Palermo #42 - The Wire Edition

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
τασο εμενα με φοβιζει το αβαταρ σου παντως να ξερεις
σαν μαφιοζος μοιαζεις :P

όχι οτι το δικο σου παει πισω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
έμενα του Τάσου με θυμίζει έναν μπατίρη που το έχει ρίξει στο ποτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και μια άλλη υπενθύμιση: συνετά με το spam! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τασο εμενα με φοβιζει το αβαταρ σου παντως να ξερεις
σαν μαφιοζος μοιαζεις :P
καμμια σχεση ομως :P
έμενα του Τάσου με θυμίζει έναν μπατίρη που το έχει ρίξει στο ποτό :P

χαιρομαι, αυτος ηταν ο σκοπος μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Γεια σαςςςς ^^^


Βλέπω ήδη έχουν αρχίσει σφαγές :P εγω πρώτη φορά παίζω εδώ . Συνήθως παίζω live .
Δεν έχω σχηματίσει άποψη ακόμη. Ολα ρανδομιες μου φαίνονται . Όταν γυρίσω από δουλεια θα τα επεξεργαστω περισσότερο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Γεια σαςςςς ^^^


Βλέπω ήδη έχουν αρχίσει σφαγές :P εγω πρώτη φορά παίζω εδώ . Συνήθως παίζω live .
Δεν έχω σχηματίσει άποψη ακόμη. Ολα ρανδομιες μου φαίνονται . Όταν γυρίσω από δουλεια θα τα επεξεργαστω περισσότερο .

Στον πρώτο γύρο σταθερά και μόνο ρανδομιές:clapup::clapup:!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Στον πρώτο γύρο σταθερά και μόνο ρανδομιές:clapup::clapup:!!

καποιονων βέβαια δεν είναι καθόλου ρανδομιες.. έτσι δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
καποιονων βέβαια δεν είναι καθόλου ρανδομιες.. έτσι δεν είναι;

Δύο χαρακτήρες γνωρίζουν κάτι στα σίγουρα αυτή τη στιγμή και θα ήταν τουλάχιστον απρόσεκτοι και ριψοκίνδυνοι (για να μην πω ανόητοι:P), αν αποκάλυπταν από τώρα την ταυτότητά τους. Οι μαφιόζοι είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Τέτοια αγωνία ούτε την πρώτη φορά που θα έκανα sex :redface:
Έφαγα κάνα 2ωρο για να διαβάσω το προηγούμενο παλέρμο που παίχτηκε (το οποίο απ' όσο κατάλαβα δεν ήταν και υπόδειγμα παιχνιδιού).
Ελπίζω το γεγονός ότι είναι η πρώτη μου φορά να μην με κάνει να παίξω τραγικά και να με θάβετε :(

Ας κερδίσουν οι καλύτεροι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Τι γίνεται βρε παιδιά; Νωρίς άρχισαν οι σφαγές. :P

Άντε καλό μας παιχνίδι και να το ευχαριστηθούμε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλησπέρα :clapup::clapup: Ελπίζω να έχουμε ένα ευχάριστο παιχνίδι:D Δε μπορώ να σχηματίσω ακόμα άποψη για τίποτα και για κανέναν και δε θα σταθώ στις ψήφους χωρίς λόγο καθώς είναι ο πρώτος γύρος!! Μέχρι αύριο θα έχω ψηφίσει και να με συγχωρέσετε που δε θα πολυμπαινω διοτι με χει φάει η δουλεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ηρεμια υπαρχει
δεν βλεπω κινηση για να αρχισουν να υπαρχουν υποψιες και να υπαρξει ροη στο παιχνιδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλησπέρα :clapup::clapup: Ελπίζω να έχουμε ένα ευχάριστο παιχνίδι:D Δε μπορώ να σχηματίσω ακόμα άποψη για τίποτα και για κανέναν και δε θα σταθώ στις ψήφους χωρίς λόγο καθώς είναι ο πρώτος γύρος!! Μέχρι αύριο θα έχω ψηφίσει και να με συγχωρέσετε που δε θα πολυμπαινω διοτι με χει φάει η δουλεια:P

