Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μόλις γύρισα απ το σχολείο
Την καλησπέρα μου σε όλη την πόλη
Ελπίζω το επιβεβαιωτικό μήνυμα να έφτασε στη ΣΕ
Θα μπω αργότερα να δω τι παίζει κ ν ψηφίσω
Άλλωστε 1ο γύρο λογικά η ψήφος θα πάει στην τύχη κι αφού η αποχώρηση είναι αύριο (κάνω λάθος; ) δν χρειάζεται ν βιαστώ να ψηφίσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
οχι αλλη τυχη οχι αλλη τυχηηηηηηηη:mad:

σ' αρέσει δεν σ' αρέσει την πρώτη μέρα έτσι είναι!! γι' αυτο και έχει πλάκα :P

Λεπόν Misskit κι εγώ :P ( στην τύχη δλδ και ύστερα βλέπουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
νταξει ναι.. πηγαιντε με τα νερα τους και μετα θα σας κανουν ό,τι θελουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ε όχι και δολοφόνος ωρέ συμπατριώτη! :P

Εσύ τώρα πώς είσαι τόσο σίγουρη οτι ο Τάσος είναι πολίτης; Μήπως γιατί εσύ είσαι δολοφόνος; Ή γιατί κι οι δύο είστε δολοφόνοι και παίζετε το θέατρο του παραλόγου; :hmm:

Γίνεσαι ακόμα πιο ύποπτη για μένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εσύ τώρα πώς είσαι τόσο σίγουρη οτι ο Τάσος είναι πολίτης; Μήπως γιατί εσύ είσαι δολοφόνος; Ή γιατί κι οι δύο είστε δολοφόνοι και παίζετε το θέατρο του παραλόγου; :hmm:

Γίνεσαι ακόμα πιο ύποπτη για μένα...

Εγώ πάντως τον Τάσο τον εμπιστεύομαι για πολίτη... τον έχω πετύχει σε αρκετά παιχνίδια και νομίζω ότι έχω καταλάβει πάνω-κάτω πώς κινείται!!!
Προς το παρόν τον εμπιστεύομαι...
Θα δείξει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cr 7

Δραστήριο μέλος

Ο cr 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Συγνώμη για αυτό αλλά είναι εντελώς στην τύχη για αυτήν την ψηφοφορία θα ψηφίσω.....Πατρεύς

φίλε δεν έχω τίποτα μαζί σου αλλά έπρεπε κάποιον να ψηφίσω και εγώ


καλή διασκέδαση!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εσύ τώρα πώς είσαι τόσο σίγουρη οτι ο Τάσος είναι πολίτης; Μήπως γιατί εσύ είσαι δολοφόνος; Ή γιατί κι οι δύο είστε δολοφόνοι και παίζετε το θέατρο του παραλόγου; :hmm:

Γίνεσαι ακόμα πιο ύποπτη για μένα...
συμπατριωτης= απο την ιδια πατριδα δηλαδη την Ελλαδα. Αν δεις λεει οτι μενει στη Νοτιο Αμερικη (Ελπιζω να ειναι ωραια). Αντε σκεψου και λιγοοο!
Εγώ πάντως τον Τάσο τον εμπιστεύομαι για πολίτη... τον έχω πετύχει σε αρκετά παιχνίδια και νομίζω ότι έχω καταλάβει πάνω-κάτω πώς κινείται!!!
Προς το παρόν τον εμπιστεύομαι...
Θα δείξει!!!
Δε θα σου πω να με εμπιστευτεις. Θα το καταλαβεις από όσα θα ακολουθήσουν. Σήμερα εχει 1η αποχώρηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά μυωπία θα το ονόμαζα. :P

Δολοφόνοι ενωμένοι,ποτέ νικημένοι; :look:
Eπίσης, δολοφόνοι πολλοί μαζεμένοι, πάντα νικημένοι.:P
Θα 'πρεπε να 'μαστε πολύ ανοργάνωτοι ως δολοφόνοι για να κάνουμε όλοι ντου απ' την αρχή και μάλιστα σε συγκεκριμένο παίκτη.
Γεια και από μένα :D

Άντε να έχουμε ένα ήσυχο και προπάντων ευχάριστο παιχνίδι!!

