Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,818 μέλη και 2,471,921 μηνύματα σε 78,610 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 519 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:56, 23-02-08:

και εκει που καθομουν και επεζα.. ηρθε η εμπνευση και εγραψα μια ωραιοτατη φραση! Αντε να γραψω τωρα και το υπολιπο κομματι....
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 15:04, 23-02-08:

Kronos το τερμάτισες το CoD4;

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:11, 23-02-08:

Γιατι ποτε το αρχισα για να το τερματισω κιολας;

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,727 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 15:12, 23-02-08:

Τάσο; Εσύ είσαι;

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:14, 23-02-08:

Εγω ειμαι... Δεν εχω παιξει ποτε μου Cod4... Ειμαι φανατικος του πρωτου, εχω παιξει μερικες φορες το δευτερο αλλα το 3ο και το 4ο δεν τα εχω παιξει καν...

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 15:15, 23-02-08:

Μιλάμε για το τελευταίο, το Modern Warfare... Έχω την εντύπωση ότι το είχες αναφέρει κάποιες φορές...

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:17, 23-02-08:

Μηπος λες για λιγο καιρο πριν αποχωρισω προσωρινα που ελεγα "παω να παιξω cod"; Αν ναι, στο πρωτο αναφερομουν

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 15:19, 23-02-08:

Αχά! Ναι σε αυτό αναφερόμουν. Δεν πήγε καθόλου το μυαλό μου ότι μιλούσες για το πρώτο, μιας και έχει βγει το υπέρτατο 4

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,779 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 15:46, 23-02-08:

Ας φάμε...

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 15:50, 23-02-08:

Helloooooooo παίδες!!!!!!!!!!! Τι κάνετε????

Εγώ μόλις έφαγα το σμυρνεΐκα σουτζουκάκια απτα χεράκια μου (και το αναφέρω αυτό γιατί δεν μαγειρεύω σχεδόν ποτέ) και τελικά ήταν πολύ ωραία...μμμ...
καλή όρεξη Βαλντεράκι (τελικά είμαι πολύ καλός ανθρωπος και δεν κρατάω κακίες )

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,779 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 15:54, 23-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από giamen
καλή όρεξη Βαλντεράκι (τελικά είμαι πολύ καλός ανθρωπος και δεν κρατάω κακίες )
Α! Το Γιάμεν! Ευχαριστώ για την καλή όρεξη! Σε τι να κρατήσεις κακία; Στο δίκαιο; Έχω δίκιο, έχεις άδικο. Τελεία και παύλα.

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 47 μηνύματα.

H giamen έγραψε: στις 15:57, 23-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Α! Το Γιάμεν! Ευχαριστώ για την καλή όρεξη! Σε τι να κρατήσεις κακία; Στο δίκαιο; Έχω δίκιο, έχεις άδικο. Τελεία και παύλα.
Εξακολουθώ πάντως να μην σε καταλαβαίνω... πρέπει να σαι πολύ περίεργος άνθρωπος...

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:05, 23-02-08:

Εξακολουθώ πάντως να μην σε καταλαβαίνω... πρέπει να σαι πολύ περίεργος άνθρωπος...
Φυσικά! Αν ήμουν κάτι το συνηθισμένο δεν θα είχα κάτι για να ξεχωρίζω και να με θυμούνται, θαυμάζουν, προσκυνούν...κλπ κλπ... Θα προτιμούσες να είσαι άλλος ένας κόκκος μέσα στο σωρό στην άμμο, ή το σμιλεμένο από τη θάλασσα και γυαλιστερό πετράδι επάνω στην άμμο; Είναι ξεκάθαρο τι προτιμώ να είμαι.

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 16:08, 23-02-08:

Γεια σας!!

Καλή όρεξη! Κι εμείς θα φάμε σε λίγο...

