Σαβουάρ Βουρ - Απλά μαθήματα κακής συμπεριφοράς

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λοιπόν το προσφατοτερότερο. Μέσα στο αεροπλάνο, οι αεροσυνοδοί εξηγούσαν τις διαδικασίες ασφαλείας ("...όταν ακούσετε brace! brace! κάντε το σταυρό σας κλπ") και ένας ελληναράς τις διέκοψε (!!) για να βάλει το μπουφάν του στην θήκη πάνω από το κάθισμα... Ωραίος; :clapup:
πες μου ότι ήταν ΒΑ...αυτοί είναι ικανοί να ξαναρχίσουν από την αρχή, αφου αποσυντονιστούν για κανά δίλεπτο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Για ποια δουλειά λέτε ακριβώς;

Εγώ λέω για τομέα λιανικής όπου ΠΡΕΠΕΙ να πουλήσεις όχι απλώς να εξυπηρετήσεις... :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ λέω για τομέα λιανικής όπου ΠΡΕΠΕΙ να πουλήσεις όχι απλώς να εξυπηρετήσεις... :mad:
Ουπς.
δύσκολες δουλειές αυτές......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
axaxaxa!!!!!!


lol!!!!!!

μισελ μου ειναι αδιανοητο αυτο που ειπες. περιμενα περισσοτερα απο εσενα καμαρι μου!!!!!!!

corpse γουσταρω!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Ουπς.
δύσκολες δουλειές αυτές......

Ασ'τα να πάνε.. δε βλέπω τη στιγμή που θα φύγω (έχω βάλει στόχο... δε θα κάτσω πολύ ακόμα).

(οntopic)
Χθες πήγα σε μια ταβέρνα στου Ψυρρή με το φίλο μου και κάτσαμε έξω. Σε κάποια φάση έρχεται μια παρέα 6 ατόμων και κάθεται σε ένα ακριανό τραπέζι στο οποίο έπεφτε λίγος ήλιος.
Έρχεται ο έξυπνος ο ταβερνιάρης και μετακινεί την ομπρέλα, για να σκιάσει την παρέα, παίρνοντας τη σκιά από το φίλο μου και αφήνοντάς τον να κάνει ηλιοθεραπεία. Ήμουν "έτοιμη", αλλά ο φίλος μου σε κάτι τέτοιες φάσεις δε θέλει φασαρίες και μου είπε να μη μιλήσω... Νευρίασα πολύ και πιο πολύ με εμένα που δε μίλησα. Και έχω πει ότι δε θα τον ξανακούσω και θα κάνω ότι μου πει ο εαυτός μου. Ευτυχώς που είχαμε τελειώσει το φαγητό και θα φεύγαμε σε λίγο... Αλλά με πιάνουν και κάτι εκδικητικές τάσεις όταν συμβαίνουν κάτι τέτοια που συνήθως τις εφαρμόζω :angry: :kill: :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
mania, να παρουμε στην παρεα μας και τη nana για καφε, να τους σπασουμε ολους στο ξυλο? λολ!!!
ενας παππους ειχε κατσει μεσα στη μεση του πεζοδρομιου. ρεμβαζε τον ομορφο ηλιο. προχθες. ετρεχα να προλαβω τρολει. δε χωρουσα να περασω ουτε απο δεξια ουτε απο αριστερα. σχεδον τον περασα πηδωντας, αλλα τον αγγιξαν λιγο οι σακουλες που κουβαλαγα. με ειπε ζωον. γυρισα και του εκανα μπεεεε εεε εεεε!!!
και εφυγα με χαμογελο και μεγαλυτερο, κατσικισιο χοροπηδηχτο.


κεντρικη ιδεα:



ΜΗ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΠΟΤΕ ΜΕ ΚΑΤΣΙΚΑΚΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΗΔΑΝΕ!

:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
mania, να παρουμε στην παρεα μας και τη nana για καφε, να τους σπασουμε ολους στο ξυλο? λολ!!!

Εμπρός λοιπόν όλοι, να ξεχυθούμε στους δρόμους και όποιον πάρει ο χάρος...:devil:

ενας παππους ειχε κατσει μεσα στη μεση του πεζοδρομιου. ρεμβαζε τον ομορφο ηλιο. προχθες. ετρεχα να προλαβω τρολει. δε χωρουσα να περασω ουτε απο δεξια ουτε απο αριστερα. σχεδον τον περασα πηδωντας, αλλα τον αγγιξαν λιγο οι σακουλες που κουβαλαγα. με ειπε ζωον. γυρισα και του εκανα μπεεεε εεε εεεε!!!

Καλά πολύ πλάκα αυτό το μπεεεεεεε να το βλέπεις :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
δε χωρουσα να περασω ουτε απο δεξια ουτε απο αριστερα. σχεδον τον περασα πηδωντας, αλλα τον αγγιξαν λιγο οι σακουλες που κουβαλαγα. με ειπε ζωον. γυρισα και του εκανα μπεεεε εεε εεεε!!!

:rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
axaxaxa!!!!!!


lol!!!!!!

μισελ μου ειναι αδιανοητο αυτο που ειπες. περιμενα περισσοτερα απο εσενα καμαρι μου!!!!!!!

Ε είμαι ευγενικό παιζάκι, μη με βλέπεις έτσι :P
Πάντως θα του τα χα χώσει περισσότερο αλλά 1) με έπιασε "στον ύπνο" (κυριολεκτικά, πριν λίγο είχα ξυπνήσει) και 2) βιαζόμουν να πάω στη στάση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ο πιο εκνευριστικός, μουτσούνας, κακοδιάθετος άνθρωπος που έχω συναντήσει μέχρι τώρα, ήταν ένας αρχίατρος στα γραφεία του ταμείου της μητέρας μου. Πάω στοίχημα ότι έχει και περίοδο. 4 φορές τον μήνα.

Έχω πάει 3 φορές μέχρι σήμερα, και έχω ορκιστεί στην αξιοπρέπειά μου να μην ξαναπάω. Την πρώτη φορά που πήγα, έφυγα βουρκωμένη, τις άλλες δύο απαθέστατη :ermm:.

Ο τύπος είναι απερίγραπτος, έκανε ολόκληρη φασαρία once, γιατί δεν ήθελε να θεωρήσει 2 φυσικοθεραπείες, μέχρι μία λέει μπορούμε κάθε φορά! Δεν λέει ΠΟΤΕ καλημέρα, δεν κοιτάζει ποτέ τον άνθρωπο που μπαίνει στο γραφείο του, γενικά δεν βγάζει μιλιά, αλλά όταν το ανοίξει το ρημάδι του, σε κάνει χώμα. Κρεμάλα για τους δημόσιους βολεψάκηδες-βολεμένους :mpinelik:! Σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις τάσσομαι υπέρ της χειροδικίας :beating:

Δυστυχώς, δεν είμαι ο τύπος του ανθρώπου που θα μιλήσει, αλλά νομίζω ότι σε κάποιες περιπτώσεις, η σιωπή είναι καλύτερη λύση για κάτι τέτοιους χοντρανθρώπους.:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχμ, εισαι απο τους λιγους που λενε σωστα τη λεξη φυσικοθεραπεια :)

και επισης, χμ, μαλλον σου χρειαζεται μια κλεφτρα για να ισιωσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top