Τι κάνετε όταν είστε μόνοι στο σπίτι;

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Έχει τύχει σε όλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Χρειάζεται να το πούμε; Δεν είναι αυτονόητο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Χρειάζεται να το πούμε; Δεν είναι αυτονόητο;

Post χωρίς φωτογραφία; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Post χωρίς φωτογραφία; :worry:

Δεν μπορώ από το κινητό. Βαλε εσυ για μένα την κατάλληλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teaser

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Tην σκέφτομαι έντονα όπως λέει και η Βανδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τι διαφόρα βλέπεις δηλαδή στο να είσαι μόνος στο σπίτι σε σχέση με το να υπάρχουν και άλλοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Τι διαφόρα βλέπεις δηλαδή στο να είσαι μόνος στο σπίτι σε σχέση με το να υπάρχουν και άλλοι;

Hρεμια ανα περιοδους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Home alone? :P

Ξέρω γω στο πσ, ύπνος και γενικά ηρεμία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Τραγουδάω δυνατά τα αγαπημένα μου τραγούδιαααα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Όταν είμαι μόνος στο σπίτι φέρνω την παρέα και δεν είμαι πια μόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καθαρίζω, μαγειρεύω, ποτίζω, διαβάζω, βλέπω ταινίες, κάνω υλικό, πάω για τρέξιμο και γυρνώντας πτώμα απολαμβάνω κάτι οτιδήποτε κρύο, ξανά καθαρίζω, κοιμάμαι ελάχιστα, ηρεμώ, απλώνομαι και ξανά απλώνομαι, βάζω κάτω προγράμματα και σχέδια και ιδέες. κλπ κλπ
Το μόνο + που σκέφτομαι τώρα πως είναι όταν είμαι μόνη είναι ότι κάνω ότι θέλω όποτε θέλω. Δλδ όταν είμαι με κάποιον άλλον δεν μπορώ να πω ''α τώρα θα δω με τέρμα τον ήχο αυτή μου την ταινία όπως και δεν με νοιάζει αν αφήσω κάποια πράγματα όπου να ναι εφόσον ξέρω πως θα τα μάσω αργότερα που πχ θα γυρίσω.
Όπως επίσης απολαμβάνω και καφέ.
Δλδ τα πάντα που θα απολάμβανα και με οποιονδήποτε άλλο στο σπίτι απλά στις ώρες που θέλω ή μου καπνίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Σπιτι ?
Τι ειναι αυτο ?
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Εγω παλι ειμαι απο τα ατομα που θελουν να περιστοιχιζονται απο ανθρωπους χωρις βεβαια αυτο να σημαινει οτι δεν εχω την αναγκη ωρες ωρες να μενω μονη μου . Οταν λοιπον ειμαι στο σπιτι κυριως μπαινω στον υπολογιστη , βαζω δυνατα μουσικη καλω φιλους....και δοκιμαζω τις μαγειρικες μου ικανοτητες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Βάζω δυνατά μουσική και χοροπηδάω σαν κατσίκι, κυλιέμαι σε κρεβάτια και καναπέδες, τραγουδάω, κάθομαι στο pc, βλέπω καμία ταινία κ.α.
Γενικά μ'αρέσει να είμαι μόνη, βέβαια μετά από κάποια στιγμή καταντάει βαρετό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariamf

Νεοφερμένος

Η mariamf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μουσικηη στη διαπασων!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
καραοκε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danopfin95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
αυτο μου θυμιζει το τραγουδι της βανδη https://www.youtube.com/watch?v=_s6R_UCtSEU :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ή βλέπω τηλεόραση, ή συμμαζεύω το σπίτι, ή διαβάζω βιβλία, ή τρέχω στο διάδρομο...
Κάτι από αυτά.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σιριους

Νεοφερμένος

Ο σιριους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Βλέπω ταινίες-σειρές, ακούω μουσική, διαβάζω βιβλία, σκέφτομαι και αναπολώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Αν είμαι στις καλές μου, καλώ καμιά φίλη για παρέα ή και για sleepover (όπως και σήμερα).
Αν δεν είμαι, κάνω ότι κάνω πάντα, πεθαίνω στο δωμάτιο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top