Προτάσεις για τίτλο και θέμα ραδιοφωνικής εκμπομπής

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Λοιποον ειναι μια εκπομπη που παιζει μονο ελληνικα κομματια σε ροκ στιλ ή και "εντεχνο"
(πχ. Βασιλης Παπακωνσταντινου,Αλκινοος Ιωαννιδης,Παυλος Σιδηροπουλος,Χρηστος Θηβαιος,Μιλτιαδης Πασχαλιδης κλπ)
Σκεφτειτε καποιο ονοματακι παρακαλω πολυ :D
Danke sehr :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Radioholics || greekz FM





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!Είμαι καινούργια στο forum και έχω ενθουσιαστεί.Το δικό μου θέμα είναι το εξής:θα πάω τρίτο έτος και μαζί με την κολλητή μου μας επέλεξαν(μετά από ακρόαση)ανάμεσα σε καμιά πενηνταριά άλλους να κάνουμε εβδομαδιαία εκπομπή στο σταθμό του πανεπιστημίου(ο οποίος βέβαια μέχρι ώρας εκπέμπει μέσω ΕΡΑ-και ιντερνετικά-αλλά ας ελπίσουμε πως με κάποιο τρόπο θα συνεχίσει να υφίσταται!).Η εκπομπή-δυστυχώς-θα διαρκεί μόνο μια ώρα οπότε δε μας παίρνει και για πολλά πολλά αλλά επειδή σκεφτόμαστε να το κυνηγήσουμε και για κανέναν άλλο σταθμό(είναι το όνειρό μας βλέπετε...)ψαχνόμαστε για το τι θα συμπεριλάβουμε στην εκπομπή!Σίγουρα θα παίζουμε την αγαπημένη μας ελληνική και ξένη(house κατά κύριο λόγο)μουσική και σκεφτόμαστε και για κάποια "ανάλαφρα" νεανικά θέματα...το κέφι μας θέλουμε να κάνουμε πάνω απ' όλα και να περάσουμε καλά!Εσείς τι θα θέλατε να ακούσετε σε μια ραδιοφωνική εκπομπή;Μπορείτε να μας δώσετε τις ιδέες σας;;

Σας ευχαριστούμε προκαταβολικά!;);););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top