Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,335 μέλη και 2,430,609 μηνύματα σε 75,876 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 323 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κανένας από το Phorum.gr ;

Νηματολάγνος

Νεοφερμένος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Νηματολάγνος έγραψε: στις 20:05, 13-03-18:

Επειδή το νηματολόγιο phorum.gr μόλις έπαψε να υπάρχει αποφάσισα να κάνω εγγραφή σε μια καινούργια διαδικτυακή κοινότητα...
Υπάρχει μήπως κανένας άλλος εδώ μέσα που έγραφε τακτικά στο phorum ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Donatella

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Donatella αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 89 μηνύματα.

H Donatella Η πιο δύσκολη γλώσσα είναι τα "ξεκάθαρα" έγραψε: στις 20:16, 13-03-18:

Εγώ προσωπικά όχι αλλά δεν πειράζει. Καλώς ήρθες στην παρέα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νηματολάγνος

Νεοφερμένος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Νηματολάγνος έγραψε: στις 20:24, 13-03-18:

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα !
Με λένε Ανέστη, εσένα;
Παράθεση

Τσιγάρα σέρτικα (Στράτος :P)

Περιβόητο Μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 994 μηνύματα.

O Τσιγάρα σέρτικα έγραψε: στις 20:27, 13-03-18:

καλησπέρα και καλώς σε κι από εμένα! Τι έπαθε το μαγαζάκι του τρόμου; Κατεδαφίστηκε; Και να σκεφτείς πως μου το είχαν προτείνει προ ημερών. Δεν φαντάζομαι να κατεδαφίσεις και τούτο δω ε;
Παράθεση

madrilenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο madrilenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

O madrilenos έγραψε: στις 01:38, 21-03-18:

Κι εγω εγραφα εκει, αν και σπανια.
Κριμα που επεσε ετσι ξαφνικα και χαθηκαν τοσες δημοσιευσεις.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 23-03-18 στις 07:44. Αιτία: διαγραφή κειμένου που αφορά διαφήμιση.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cookie_Monster

Βρείτε παρόμοια