Πώς ξύπνησες σήμερα;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Άργησα πάλι γμω την πτανα μου....!!! Το γέλιο ήταν που δεν θυμόμουν που είχα παρκάρει και το αμάξι και έβριζα οποιον έβλεπα μπροστά μου!

Ρε σύ το παθαίνω και εγώ συχνά!! Και μετά κάνω playback το γυρισμό από το αμάξι.
Καλά στα πολύ πρωινά έχω περάσει και από μπροστά του και δεν το είδα! Απλά πήγαινα εγώ!!!
Τώρα δεν παίρνω αμάξι για δουλειά!! Δυστυχώς είναι μακρυα και μετρό

crazyhelen+erodia δεν υπάρχει δροσερό μπανάκι εκτός από το ντους στην παραλία! Στην μπανιέρα να καίει.
Επίσης μιλάμε για πρωινό μπάνιο. Κάτι στις 7 το πρωί! Όπου και τα 5 λεπτά έχουν σημασία! Πάει κάπως έτσι
Αξία λεπτού=2^((11:00-Ώρα ξυπνήματος).ToLepta()); . yeah κάψιμο.
Αξία λεπτού=2^Λεπτα(11:00-Ώρα ξυπνήματος) πιο απλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
παντως ετσι οπως το θετεις εχεις δικιο..μετα απο ζεστο μπανιο (οπως κανεις εσυ) το μονο που υπαρχει ειναι το κρεβατι.. σαν το χαμαμ ενα πραγμα δλδ... :P

εγω σημερα ξυπνησα με μια αγκαλια παντως, πολύ καλό ξεκίνημα ημερας... :redface: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ακομα δεν εχω ξυπνησει.. Το προσπαθω ομως. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Το προηγούμενο βράδυ δεν είχα κοιμηθεί σχεδόν καθόλου.Περίμενα πώς και πώς το χθεσινοβραδινό να κοιμηθώ σαν άνθρωπος.Και αντί γι'αυτό, ξυπνάω 7 το πρωί, χωρίς ξυπνητήρια, χωρίς τίποτα...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καθυστερημένα με πολλή νύστα.
ατιμο internet χθες το βράδυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Με νερό του αδερφού μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Με τρελά νεύρα.........
Όλα στραβά γμτ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και το ερώτημα είναι... θα καταφέρω ποτέ να ξυπνήσω χωρίς να νιώθω νύστα? Εδώ και 15 μέρες [μέσα κ τα σ/κ] ξυπνάω από τις 7.30 με ξυπνητήρι... δεν αντέχω άλλο... και ΟΥΤΕ το σ/κ αυτό θα καταφέρω να κοιμηθώ...:'(:'(:'(:'(:'(


[όπως καταλάβατε ξύπνησα με πολύ κούραση /νύστα και εξαιτίας αυτών...κακή διάθση...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με την ψυχή στο στόμα γιατί έκλεισα το ξυπνητήρι ενώ είχα ραντεβού για τα μαλλιά! Ευτυχως ήμουν στην ώρα μου!

[/Πείραγμα Mood on] Μερικοί δεν δουλεύουν όλο το καλοκαίρι!Ζουλέψτε! :clapup::P [Πείραγμα Mood off]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
[/Πείραγμα Mood on] Μερικοί δεν δουλεύουν όλο το καλοκαίρι!Ζουλέψτε! :clapup::P [Πείραγμα Mood off]

:angry:
:kill:
:wall::wall::wall:
:beating::beating::beating::beating::beating:
:boxing::boxing::boxing::boxing::boxing::boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
με πονεμένη μέση...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
με πονεμένη μέση...:/:

Απ'το πολύ ποδήλατο θα είναι γουίκι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
με πονεμένη μέση...:/:
Ένα χρόνο κάθε μέρα έτσι! Μιλάμε θάνατος! Τελικά υποψιάζομαι ότι έφταιγε ο συστηματικός ύπνος μετά από μια ώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Εύκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πολυ ωραία, ευχαριστήθηκα ύπνο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..με το άρωμά του στο μαξιλάρι μου... :redface: :inlove: :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Με τα κοκόρια να γκαρίζουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βασικα χωρις ξυπνητηρι :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Από έναν συναγερμό αυτοκινήτου που χτυπούσε ανέμελος για κανένα δύωρο!! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αργοπορημένα λόγω ηλίασης και εξάντλησης!
Απορώ πάντως ακόμα την βγάζω χωρίς καφέ!
Ούτε μια τζούρα δεν έχω ζητιανέψει (είναι αρκετή για να βγάλει την μέρα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top