Παλέρμο #34 - The Game (Extreme)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ ζηλεύω;:| Εσύ ζηλεύεις.:pfff: Ντεμάκοοοοοοοοοοοοοοοοοο:bounce::shifty:

Έλα αφού ξερεις πως σ'αγαπώ:redface: Μπορεί κάποιος να βγάλει μια λίστα με το πόσα μηνύματα έχει γράψει ο καθένας μας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Έλα αφού ξερεις πως σ'αγαπώ:redface: Μπορεί κάποιος να βγάλει μια λίστα με το πόσα μηνύματα έχει γράψει ο καθένας μας;;

Και εγω σ' αγαπαω:redface: Ειναι πολυ ευκολο να δεις τη λιστα με τα μηνυματα, θα πας στη λιστα με τα παιχνιδια του παλερμο και θα πατησεις πανω στα μηνυματα που λεει πως εχει αυτο το θεμα και θα τα δεις.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
τι ειναι αυτο και εχω 19??? σχολια?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
τι ειναι αυτο και εχω 19??? σχολια?? :)
ναι... άμα έχεις όρεξη για παιχνίδι, βρες τον κωδικό !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ΕΕ νταξειι τι να λεμε τωρααα :clapup::clapup::clapup: 163 μηνυματαααα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
ΕΕ νταξειι τι να λεμε τωρααα :clapup::clapup::clapup: 163 μηνυματαααα:D
τώρα κατάλαβα γιατί έκανες τις μαλ@κίες με τις προφυλακίσεις. για να μιλάς πιο πολύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Λοιπόν παιδάκια το θέμα αυτό έκλεισε τον κύκλο του. Το πρώτο παιχνίδι του Palermo Extreme πέρασε στην ιστορία. Αρχές του άλλου μηνός θα ανοίξουν οι συμμετοχές για το επόμενο παιχνίδι. Προς το παρόν θέλω να διαβάσετε ξανά τους κανόνες και την άλλη φορά να μάθετε οτι με την κάρτα όνειρο ο παίκτης που μαθαίνει για άλλο παίκτη μπορεί να δηλώσει ό,τι θέλει στους συμπαίκτες του, όπως έξυπνα έκανε ο Κώστας.

Θα τα ξαναπούμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Εγώ όμως μπορώ να γράφω, νια νια νια.:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top