καλα ντε δε χρειαζεται να σχηματισεις αποψη ακομα.. εκτος κι αν βεβαια θες να αποποιηθεις καποιες ευθυνες (ως καλος μαφιοζος) για να ψηφισεις εναν ακυρο στην ψηφοφορια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
καλα ντε δε χρειαζεται να σχηματισεις αποψη ακομα.. εκτος κι αν βεβαια θες να αποποιηθεις καποιες ευθυνες (ως καλος μαφιοζος) για να ψηφισεις εναν ακυρο στην ψηφοφορια.....

Το λεω επειδη εχουμε ηδη 2 ψηφους,και ναι μπορει επειδη πρεπει να ψηφισω καποιον να ψηφισω καποιον ακυρο αν δε μου δωσει κανεις καποιο δικαιωμα ,που ακομα και στη πρωτη θα προσπαθησω να το αποφυγω για να μη χαθουν αδικα αθωοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Επειδή πολλοί με έχετε ρωτήσει:
Σήμερα το βράδυ δε λογίζεται ως νύχτα και δε δρουν οι ρόλοι. Δολοφονία δε γίνεται σήμερα. Το παιχνίδι αρχίζει με την ψηφοφορία των 20:00 αύριο. Αύριο 20:10-03:00 είναι η πρώτη νύχτα. Την Τρίτη στις 13:00 θα ανακοινωθεί η πρώτη δολοφονία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Γεια σας και απο μενα!Καλο παιχνιδι να εχουμε και μπολικο σασπενς!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Πολύ ήσυχοι είστε σήμερα και δε μου αρέσει καθόλου αυτό...

Τέτοια αγωνία ούτε την πρώτη φορά που θα έκανα sex :redface:
Έφαγα κάνα 2ωρο για να διαβάσω το προηγούμενο παλέρμο που παίχτηκε (το οποίο απ' όσο κατάλαβα δεν ήταν και υπόδειγμα παιχνιδιού).
Ελπίζω το γεγονός ότι είναι η πρώτη μου φορά να μην με κάνει να παίξω τραγικά και να με θάβετε :(

Ας κερδίσουν οι καλύτεροι :P

Επίκληση στο συναίσθημα;; Αφήστε με να κάνω λάθη, έτσι κι αλλιώς έχω στο μανίκι μου τη δικαιολογία του άπειρου παίχτη;; Χμμμ:hmm:

Καλησπέρα :clapup::clapup: Ελπίζω να έχουμε ένα ευχάριστο παιχνίδι:D Δε μπορώ να σχηματίσω ακόμα άποψη για τίποτα και για κανέναν και δε θα σταθώ στις ψήφους χωρίς λόγο καθώς είναι ο πρώτος γύρος!! Μέχρι αύριο θα έχω ψηφίσει και να με συγχωρέσετε που δε θα πολυμπαινω διοτι με χει φάει η δουλεια:P

Σπυράκο είσαι σίγουρα εσύ;; Μήπως σε έχουν απαγάγει εξωγήινοι και γράφουν εκείνοι εκ μέρους σου;; Ύποπτο, πολύ ύποπτο:hmm:...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Επίκληση στο συναίσθημα;; Αφήστε με να κάνω λάθη, έτσι κι αλλιώς έχω στο μανίκι μου τη δικαιολογία του άπειρου παίχτη;; Χμμμ:hmm:

Συναίσθημα;! Not my thing :P
Όρεξη για γκρίνια από την ομάδα μου δεν θέλω όταν τελειώσει όλο αυτό, και να νιώθω εγώ ότι έκανα το καθήκον μου σωστά..

Επικρατεί όντως ησυχία όμως, δεν ξέρω αν αυτό είναι φυσιολογικό ή όχι.. Μάλλον θα πάρει από αύριο φωτιά το θέμα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top