Βέβαια κάτι μου λέει ότι κάποιοι κακόβουλοι θα ταράξουν την ηρεμία της πόλης μας... Εύχομαι να κάνω λάθος!!
Κι εγώ εύχομαι να κάνω λάθος που σε θεωρώ ύποπτη. Πάντως αν είσαι δολοφόνος έχεις κόντρα ρόλο και θα καρφωθείς εύκολα αν δεν προσέξεις.:D

Χαιρετώ κι εγώ (πολύ λαχανί βρε παιδιά, αμαν!). Ομοίως με το Βάιο έχω σκοπό να στηρίξω τους ενεργούς παίκτες, όσοι δε μιλάνε απλώς δε μας χρειάζονται και μη σπεύσετε να κατηγορήσετε τη σύμπνοιά μας, απλώς μας τη σπάει το ίδιο πράγμα. :P Γράφω κι εδώ άλλη μια φορά ότι για μερικές μέρες δε θα συμμετέχω όσο ενεργά θα ήθελα, λόγω υποχρεώσεων, δείξτε κατανόηση. :P

Καλό μας παιχνίδι!
Η Κιτ πιστεύω είναι αθώα και οι δολοφόνοι προσπαθούν να την ξεκάνουν γρήγορα, τώρα που δεν έχει χρόνο να αμυνθεί.
Σκεφτείτε το λίγο, είναι το εύκολο θύμα.
Μην κάνουμε τα ίδια λάθη ξανά και ξανά στον πρώτο γύρο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ggeorge1976

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά και καλή αρχή. Εύχομαι καλή διασκέδαση και πολύ προσοχή. Τα φαινόμενα πάντα απατούν ιδίως αν είναι λίγα όπως και οι αποδείξεις όταν είναι σύνθετες και με πολλές παραθέσεις. Μόλις και αν έχω στοιχεία θα ψηφίσω κατά συνείδηση αν όχι το άτομο με τις περισσότερες ψήφους για αποχώρηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά και καλή αρχή. Εύχομαι καλή διασκέδαση και πολύ προσοχή. Τα φαινόμενα πάντα απατούν ιδίως αν είναι λίγα όπως και οι αποδείξεις όταν είναι σύνθετες και με πολλές παραθέσεις. Μόλις και αν έχω στοιχεία θα ψηφίσω κατά συνείδηση αν όχι το άτομο με τις περισσότερες ψήφους για αποχώρηση.

Βρε καλώς τον, καλά σε έχουν ερμηνέψει οι συνδολοφόνοι σου βλέπω. Και πότε απέκτησαν συνείδηση οι στυγνοί δολοφόνοι; Έτσι, μην ψηφίσεις ακόμα, περίμενε οδηγίες κι εσύ. Πάντως να ξέρεις (σε περίπτωση που είσαι πολίτης και τζάμπα στη λέω) οτι σε αυτό το παιχνίδι είναι καλό να γράφουμε πολλά ώστε να βγάζουμε συμπεράσματα. Γι' αυτό συνήθως αυτοί που δε μιλάνε πολύ ή λένε οτι έχουν δουλειές (Μισκιτούλα, για ποιον χτυπά η κουδούνα; :P) μπαίνουν στο στόχαστρο πιο εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά και καλή αρχή. Εύχομαι καλή διασκέδαση και πολύ προσοχή. Τα φαινόμενα πάντα απατούν ιδίως αν είναι λίγα όπως και οι αποδείξεις όταν είναι σύνθετες και με πολλές παραθέσεις. Μόλις και αν έχω στοιχεία θα ψηφίσω κατά συνείδηση αν όχι το άτομο με τις περισσότερες ψήφους για αποχώρηση.
Πολυ μπλα μπλα εισαι εσυ;P Ετσι θα μας πεισεις για την αθωοτητα σου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πολύ καλημέρα σας!! Βλέπω πολύ καλό και εκλεκτό κόσμο του Παλέρμο μαζεμένο σ' αυτό τον γύρο, οπότε θέλω να πιστεύω ότι θα έχουμε αρκετή πλάκα...:D

