Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,003 μέλη και 2,480,039 μηνύματα σε 79,007 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 454 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:07, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από giamen
: Μανια οκ σορρυ για το βιαστικο συμπερασμα.. σευχαλιστω
Ούτε να το συζητάς ούτε να αγχώνεσε

Πάντως μου άρεσε που μπήκες στο πνέυμα του στεκιού γρήγορα, συνήθως όσοι το κάνουν αυτό είναι οι πιό καλοπερασακιδες και συμπαθεις του στεκιού
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 11:13, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Metal_Lover
Μην προλάβω να πω αγγούρια εκεί να πεις κάτι
Αυτό ήταν αστείο; Ξέρεις τι λένε όμως για τ' αγγούρια... Άλλοι τα τρώνε και δροσίζονται κι άλλοι τα τρώνε και ζορίζονται. Και έχω μια δροσιά....

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,484 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 11:14, 22-02-08:

Καλημέρα σε όσους ήρθαν τώρα!!!!

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 11:20, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Αυτό ήταν αστείο; Ξέρεις τι λένε όμως για τ' αγγούρια... Άλλοι τα τρώνε και δροσίζονται κι άλλοι τα τρώνε και ζορίζονται. Και έχω μια δροσιά....
Εγώ τρόω μόνο ντομάτες!

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,944 μηνύματα.

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 11:25, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Metal_Lover
Εγώ τρόω μόνο ντομάτες!
Πρόσεξε όμως τι λένε και για τη ντομάτα. Ή την κάνεις σαλάτα ή την τρώς στη μάπα!

Τώρα τι θα τρώς; Κάπαρη;

Και το τρώω είναι με 2 ωμέγα, μη τα ντρέπεσαι, δεν είναι ο μικρα, είναι ω μέγα! Έχουν μεγαλείο μέσα τους!

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,892 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 11:26, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
καλημέρα .

Μέταλ ασε τα ζαρζαβατικά και διαβαζε

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 11:28, 22-02-08:

Πρόσεξε όμως τι λένε και για τη ντομάτα. Ή την κάνεις σαλάτα ή την τρώς στη μάπα!

Τώρα τι θα τρώς; Κάπαρη;

Και το τρώω είναι με 2 ωμέγα, μη τα ντρέπεσαι, δεν είναι ο μικρα, είναι ω μέγα! Έχουν μεγαλείο μέσα τους!
Είτε σαλάτα είτε στη μάπα, κάνει καλό.... Ως σαλάτα διότι έχει βιταμίνες και στη μάπα ως απολεπιστικό.....
Οπότε ο Μέταλ μόνο κερδισμένος μπορεί να είναι.....εσύ με τ' αγγούρια να προσέχεις!

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 11:29, 22-02-08:

Καλά πάω στα φλιπ φλοπ μου!Ο Βαλ δεν με παίζει σήμερα!μου κάνει νάζια

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 11:29, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Ούτε να το συζητάς ούτε να αγχώνεσε

Πάντως μου άρεσε που μπήκες στο πνέυμα του στεκιού γρήγορα, συνήθως όσοι το κάνουν αυτό είναι οι πιό καλοπερασακιδες και συμπαθεις του στεκιού
τι καλα να ακουω τετοια λογακια απο αξιοτιμα μελη του στεκιου
με κανουν να νιωθω οτι σιγα σιγα εγκλιματιζομαι και ενσωματωνομαι thanks μανια
(και να φανταστειτε οτι ενω το ανακαλυψα τυχαια το στεκι και γραφτηκα για πλακα, τωρα την εχω καταβρει )
ΥΓ: Ωπα ο μεγαλος Βαλτερ εν δρασει..
Δυστυχως ηρθε η ωρα σιγα σιγα να επιστρεφω στο διαβασμα

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 11:31, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Είτε σαλάτα είτε στη μάπα, κάνει καλό.... Ως σαλάτα διότι έχει βιταμίνες και στη μάπα ως απολεπιστικό.....
Οπότε ο Μέταλ μόνο κερδισμένος μπορεί να είναι.....εσύ με τ' αγγούρια να προσέχεις!
Αν μου τα επιστρέψεις μπορεί και να προσέχω!

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 1,374 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 11:38, 22-02-08:

Αν μου τα επιστρέψεις μπορεί και να προσέχω!
Αμέ, πες μου μόνο πως τα θές!!!!!!

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 11:42, 22-02-08:

Αμέ, πες μου μόνο πως τα θές!!!!!!
Ε όχι... Δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος να στερώ τις χαρές των άλλων. Επιμένω να τα κρατήσεις μανάρι μου. Επιμένω!!!

