Αλκίνοος Ιωαννίδης

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

Λατρεμένο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
"Κι ειπε αν θελεις να σωθεις απο την ομορφια σου, παρε τσεκουρι και σπαθι, και κοψε τα φτερα σου.." ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΟ!

https://www.youtube.com/watch?v=OzMCfh5rSAA κι ενα ακομα :) Η μπαλαντα του μισθοφορου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τo καλυτερο τραγουδι που εχει υπαρξει κατα την γνωμη μου!!:)


Οσα τραγουδια και να βγουνε,ο ''Προσκυνητης''ειναι μοναδικος,οπως και ο Αλκινοος με τα απιστευτα τραγουδια του!!!:group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.


δεν ειναι η αυθεντικη εκτελεση αλλα ειναι το αγαπημενο μου:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=ybBE3Z1HNyc

Θα με κοντά σου όταν με θες - Αλκίνοος ... Τα λόγια είναι περιττά ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.


δεν ειναι η αυθεντικη εκτελεση αλλα ειναι το αγαπημενο μου:redface:

Κ-Α-Τ-Α-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Ο τραγούδι, πραγματικά! Και δεν το είχα ακούσει από τον Ιωαννίδη ποτέ! Πολύ όμορφο! :D

Εμένα πάλι το αγαπημένο μου του Ιωαννίδη είναι αυτό:



Και μάλιστα, το Πάσχα που είχα πάει στην Κωνσταντινούπολη το είχα συνεχώς μέσα στο μυαλό μου... Τόσο ταιριαστή η μουσική, οι στίχοι, τα πάντα! Σαν να το ένιωθα βλέποντας την Αγια Σοφιά και τον Βόσπορο! Υπέροχο και αυτό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Προσωπικα τον Κεμαλ τον εχω ακουσει μονο απο τον Αλκινοο και απο την χορωδια του δημοτικου μου πριν μερικα χρονια...

https://www.youtube.com/watch?v=ZnMqdJ13gyM Με τοσα ψεματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top