Ενημέρωση: Ο σπαστικός tsarachaf, που γεμίζει το θρεντ με την φλυαρία του, θα έρθει την Παρασκευή... Μέχρι τότε πάσχει από έλλειψη μόνιμης σύνδεσης ίντερνετ, οπότε θα πρέπει να τον συγχωρήσετε για την λακωνικότητά του...:/:


Έχετε κάποια προσωπικά με τις γατούλες, αγαπητέ Πατρεύ; :ermm: Έχω που έχω τον tsarachaf να με καταδιώκει σε κάθε Παλέρμο, τώρα κι εσύ; :P

Αμέσως να με κακολογήσεις εσύ... Να, δες τι θα πω παρακάτω για σένα... Α, και btw φάε κανά μελομακάρονο, Χριστούγεννα έχουμε :P


Και πάνω που ξεκίνησα την ανάγνωση του θρεντ, αποφασισμένος να μην παρασυρθώ στην δίνη των αβάσιμων εικασιών του πρώτου γύρου, την πάτησα κι εγώ...

Είδα μια ξαφνική-και σχετικώς μαζική- επίθεση στην Άννα από το πουθενά, η οποία ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ δεν φαίνεται να κάνει κάτι κακό... (Αν και πάντα κάνει:P) Ε, λέω γι' αυτό λογικό, πρώτος γύρος είναι, αποδιοπομπαίο τράγο ψάχνουμε-αν και το σωστό θα ήταν να ψάχναμε δολοφόνο:/:...

Κι επίσης, βλέπω και την Χιμέλα και τον Τάσο, να ποστάρουν συνεχώς, κατηγορώντας κάθε καημένο παίκτη που τολμάει να εκφράσει άποψη, το οποίο πραγματικά μου σπάει τα νεύρα(:redface:), γιατί δεν αφήνει τον κόσμο να καρφωθεί... Καλή η επιθετική άμυνα, αλλά με το μαλακό ρε παιδιά...

Κι επειδή δεν ξέρω αν θα μπορέσω να ξαναμπώ μέσα στην μέρα, ας αφήσω και μια ψήφο... Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Γειά σας κι ἀπὸ μένα! Βλέποντας τί έχει λεχθεί παραπάνω, ίσως θα μπορούσα να βγάλω μερικά πολύ πρόχειρα συμπεράσματα. Για κάποιο λόγο, ο Catalyst δε με πείθει πολύ για την αθῳότητά του. Ἡ Phoebe, ἀπὸ τὴν ἄλλη, ἴσως νὰ ἔχῃ κάποιον κακὸ ῥόλο, ἀλλὰ ὄχι δολοφόνου. Γενικὰ τὴ συγκεκριμένη πρέπει νὰ τὴν προσέχουμε γιατὶ εἶναι πάντα ζαμηλῶν τόνων καὶ μπορεῖ εὔκολα νὰ κρύβεται ὅταν ἔχει κακὸ ῥόλο. Ἡ Χιμέλα πάλι μοῦ φαίνεται ὅτι ἐκτίθεται κάπως ὑπερβολικὰ καὶ τὴν ἔχω μέσα στοὺς ὑπόπτους μου. Ὁ Σπυράκος πάλι δὲ μοῦ φαινεται καὶ πολὺ ἔνοχος, ἀλλὰ «μηδένα πρὸ τοῦ τέλους...».