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 7,139 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:48, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από giamen
τι καλα να ακουω τετοια λογακια απο αξιοτιμα μελη του στεκιου
με κανουν να νιωθω οτι σιγα σιγα εγκλιματιζομαι και ενσωματωνομαι thanks μανια
(και να φανταστειτε οτι ενω το ανακαλυψα τυχαια το στεκι και γραφτηκα για πλακα, τωρα την εχω καταβρει )
Αν και με κάνες να κοκκινηζω όλοι είναι αξιότημα μέλοι αλλιώς δεν θα ήταν στο στέκι μας, οσο για σένα θα δείς ότι θα περάσεις φανταστικά

Καλο διάβασμα και τα μυαλά στα κάγγελά

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 11:55, 22-02-08:

Ε όχι... Δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος να στερώ τις χαρές των άλλων. Επιμένω να τα κρατήσεις μανάρι μου. Επιμένω!!!
Τι έγινε βαλντεράκο, δεν μπορείς να διαχειρισθείς ένα αγγουράκι; Φοβηθήκαμε;;;;

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 11:59, 22-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από mania
Αν και με κάνες να κοκκινηζω όλοι είναι αξιότημα μέλοι αλλιώς δεν θα ήταν στο στέκι μας, οσο για σένα θα δείς ότι θα περάσεις φανταστικά

Καλο διάβασμα και τα μυαλά στα κάγγελά
Ειμαι σιγουρη
(ενοειται πως ολοι ειναι αξιοτιμα μελη και σεφεστατα δεν ειχα προθεση να "υποτιμησω" την αξια ολων!)
Καγκελα παντου.......!!!!!!!και παντα Παω

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 12:00, 22-02-08:

Τι έγινε βαλντεράκο, δεν μπορείς να διαχειρισθείς ένα αγγουράκι; Φοβηθήκαμε;;;;
Είναι απασχολημένα τα χέρια μου από τη στιγμή που σε είδα με αυτό το αγγούρι...

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 12:08, 22-02-08:

Είναι απασχολημένα τα χέρια μου από τη στιγμή που σε είδα με αυτό το αγγούρι...
Ιιιιιιιιιιι........... Put the kot dοwn Βάλντερ

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 12:19, 22-02-08:

Ιιιιιιιιιιι........... Put the kot dοwn Βάλντερ
Ποιός είπε πως είναι όρθιο το kot; Δε με διεγείρεις, πάω να δω ΚΙΤΤ μπας και φτιαχτώ πραγματικά!

Disclaimer: Το ανωτέρω σχόλιο είναι αστείο και μόνο. Δεν έχω δεί ποτέ τη Σίμπυ, ούτε έχω έρθει σε οιαδήποτε επαφή μαζί της που πιθανά θα προκαλούσε ή όχι, διέγερση στο kot μου. Συνεπώς, όσοι την ψήνετε μην απογοητεύεστε, μπορεί να είναι και τρελό μωρό***!

***Σε περίπτωση που είναι πατσαβούρα, τα χρήματα της διαμεσολάβησης δεν σας τα επιστρέφω!

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε: στις 12:25, 22-02-08:

Ποιός είπε πως είναι όρθιο το kot; Δε με διεγείρεις, πάω να δω ΚΙΤΤ μπας και φτιαχτώ πραγματικά!

Disclaimer: Το ανωτέρω σχόλιο είναι αστείο και μόνο. Δεν έχω δεί ποτέ τη Σίμπυ, ούτε έχω έρθει σε οιαδήποτε επαφή μαζί της που πιθανά θα προκαλούσε ή όχι, διέγερση στο kot μου. Συνεπώς, όσοι την ψήνετε μην απογοητεύεστε, μπορεί να είναι και τρελό μωρό***!

***Σε περίπτωση που είναι πατσαβούρα, τα χρήματα της διαμεσολάβησης δεν σας τα επιστρέφω!
Πατσαβούρα, πατσαβούρα!!!!!! (Τα χρήματα Βαλντεράκο μου μισά -μισά! Να βγάλω και κάτι η γυναίκα!)

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder fortis Fortuna adiuvat έγραψε: στις 12:31, 22-02-08:

Πατσαβούρα, πατσαβούρα!!!!!! (Τα χρήματα Βαλντεράκο μου μισά -μισά! Να βγάλω και κάτι η γυναίκα!)
Deal Σίμπυ! Πάω τώρα και ελπίζω ότι θα σε προσέχουν εδώ (αφήστε και καμιά γυναίκα ήσυχη ρε, εδώ το τρελό μωρό βγαίνει και φωνάσκει ότι εστί πατσαβούρα για να γλυτώσει ).

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan