μάθημα, θα βγάλω μια φωτό με στρίνγκ μόνο για σας! Και ναι έχω string, αλλά δεν το φοράω ούτε ήταν δικό μου! Για σας όμως θα κάνω μια εξαίρεση εξαιρετική!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε: στις 22:43, 19-07-09:

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε: στις 22:44, 19-07-09:

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 01:00, 20-07-09:

σιντακο ωραια φωτο διαλεξες
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε: στις 02:11, 20-07-09:

τέτοια λέτε και νιώθω την ανάγκη να την αλλάξω
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε: στις 02:40, 20-07-09:

ριλαξ ειπαμε και απολαυσε το καλο....
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε: στις 02:43, 20-07-09:

αυτό μου ρθε
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 02:48, 20-07-09:

σιντ παιδίμ το κατεβατό σου στα κονφεσιονς ήταν απολαυστικότατο..

αλήθεια γιατί η χειρότερη μέρα της ζωή σου ήταν η πρώτη στη σχολή; τι ΑΠΟ ΟΛΑ δεν άντεξες; :X
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε: στις 02:50, 20-07-09:

να το βαλεις και στα τραςςςςςς

ρε συ ξαναπετυχες τον νωευς ετσι ωρα??

πς. κουκλιτσα μουυυυυυυυυυυυυυυ
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 02:53, 20-07-09:

γεια σου μουνλαιτ μου

τι κάνεις;; εβριθινγκ φαιν;
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε: στις 02:55, 20-07-09:

ποτέ δεν περίμενα ότι η καλυψώ ποιος η καλυψώ μπαίνει τέτοια ώρα στο στεκι - και δεν κοιμάται νωρίς νωρίς να ξυπνήσει νωρίς νωρίς

από την άλλη 1000 μηνύματα κάποτε πρέπει να γραφτούνε , οπότε αφού το πρωί ασχολείται με σοβαρές δουλειές , κάποια ώρα έπρεπε να βρεθεί

όλα έχουνε την εξήγηση τους - καλά όχι και όλα

δεν θέλω να μιλήσω για εκίνη την μέρα
πήγα με τα καλά μου για το πολύ πολύ κανέναν αγιασμό και κατήντησα να γράφω 100 σελίδες ανά λεπτό στον μαρουλά λες και έπρεπε να τελειώσει την ύλη της άλγεβρας σε μια μέρα

αν αυτος ο άνθρωπος είχε πάρει την ανάλυση (που παλιά την είχε πάρει από όσο ξέρω) θα είχε χρειαστεί τόσα τετράδια το έτος μας που τα δάση του αμαζονίου θα είχανε γίνει έρημος

ευτυχώς μετά ανακάλυψα τις έτοιμες σημειώσεις από γραμμικό . Βέβαια έχω δώσει συνολικά όσα θα πλήρωνα για κολλέγιο , αλλά δεν βαριέσαι και ξεπιάστηκε το χέρι μου (από το να γράφω) και δεν πιάνεται ούτε κρατώντας το πανάλαφρο πια πορτοφόλι

αυπνίες ;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight έγραψε: στις 02:56, 20-07-09:

γιες χανι

εντ γιου?
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O self-instructive depressing έγραψε: στις 02:57, 20-07-09:

αν μιλάς σε μένα , σήκωσε το αριστερό χέρι , αν μιλάς στην καλυψώ το δεξί
αν μιλάς και στους 2 , απλά είναι αγένεια
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε: στις 03:09, 20-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
ποτέ δεν περίμενα ότι η καλυψώ ποιος η καλυψώ μπαίνει τέτοια ώρα στο στεκι - και δεν κοιμάται νωρίς νωρίς να ξυπνήσει νωρίς νωρίς

από την άλλη 1000 μηνύματα κάποτε πρέπει να γραφτούνε , οπότε αφού το πρωί ασχολείται με σοβαρές δουλειές , κάποια ώρα έπρεπε να βρεθεί

όλα έχουνε την εξήγηση τους - καλά όχι και όλα

δεν θέλω να μιλήσω για εκίνη την μέρα
πήγα με τα καλά μου για το πολύ πολύ κανέναν αγιασμό και κατήντησα να γράφω 100 σελίδες ανά λεπτό στον μαρουλά λες και έπρεπε να τελειώσει την ύλη της άλγεβρας σε μια μέρα

αν αυτος ο άνθρωπος είχε πάρει την ανάλυση (που παλιά την είχε πάρει από όσο ξέρω) θα είχε χρειαστεί τόσα τετράδια το έτος μας που τα δάση του αμαζονίου θα είχανε γίνει έρημος

ευτυχώς μετά ανακάλυψα τις έτοιμες σημειώσεις από γραμμικό . Βέβαια έχω δώσει συνολικά όσα θα πλήρωνα για κολλέγιο , αλλά δεν βαριέσαι και ξεπιάστηκε το χέρι μου (από το να γράφω) και δεν πιάνεται ούτε κρατώντας το πανάλαφρο πια πορτοφόλι

αυπνίες ;
πρώτον, μικρέ σιντ αυτή είναι η κανονική μου ώρα στο στέκι (περα από όλες τις άλλες ;p)
είναι η ώρα που χαζεύω χωρίς κανένας να διαταράσσει την ηρεμία μου. δηλαδή να γράφει ποστ που σε κάθε ανανέωση μου γεμίζουν τη λίστα κι άλλο :X
έχουμε όλοι τα βίτσια μας

βρε συ ξέρεις από πότε έχω να κοιμηθώ πριν τις τρεις? από χθές

σοβαρά τώρα, έλειπα απλώς λόγω εξεταστικής και επειδή ήθελα να περάσω κάποια "βαριά" μαθήματα. τελικά μάλλον μόνο με Στοιχεία και Θερμοδυναμική οφφ δε λιστ, θα τη βγάλω και θα λέω κι ευχαριστώ..

Μαρουλά; ο μι τζι
μόνο 100 σελίδες; καλά είσαι. πφφ αυτή γραμμική άλγεβρα μας στοιχειώνει
έχει έτοιμες σημειώσεις το γραμμικό;;!!

εσύ τι κάνεις ξύπνιος;;

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
γιες χανι

εντ γιου?
φααινν

πρέπει να κοιμηθώ, και να σηκωθώ μέσα σε τρεις ώρες
ευτυχώς μετά μπορώ να γυρίσω να ξανακοιμηθώ- το ωραίο του να μην υπάρχει πουθενά στο πρόγραμμα η σχολή
! αχχ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Aleksa , Cookie_Monster , νΑίφος