Ὅπως καὶ νά 'χῃ, δὲν ψηφίζω ἀκόμα. Θὰ περιμένω νὰ μαζευθοῦν περισσότερα στοιχεῖα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πρώτη ψηφοφορία και επειδή θα μπω το βράδυ αναγκαστικά ψηφίζω τώρα.!!Οι δολοφόνοι προπαθούν να μας κάνουν να ψησίσουμε Μissikit όμως είμαι σίγουρος πως είναι ένα υποχθόνιο κολπάκι!!Ψηφίζω HIMELA στηριζόμενος στο παρακάτω post
Εσύ τώρα πώς είσαι τόσο σίγουρη οτι ο Τάσος είναι πολίτης; Μήπως γιατί εσύ είσαι δολοφόνος; Ή γιατί κι οι δύο είστε δολοφόνοι και παίζετε το θέατρο του παραλόγου; :hmm:

Γίνεσαι ακόμα πιο ύποπτη για μένα...
Η Himela σίγουρα είναι έμπειρη παίχτρια και προφανώς αν ήταν πολίτης θα είχε καταλάβει την αθωότητα του Τασου από την αρχή (ως έμπειρη).Άρα είναι δολοφόνος και προσπαθεί να μπλοφάρει!!!

Τα λέμε τ βραδάκι συμπατριώτες μου!!!!

Γειά σας κι ἀπὸ μένα! Βλέποντας τί έχει λεχθεί παραπάνω, ίσως θα μπορούσα να βγάλω μερικά πολύ πρόχειρα συμπεράσματα. Για κάποιο λόγο, ο Catalyst δε με πείθει πολύ για την αθῳότητά του. Ἡ Phoebe, ἀπὸ τὴν ἄλλη, ἴσως νὰ ἔχῃ κάποιον κακὸ ῥόλο, ἀλλὰ ὄχι δολοφόνου. Γενικὰ τὴ συγκεκριμένη πρέπει νὰ τὴν προσέχουμε γιατὶ εἶναι πάντα ζαμηλῶν τόνων καὶ μπορεῖ εὔκολα νὰ κρύβεται ὅταν ἔχει κακὸ ῥόλο. Ἡ Χιμέλα πάλι μοῦ φαίνεται ὅτι ἐκτίθεται κάπως ὑπερβολικὰ καὶ τὴν ἔχω μέσα στοὺς ὑπόπτους μου. Ὁ Σπυράκος πάλι δὲ μοῦ φαινεται καὶ πολὺ ἔνοχος, ἀλλὰ «μηδένα πρὸ τοῦ τέλους...».

Ὅπως καὶ νά 'χῃ, δὲν ψηφίζω ἀκόμα. Θὰ περιμένω νὰ μαζευθοῦν περισσότερα στοιχεῖα.
μακαριζε;P Πιστευω οτι εισαι πολιτης και μακαρι να εισαι:) ,,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ggeorge1976

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 111 μηνύματα.
Βρε καλώς τον, καλά σε έχουν ερμηνέψει οι συνδολοφόνοι σου βλέπω. Και πότε απέκτησαν συνείδηση οι στυγνοί δολοφόνοι; Έτσι, μην ψηφίσεις ακόμα, περίμενε οδηγίες κι εσύ. Πάντως να ξέρεις (σε περίπτωση που είσαι πολίτης και τζάμπα στη λέω) οτι σε αυτό το παιχνίδι είναι καλό να γράφουμε πολλά ώστε να βγάζουμε συμπεράσματα. Γι' αυτό συνήθως αυτοί που δε μιλάνε πολύ ή λένε οτι έχουν δουλειές (Μισκιτούλα, για ποιον χτυπά η κουδούνα; :P) μπαίνουν στο στόχαστρο πιο εύκολα.

Ευτυχώς ή δυστυχώς δεν με "ερμήνεψε" κάποιος. Μπορώ να παίρνω πρωτοβουλίες και να κρίνω καταστάσεις μόνος μου.