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H giamen έγραψε: στις 16:14, 23-02-08:

Φυσικά! Αν ήμουν κάτι το συνηθισμένο δεν θα είχα κάτι για να ξεχωρίζω και να με θυμούνται, θαυμάζουν, προσκυνούν...κλπ κλπ... Θα προτιμούσες να είσαι άλλος ένας κόκκος μέσα στο σωρό στην άμμο, ή το σμιλεμένο από τη θάλασσα και γυαλιστερό πετράδι επάνω στην άμμο; Είναι ξεκάθαρο τι προτιμώ να είμαι.
Έχεις ένα point δεν μπορώ να πω..και αυτό όντως ειναι κάτι ενδιαφέρον..Καλο που δεν είσαι μετριόφρων γιατι η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!βέβαια με μένα δεν μπορείς να συγκριθείς αλλά για το επιπεδό σου είσαι ο καλύτερος!!!
Με περιμένουν όμως και τα φαρμακάκια μου Mr Special .. και στην παρούσα φάση επείγει να ασχοληθώ μαζί τους!!!
Καλή όρεξη Καλυψούλα!!Πώς περνάς στην Αίγινα??

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:41, 23-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Γεια σας!!

Καλή όρεξη! Κι εμείς θα φάμε σε λίγο...
Thanks Καλυψούδι μου, επίσης! Πως πάει το τριημεράκι;

Έχεις ένα point δεν μπορώ να πω..και αυτό όντως ειναι κάτι ενδιαφέρον..Καλο που δεν είσαι μετριόφρων γιατι η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους!βέβαια με μένα δεν μπορείς να συγκριθείς αλλά για το επιπεδό σου είσαι ο καλύτερος!!!
Με περιμένουν όμως και τα φαρμακάκια μου Mr Special .. και στην παρούσα φάση επείγει να ασχοληθώ μαζί τους!!!
Δεν είπα ότι είμαι καλύτερος απ' όλους. Είπα ότι είμαι ξεχωριστός. Χωρίς βέβαια αυτό να με αποκλείει απ' το να γίνω και ο καλύτερος! Μπορείς να απολαύσεις λοιπόν την προσωρινή πρωτιά σου, μέχρι να μάθω τις αδυναμίες σου και να σε κατεβάσω από κει.

I shall go as well... My karavia are waiting for me to make my day once again!

BrokenHeart (Evris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 367 μηνύματα.

O BrokenHeart έγραψε: στις 17:36, 23-02-08:

Καλησπέρα και από μένα!

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H kalypso έγραψε: στις 20:16, 23-02-08:

Μια χαρά Βαλντεράκι μου, σ' ευχαριστώ! Αύριο πρωί γυρίζω και στρώνομαι να διαβάσω γιατί δίνω και Δευτέρα και Τρίτη!

Πώς πάνε τα καράβια σου εσένα;; Επιπλέουν;

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 20:23, 23-02-08:

Αρχική Δημοσίευση από kalypso
Μια χαρά Βαλντεράκι μου, σ' ευχαριστώ! Αύριο πρωί γυρίζω και στρώνομαι να διαβάσω γιατί δίνω και Δευτέρα και Τρίτη!

Πώς πάνε τα καράβια σου εσένα;; Επιπλέουν;
Την ναυτιλιακή εταιρία "Η Παναγιά μαζί σου Shipping" την έχεις ακούσει; Αυτή θέλω να με σπονσοράρει τη Δευτέρα για να γράψω καλά!

Τα παλεύω, όμως και θα το κουμαντάρω! Το βαπόρι απ' την Περσία πιάστηκε στην Κορινθία. Από παλιά ήμασταν καλοί οι Πελοποννήσιοι με τα καράβια φαίνεται! (και με τα "χόρτα")

giamen (γεωργια)

Νεοφερμένος

H giamen έγραψε: στις 20:30, 23-02-08:

Καλησπερουδιααααα σε ολους!! και στον
!
Σιγα σιγα θα εγκαταλειψω την αρενα ... του διαβασματος ... και θα παω να δω κανα dvd!!
Τα παλεύω, όμως και θα το κουμαντάρω! Το βαπόρι απ' την Περσία πιάστηκε στην Κορινθία. Από παλιά ήμασταν καλοί οι Πελοποννήσιοι με τα καράβια φαίνεται! (και με τα "χόρτα")
Μπα Πελοποννήσιος?Απο που?

Θα το κουμανταρεiς μια χαρα, δεν σε φοβομαστε εσενα!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος