Εδώ όλοι οι βραδινοί εισβολείς του ψυγείου

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ένα thread για αυτούς ξυπνάνε στις 3 τα χαράματα σαν τους βρικόλακες για να ανοίξουν το ψυγείο επειδή πεινάνε και καταλήγουν να το κοιτάνε ώρες ατελείωτες λες και είναι διασταύρωση γουρουνιού με δεινόσαυρο με αποτέλεσμα να το κλείσουν χωρίς να φάνε τίποτα...:hehe: Γιααα κοπιάστε όσοι πίσω από τις δύο πρώτες γραμμές "βλέπουν" τον εαυτό τους!:P
Ελάτε να ενωθούμε όλοι και να ανακαλύψουμε οτι τελικά όχι..δεν είμαστε οι μόνοι που το κάνουμε αυτό...
Ladies and gentlemen it's time to unite in the name of our beloved refrigerator..:D

Α στο καλό...Συγκινήθηκα καλέ:'(:P:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Τι μου λες τώρα?! Story of my life!
Κάποια στιγμή θα με εκδικηθεί το ψυγείο μου, το πιστεύω! Θα έρχεται, θα με κοιτάει για λίγο και μετά θα φεύγει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Aν δεν έπρεπε να τρώμε το βράδυ, τα ψυγεία δε θα είχαν φως μέσα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
μόλις έκανα μία βόλτα από ψυγείο και πήρα ενα βερίκοκο! :P τι να σου κάνει όμως ενα βερίκοκο όταν έχεις μεταμεσονύχτιο διάβασμα;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Μόλις έκανα μια βόλτα από το ψυγείο και ήπια δυο μπύρες. Τι να μου κάνουν όμως δυο, άμα δεν πιω ένα τελάρο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
χαχαχα! την καλύτερη δουλειά έκανες.. κι εγώ μπύρες ήθελα κατά βάθος.. αλλά που μυαλό μετά για να διαβάσω! :P πιες και για μας! cheers! :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Κοιτα ρε που νομιζα οτι ημουν ο μονος που εκοβε βολτες νυχτιατικα στην κουζινα, ανοιγε το ψυγειο και τις περισσοτερς φορες δεν επαιρνε τιποτα απλα κοιτουσε...:) Δεν εχω το μονοπωλιο αποτι φαινεται:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El Salazar

Νεοφερμένος

Ο El Salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μερικοί να το ψάξετε μήπως έχετε νυχτερινή βουλιμία ή κάπως έτσι.Πρόσφατα είχα διαβάσει ότι πρόκειται για μια διαταραχή του ύπνου,του πεπτικού συστήματος...θα σας γελάσω.
Πάντως εγώ δεν έχω ανάγκη,αφού τώρα που τελείωσα το σχολείο και κοιμάμαι κάθε μέρα 6-7 το πρωί,άρα παίρνω απευθείας ό,τι γουστάρω απ'το ψυγείο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
και γω κανω βραδινες επιδρομες στο ψυγειο
ειδικα αν εχει γλυκα :hehe: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γεια σας. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
και γω κανω βραδινες επιδρομες στο ψυγειο
ειδικα αν εχει γλυκα :hehe: :P

Αν έχει γλυκά όχι μόνο επιδρομες...Τρίτος Παγκόσμιος γίνεται...ειδικά μετά από γενέθλια/γιορτή..:P


Χέλοου..:hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Να σας πω καμάρια,μόνο εγώ θέλω να τρώω συνέχεια καρπούζι;:confused::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Να σας πω καμάρια,μόνο εγώ θέλω να τρώω συνέχεια καρπούζι;:confused::redface:

Same here!! Αντί για μεσημεριανό θέλω να φάω καρπούζι αλλά δεν με αφήνουν...!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Same here!! Αντί για μεσημεριανό θέλω να φάω καρπούζι αλλά δεν με αφήνουν...!!:(
Ειδικά όταν έχεις μάπα μεσημεριανό...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agiyi

Νεοφερμένος

Ο Agiyi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Μερικοί να το ψάξετε μήπως έχετε νυχτερινή βουλιμία ή κάπως έτσι.Πρόσφατα είχα διαβάσει ότι πρόκειται για μια διαταραχή του ύπνου,του πεπτικού συστήματος...θα σας γελάσω.
Θα το έχω 100%. Έχω σηκωθεί κατα τις 4 (όχι οτι κοιμόμουν πριν αλλά τες πα) για να φάω 4 τοστ... και δεν έχει συμβεί 1 φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ πάθαινα πολύ συχνά τέτοιες λαιμαργίες όταν γυρούσα στο πατρικό μου, και σε φάση απόλυτης χαλάρωσης με έπαιρνε ο ύπνος στον καναπέ ενώ έβλεπα τηλεόραση (δεν είχα τηλεόραση εκεί που έμενα και ήταν πολύ γουάου να ξαναβλέπω τις επαναλήψεις μεταμεσονύχτια).
Ε, όταν ξυπνούσα κατά τις 4 ή 5 επειδή κρύωνα ή είχα πιαστεί, περνούσα πρώτα από την κουζίνα για αποφάγια... :hehe:
Τουλάχιστον μετά σηκωνώμουν πια στις δώδεκα ή μία, οπότε έπαιρνα κατ'ευθείαν μεσημεριανό.

Ακόμα όμως, αν είμαι αγχωμένη και ξυπνήσω μες στη νύχτα, ένα κατιτίς θα το φάω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αν το ψυγειο δεν εχει παγωτο ,δεν μπαινω καν στον κοπο να σηκωθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Το παγωτό μπαίνει στην κατάψυξη. :look:
Βασικα εννοω ολοκληρη την συσκευη.Και το ψυγειο και την καταψυξη.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top