Πολυ μπλα μπλα εισαι εσυ;P Ετσι θα μας πεισεις για την αθωοτητα σου;:hmm:

Δε προσπαθώ και δε με ενδιαφέρει να πείσω κάποιον για την αθωότητά μου. Η αλήθεια άλλωστε -όσο σκληρή κι αν είναι- κάποτε βγαίνει στη φόρα. Όσο για το μπλα μπλα είναι κατάλοιπο της προηγούμενης εργασίας μου. Δείξε λίγη κατανόηση. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
@Σπυράκος: Μια μικρή παρατήρηση... Δεν ξέρουμε αν κάποιος είναι αθώος ή όχι, απλώς υποθέτουμε... Κι αν είναι καλός ηθοποιός, μας κοροϊδεύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
εγώ θεωρώ τον τάσο ύποπτο:hmm: και τον σπυράκο:hmm:
πάνε να μας βγάλουνε όλους δολοφόνους, ενώ δεν ξέρουνε τι είναι ο καθένας και χωρίς στοιχέια απ'τον πρώτο γύρο:hmm: μήπως είναι αυτοί δολοφόνοι και προσπαθούν να μας μπερδέψουν:hmm:

λοιπόν, φηφίζω ΤΆΣΟ97
ρε γεια, πρέπει να φύγω, θα έρθω το βράδυ διεκδικώ το βραβείο τω λιγότερων ποστ:P

ε, απαιτούμε κεκάκια απ'τη ΣΕ:pfff: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
@Σπυράκος: Μια μικρή παρατήρηση... Δεν ξέρουμε αν κάποιος είναι αθώος ή όχι, απλώς υποθέτουμε... Κι αν είναι καλός ηθοποιός, μας κοροϊδεύει...
Αυτό ισχύει για όλους ακόμα και για εσένα!!Για μένα όμως που ξέρω τον ρόλο μου,ο σκοπός είναι να βοηθήσω τους συνμπολίτες μου και εμένα να ξεσκεπάσουμε τους δολοφόνους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τώρα γύρισα από το φροντιστήριο θα κάτσω να φάω και θα μπω μετά. Και επειδή είδα το ποστ του Μαυρούλη θέλω να πω ότι ο Τάσος έτσι παίζει, κατηγορεί τους πάντες ώστε να κάνουν κάποιο λάθος οι δολοφόνοι και να τους εντοπίσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Λοιπόν, για να διευκρινήσουμε κάποια θεματάκια αγαπημένες μου παικτούρες! :vroum:
1. Άτομα που δε συμμετέχουν στο παιχνίδι δεν επιτρέπεται να γράφουν και στο θέμα.
2. Το σύστημα αξιολόγησης των δημοσιεύσεων απαγορεύεται στο Παλέρμο - δεν είμαστε fb εδώ στο Παλέρμο να μετράμε τα likes :P :redface:
3. Σήμερα γίνεται κανονικά ψηφοφορία και έχουμε αποχώρηση ( για αυτό άλλωστε άνοιξε και στις 12 το βράδυ το θρεντ). Οπότε ψηφίστε καλά μου! :happy:

Ψηφοφορία:


  1. blue_butterfly
  2. Catalyst
  3. cr 7 --> Πατρεύς
  4. dimijim
  5. Drama Prinzessin
  6. Elena Kr
  7. fantasmenos --> Phoebe
  8. foreverfreak
  9. ggeorge1976
  10. Himela
  11. JaneWin
  12. love_angel--> fantasmenos
  13. Maria775m --> MissKit
  14. Mayroulis --> Τάσος97
  15. MissKit
  16. Phoebe --> Mayroulis
  17. soter
  18. tsarachaf --> Τάσος97
  19. _elena_--> MissKit
  20. Πατρεύς
  21. Σπυρακος (^^) --> Himela
  22. Τάσος97
  23. Χαρουλιτα

2 MissKit
1 fantasmenos
1 Himela
1 Mayroulis
1 Πατρεύς
2 Τάσος97
1 Phoebe
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top